Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 664
  • 18 481
# 9 195
Вчера съм отворила вратата на багажника на колата и нещо ровя вътре. Вече приключих и си вдигам главата нагоре, като в същия момент казвам "готово". В същото време ММ говори с един човек и явно не е видял, че съм още отдолу, с такъв замах тръгна да затваря вратата, че на мен ми причерня. Още имам цицина от срещата с металната ключалка.
Виж целия пост
# 9 196
Вчера съм отворила вратата на багажника на колата и нещо ровя вътре. Вече приключих и си вдигам главата нагоре, като в същия момент казвам "готово". В същото време ММ говори с един човек и явно не е видял, че съм още отдолу, с такъв замах тръгна да затваря вратата, че на мен ми причерня. Още имам цицина от срещата с металната ключалка.
Милата! Hug Аз така замалко да пребия ММ. Чакам го да подреди едни пакети в багажника на комбито и в момента, в който той ми казва:"Изчакай да не ме удариш", аз със замах затворих багажника. Така го фраснах по главата, че приклекна клетникът. Не беше нарочно. Честно!  Embarassed
Виж целия пост
# 9 197
Уиши  Joy Joy Ти упорито се опитваш да го унищожиш този човечец, ама и той държелив!  hahaha
Виж целия пост
# 9 198
Мъжа ми отворил предния капак и се опитва да сложи клемата на акумулатора по-здраво, че се откачаше. Аз съм на шофьорско място. Без да искам натиснах клаксона. Мъжа ми така подскочи както си беше под капака, че бутна стойката на капака, тя се откачи, капака падна и го тресна по главата. Не можеше и да кажа, че не съм аз, че нямаше друг на местопрестъплението  Rolling Eyes даже детето го нямаше още и няма кой да обвиня  hahaha
Виж целия пост
# 9 199
Подложила си го на светлинно-звуково шоу с участието на звезди посред бял ден под съпровод на клаксон. Горкият ...
Виж целия пост
# 9 200
Ох, и аз съм много непохватна. Всеки ден все нещо го мъча моя мъж. Я ще му затисна пръстта някъде, я ще го ударя. И все му казвам, че е без да искам. Последният път толкова сериозно ме погледна и каза:"Някой ден наистина ще ме претрепеш, ако това ти е целта". А на мен ми е смешно  Embarassed Но наистина не го правя нарочно.
Виж целия пост
# 9 201
Като си под капака, е много гадно да чуеш клаксона. Ама пък е смешно   Laughing
Виж целия пост
# 9 202
Уиши  Joy Joy Ти упорито се опитваш да го унищожиш този човечец, ама и той държелив!  hahaha
Ми, държи се гадината! А даже горски гъби съм му давала. Купих от една баба горски гъби, но после ме хвана страх да не са отровни. След дълъг размисъл как хем да похапна от тях, хем да не се отровя, реших да действам по примера на средновековните крале, т.е. да хвана някой будала и да го накарам да хапне от гъбите и, ако той не се гътне, да ям и аз спокойно. Съвсем хладнокръвно обясних на ММ, че в тази роля трябва да влезе той, защото, ако аз се натровя, няма кой да закара дъщерята на училище. Мило го посъветвах да ги яде сутрин, за да има време за реакция през деня, а не да правим нощни циркове. След напоителната лекция, ставам аз сутринта, отивам в кухнята и гледам как милият седи на масата и с обречен поглед нагъва горски гъби. Laughing
Виж целия пост
# 9 203
Последна муньовщина от мен. Ходя на курсове във Френския институт. От две седмици има нова охрана, която проверява всички много стриктно - минава се през металодетектор, отваряш чанти, раници и тн. По миналата събота отивам натоварена като всеки път - чантичка, раница, фреш и кафе. Оставям всичко на масата, за мина през металодетектора, но ме карат да си отворя и раницата. Та с отварянето на раница, с един замах бутам и кафето.  Embarassed Притесних се, предложих им да забърша с мои кърпички, но те ми казаха да не се притеснявам, че ще повикат чистачката.
Миналата събота пак отивам, този път нося чай. Докато вървя натам си мисля само за инцидента с кафето и как да го направя така, че да не се повтори. Оставям си чантата и раницата на масичката, а чая продължавам да си го държа. Обаче, не знам и аз какво стана и го изпускам точно при минаването през металодетектора.  Crossing Arms Е, казвам ви умрях от срам. Другата събота нищо няма да нося.  Tired
Виж целия пост
# 9 204
Зареждам на бензиностанцията и момчето реши услужливо да ми измие предното стъкло. Качвам се в колата, а то още не е приключило. Паля колата да послушам музика и така го пернаха чистачките горкия. Муня... голяма...
Виж целия пост
# 9 205
оф, аз така със служебната кола (за представителни нужди, луксозна и направо неуправляема за мен с всичките ѝ екстри, които се задействат от някъде си). ще зареждам, момчето чака да отключа резервоара, викам “момент“ и той явно да не губи време, започна да мие задното стъкло. вместо да натисна контрола на резервоара, натиснах контрола на багажника, който се повдигна точно колкото да стресне човека и да го накара да си помисли, че съм мега идиот в скъпа кола Embarassed
Виж целия пост
# 9 206
Не знам коя е мунята, но днес в магазина съм се наредила за едно кисело мляко. Във видимо напреднала бременност.  Влиза жена на възраст около 60 и ме пита: ти бременна ли си или мога да те прередя. Аз се засмях и викам не бе дебела съм давай. Та чаках 10 мин да си избере колбас
Виж целия пост
# 9 207
От днес. Трябва да водя детето на ортопед. Трябва да сме там в 9ч. Звъня в 7:40ч. да поръчам такси за 8:15 уж да ми е сигурно. В 8:20 изхвърчах, че никакво такси не дойде. В движение, в асансьроа се обаждам във фирмата и вдигам скандал. Ако нямат кола трябваше да ме предупредят преди да дойде часа, а не аз да им звъня 5 минути след уговореното време.
Да ама се оказа, че съм поръчала таксито в една фирма, а обаждането със скандала беше в друга  ooooh! Добре, че беше долу този с поръчаното такси като слязох, та си разбрах грешката. А никога, ама никога не звъня в тази фирма, как съм объркала последните 2 цифри така и не си обясних. Сигурно докато съм набирала както винаги първо ми минава през ума на кой телефон да НЕ звъня и съм го набрала
 
Виж целия пост
# 9 208
Не знам коя е мунята, но днес в магазина съм се наредила за едно кисело мляко. Във видимо напреднала бременност.  Влиза жена на възраст около 60 и ме пита: ти бременна ли си или мога да те прередя. Аз се засмях и викам не бе дебела съм давай. Та чаках 10 мин да си избере колбас


хаха  Joy
Виж целия пост
# 9 209
Снощи след доста изморителен ден стигам до колата и забелязвам, че е доста чиста.
Направо блести и си мисля, че явно ММ я е изчистил понеже беше в ужасно състояние.
Обаче се сещам , че ключовете са в мен и почвам да се чудя, кога точно я е измил след като сутринта беше мръсна. Докато я обикалям и се възхищавам на блясъка се сетих, че валя обилно цял ден  hahaha и дъжда я е измил. Пълна муня  Laughing

Това с бабата  Grinning
Хубаво си се скарала на фирмата  Joy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия