Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 829
  • 18 481
# 3 240
Току-що си наврях чая с ройбос и ванилия в млякото, а нес кафето тикнах във водата  ooooh! .
Към момента пия мляко с чай и не е брутално лошо  Joy .

За мен не само, че не е брутално лошо, ами направо си е хубаво Simple Smile Много обичам черен чай с мляко. 

Аз пак не схванах връзката между неориентираност в посоките или по карта и произшествията на пътя?! Ясно е, че на пътя шофьорите не си повтарят "изпреварва се отляво, обаче кое беше лявото..." - инстинктивно си знаеш откъде се изпреварва и коя лента на магистралата е бързата. или "предимството на дясностоящия, а кое всъщност е дясното...", а се придобива опит - поглеждаш първо по този диагонал (и не те интересува дали го наричат ляв или десен - знае се, че е той)...

Виж задръстванията - да, може да се дължат на "Ъъъ, трябва да завия наляво, ама кое беше лявото..." и отзад - опашка  Grinning
Виж целия пост
# 3 241
Аз пак не схванах връзката между неориентираност в посоките или по карта и произшествията на пътя?! Ясно е, че на пътя шофьорите не си повтарят "изпреварва се отляво, обаче кое беше лявото..." - инстинктивно си знаеш откъде се изпреварва и коя лента на магистралата е бързата. или "предимството на дясностоящия, а кое всъщност е дясното...", а се придобива опит - поглеждаш първо по този диагонал (и не те интересува дали го наричат ляв или десен - знае се, че е той)...

Виж задръстванията - да, може да се дължат на "Ъъъ, трябва да завия наляво, ама кое беше лявото..." и отзад - опашка  Grinning

Еми така е, тука сме се сбрали една камара муни, дето не разбираме тая връзка и една муня, която не е шофьор, но ги разбира нещата повече от нас  Laughing .

Днес продължавам с кулинарните изцепки. Обърках кетчупа със сок от вишни (и двете са домашни, в еднакви тъмни бутилки). Добре че не ям телешко и не знам какво съм сготвила  hahaha .
Виж целия пост
# 3 242
Да не различаваш ляво и дясно?  Crazy И то 10 човека само в тази тема...дано просто да се правите на интересни.
Виж целия пост
# 3 243
Да не различаваш ляво и дясно?  Crazy И то 10 човека само в тази тема...дано просто да се правите на интересни.
Оф, къде се криете вие безгрешните, та изпълзявате само тук по форумите, а в реала никакви ви няма.
Виж целия пост
# 3 244
Цъ.
Не струваме.
Забравихме за ССФ, която никога не може да сбърка кетчуп с вишнов сок и да обърка ляво и дясно.

Айде сега всички дружно - да си посипваме главите с пепел!

И моля ви, някой да постне нещо много дълго и много различно, за да сменим темата  Laughing .
Виж целия пост
# 3 245
Влизам саво да отговоря на Тайна.

Тайна,за съжаление не карам.В началото бях голям ентусиаст,но една вечер обърках газта със спирачката и се наврях в един камион.Строших колата,изпокарахме се здраво с мъжа ми и до там... Cry
Не ми излиза от главата мисълта какво щеше да се случи ако на мястото на ЗИЛ-а имаше човек,дете.
Реших,че не ставам за тази работа.Понякога шофирам на сън.Чувтвото е много хубао,все едно летя,но не мога да се престраша.Не знам как ще е с автоматик.

Извинете за спама.Шофирането насън не се брои за муня,нали? Laughing
Виж целия пост
# 3 246
Извън темата за шофирането...

Помните ли историята със сиротния български чушкопек в мрачния Албион?
Днес разбрах, че историята има продължение - "българо-американската" снаха все пак си го е взела, но не за Щатите, а го върнала на родна земя, подарявайки го на ... сестрата на баба си! Joy
Виж целия пост
# 3 247
Извън темата за шофирането...

Помните ли историята със сиротния български чушкопек в мрачния Албион?
Днес разбрах, че историята има продължение - "българо-американската" снаха все пак си го е взела, но не за Щатите, а го върнала на родна земя, подарявайки го на ... сестрата на баба си! Joy

HE!  Joy hahaha категорично отказвам да повярвам, че това е съдбата на орисания за чужбинско чушкопек  Joy .

Сега как иноземците ще ядат печени чушки до втръсване?  hahaha
Виж целия пост
# 3 248
За протокола:шофьор съм от 18 години и взех книжка от раз.
На полигона им взех акъла Mr. Greenама новите шофьори не зная какво е полигон.
slavka70 Hug
А чушкопека....тук му е хвърлен пъпа Laughing
Виж целия пост
# 3 249
Все още се кара на полигон, просто изпитът не се провежда там.
Виж целия пост
# 3 250
Да не различаваш ляво и дясно?  Crazy И то 10 човека само в тази тема...дано просто да се правите на интересни.
Не искам да обиждам никого, но и аз така реагирах...
Виж целия пост
# 3 251
За протокола:шофьор съм от 18 години и взех книжка от раз.
На полигона им взех акъла Mr. Greenама новите шофьори не зная какво е полигон.
slavka70 Hug
А чушкопека....тук му е хвърлен пъпа Laughing
Да, но докато се учеше да караш едва ли е минало без грешки.
По повод дългогодишният стаж, се изкуших да цитирам едно лс , по-точно краят му, от една много готина и мила съфорумка, която мога спокойно да нарека приятелка. Разбира се, без да споменавам коя е.  Hug
Цитат
ПП: и аз някога взех листовките без грешка. От тогава минаха 17 години и още карам като рицар-джедай  , онзи ден си сипах нафта в бензиновата кола и докарах пореден инфаркт на милото  .
Надявам се да се приеме с чувство за хумор изцепката, муньовщината, както подобава на темата. Peace
Виж целия пост
# 3 252
Между муня и ..... има голяма разлика.
Виж целия пост
# 3 253
Няма обидени  Hug

Помня го чушкопека... отбелязала съм го като подарък за специални случаи  Grinning
Хайде да сменя шофьорската тема - преди 6-7 години, в хотел сме, почти целия етаж (не беше огромен хотелът) стаите са заети от британска група, на която съм преводач. На вечеря обсъждаме британско кино, след това като се върнахме по стаите попаднах на един биографичен за О Уайлд със Стивън Фрай и с огромно желание, тематично се пльоснах в леглото да гледам. От умора съм заспала скоро след това. Събудих се след време от силни викове, инстиктивно скочих, понеже помислих, че на етажа има проблем. Е, проблем имаше и беше в моя телевизор, буквално. Филмът за Оскар Уайлд беше по ТВ 1000, а след един определен час там настава голяма патардия  Blush и дълбокия ми сън беше направил доста хора съпричастни на шумната драма... ooooh!
На закуска ми беше много, много мунено.  Embarassed
Виж целия пост
# 3 254
Между муня и ..... има голяма разлика.
Да, всеки си поставя сам границата. Не ви ли убиват крилата?
И след като не сте нито муни, нито многоточие, какъв кеф ви прави да квалифицирате в тема, в която е видно, че не сте за нея? Ако няма какво да кажете по темата, а именно да споделите муньовщина, не мислите ли, че не е тук мястото да се похвалите, че не сте такива?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия