КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 22

  • 25 804
  • 599
# 390
Мастерче , само да се непосеЛеш. Joy Joy Joy
Дидка , някой са станали когато другите са легнали.  hahaha Визирам мене си.  Blush
Кво се мотах из нета , кво правих и си легнах когато Яжка е станала.  Crazy
Браво , че Мимката е пооздравяла. Това са децата - изнудвачи на бабка и дедко.  Thinking
Виж целия пост
# 391
Мастерче , само да се непосеЛеш. Joy Joy Joy
За сега няма проблеми  smile3550....Ще видим по-натам..... hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 392
     Мастерче,каква е тази работа на този ден? Голям мерак за музика ли има народа...На теб не ти ли се полага почивка?!
     Диде,тука няма сутрин-вечер , все някой дреме,друг спи,някой става,друг нервее/като мен/Обаче,това му е хубавото,че все ще си намериш компания...
Виж целия пост
# 393
Ами ние сме частна школа...Няма почивка....А и като са почивни дни идват повече,защото нямат други ангажименти....Абе нали ви казвах,че сме работохолици тука.... hahaha hahaha hahaha Което не е здравословно ама....нЕма друг начин.Трябва да се оцелява....
Виж целия пост
# 394
                           Мастърче, само хляба избягвай и внимавай Жабчето те е предупредила  Mr. Green действа наистина разхлабващо.Каква работа бе душко? Няма ли празник на труда за вас?
                           Жабче, аз за ставането и лягането хич не знам кога какво се получава при мен. Mr. GreenНякога заспивам като бебе друг път плета пред тв-то до сутринта.Вчера така захванах една блузка на малката и като стигнах до средата видях ,че съм я усукала  Joy Joy Момичетата от плетаческия се чудиха точно половин година как става това усукване и схеми превеждахме и не става , а аз сега без да искам разбрах хватката.Само дето стоенето ми отиде по дяволите.
                           Ей,пак ме предупреждава да внимавам,че сте ме изпреварили в писането  Laughing
                           Мастърче,каква ви е школата дето и по празниците работи?Да доидем да ни научите нещичко ? Laughing
Виж целия пост
# 395
    Мастерче,от мен да знаеш,не я слушай баба ти Яга какви ги говори-и тя си е взела работа за в къщи,колкото за 5 дни...
Виж целия пост
# 396
Нали е 1-ви май и работещите пак работят.  hahaha
Само да не почне Мастерето да бачка на два стане.  Joy Хем музика , хем кенеф. Joy Joy Joy

Дидка уж в прилично време да легна , пък то кво стана. Ти поне си разгадала осукването.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 397
Мастерче е труженичка и трябва да вземе знамето на труда да отива да марширува по случай деня на труда.Ще и дадат тиквен медал както и на моя мъж който днес пак работи. ooooh! ooooh!
Дидия радвам се за децата че са добре вече.Снощи малкия не мога да го изкарам от банята направи ме вир вода от пляскане и ритане във водата. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Но той си е раче и все едно е правен във вода. Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 398
Яге....значи и ти работиш....какви ги разправяш тогава....Почивки! нЕма таквиз работи при нас... smile3532

Диде,ние имаме и сайт на школата,ама ще ме бият МАМА И ТАТТИ,ако ви го пусна,че ще е като реклама.Преподаваме пеене(поп,блус кънтри,рок....) и модерна(електрическа) китара.Много от "звездите" в БГ са наши ученици...Нина - Николина,Калин Вельов,Нели Петкова от Ку-Ку бенд,Цветан Недялков(китариста на Ку-Ку бенд),Д2 групата също и много други....


АйдААААА,Зичето пак ни е ядосана(на мен и на мъжа и),че бачкаме.... hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 399
                           Яжке,стига с тази работа бе душко. Laughing Хората дават почивка ,я разпускайте.....малко мързел,малко хойкане без цел и посока.Ето аз се затруднявам в момента на къде да тръгна,но......тръгна ли прибирането ми е трудничко  Mr. Green Дядото се смее ,че мойта разходка е като маратонско бягане съчетано със спортно ходене.С една дума ...луд умора нЕма...само дето го влача и него.Той като се понесе с щерките  и на мен сърцето ми спира.Ходят си тримката като охлюви,а моя милост се мъчи да ходи като тях ,ама не става ...прилошава ми от темпото им...люш на ляво,люш на дясно.Добре,че са внуците да си потичаме. Laughing
Виж целия пост
# 400
Мастерче я ни го драсни на лични този сайт може и ученички да станем ooooh! newsm78 Peace Joy Joy
Виж целия пост
# 401
Мастерче , пусни го на лични бе душо.  Hug
Виж целия пост
# 402
                       Мастърче,знаех си аз ,че ще ходим при теб  Laughing баш по нашта част си.Неда е на 1 г 6 м и пее ,дано се запази интереса и усета към музиката.Защото в момента е страхотна.Пее песнички от по 2-3 тона /бабата нали е учителка  Mr. Green/ и танцува.На айдълите на латино концерта такава програма ни изнесе,че изпопадахме от смях.То нали ни е дебеланче. Mr. Green
                       И аз съм за личните  Peace
Виж целия пост
# 403
АЙде,пуснах ви го....Чакам отзиви.... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 404
                           Разгледах го! Ти ли си Надя?Аз май пак няма да съм влязла в час  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия