

, дано да сте ме разбрали.

,ама ето че си - добре дошла! 

Имам роднини по вашия край и знам, че некоректните работодатели там са повече правило, отколкото изключение. За съжаление липсата на избор на хората да изкарват хляба си, ги принуждава да търпят тези мошенници и те се чувстват всевластни и всесилни. Дано този вашия "шеф" си намери майстора във ваше лице и всичко се развие благополучно. Стискам палци, а Ивето е просто дар божи за нас декемврийките!
Тичам, а нашата се завряла под дъската за повиване и се хили на физиономията на мама
Имам роднини по вашия край и знам, че некоректните работодатели там са повече правило, отколкото изключение. За съжаление липсата на избор на хората да изкарват хляба си, ги принуждава да търпят тези мошенници и те се чувстват всевластни и всесилни. Дано този вашия "шеф" си намери майстора във ваше лице и всичко се развие благополучно. Стискам палци, а Ивето е просто дар божи за нас декемврийките!Препоръчани теми