Холандска тема - 24

  • 21 240
  • 289
# 105
asotirova , благодаря за информацията Laughing
Виж целия пост
# 106
Меги - ех, че малко останало. Heart Eyes Hug Много лесно раждане ти пожелавам с още една красива малка принцеска.
Аз да ви разкажа днес моите приключения, ходих до съседния град с колелото(20 км отиване и връщане) - скоро не бях го правила тоя номер, ама нали исках да купя подарък за бебка и за себе си  Flutter а нямаше автобуси та... Joy hahaha Ама верно казват хората - луд умора нямал. Party
Лека вечер момичета. Heart Eyes
Виж целия пост
# 107
  Sterretje, groetjes! Peace
 Ооох, колело ! Откога не съм карала (а имам нужда)
  И в  Eemnes  откога не съм ходила... (с колелото разбира се )
  Последните ми 3 год. прекарани в Холандия , живях в Baarn. Grinning
Виж целия пост
# 108
Момичета сега гледам полуфинала на Евровизия-точно холандската песен върви.Хубава е и по радиото съм я слушала.Всъщност незнаех,че тази песен е представител на фестивала.Очаквах диско,пънк ,метал но не и с арабски мотиви честно #Crazy.Дано да се класира и за финала.

Стерче,няма лошо.Тъкмо и диетата ще подпомогнеш малко с карането Hug.Да няма и днес стачка на автобусите?Миналата седмица се накиприх с малката към центъря то пък автобусните шофьори стачкували.
Ани добре завърнала  bouquet
Виж целия пост
# 109
Милика,
добре заварила  Hug

Мери 79,
ако имаш проблеми с текста на пълномощното- пиши ми.
Виж целия пост
# 110
Добро утро дами
  bouquet Hug  bouquet
mery 79 -Здравей. И на мен на времето това ми беше един от любимите маршрути с колелото и малкия. Peace Вие там на яхтеното пристанище ли бяхте? Ама то тука и леко се кара - нали? На това равно поле... hahaha Joy
Milika Heart Eyes - така си е, макар и да нямам нужда от такива дълги разстояния. Hug
Звезди - ако знаеш колко холандки заразих с нашата диета hahaha - дори и учителката на Ванко.
Асортирова - как изкарахте в Бг? Ние ще си ходим другия месец на 27.06 летим. Flutter Heart Eyes
Лек ден момичета.
Виж целия пост
# 111
 sterretje, живях на центъра, срещу библиотеката. Забременях и реших да се връщам в Бг, а пък и ве4е не ми се стоеше в Холандия. Stop Това лято искам да отида за 2 седмици да видя вси4ки там Hug
Виж целия пост
# 112
Стерче да разбирам ли,че ако учителката свали някое и друго кило по твоята диета на Ванко в бележника само шестици ще има Joy  hahaha
Мери приятно изкарване в Холандия с малката.
Виж целия пост
# 113
Здравейте холандски мами Simple Smile
Искам да попитам дали има някой живееща в Утрехт защото там заминавам да уча на есен в Hogeschool Utrecht и искам да разбера малко информация първа ръка Simple Smile 
Благодаря ви предварително
 Hug
Виж целия пост
# 114
уф днес следобяд писах....ама явно не се е публикувало.. скапана съм вече... не искам да се местим- заринати сме от натУрии, с които не можем да се разделим... отгоре на всичко за рд-то на малкия всички с претенции #Cussing out.. и от яд снощи от 2 ( тази сутрин) до 5 сутринта опаковах чинии и чаши  Crossing Arms и утре всеки ще си яде в една чинийка и ще си я мие Mr. Green (майтапя се де -  но наистина оставих по една чиния за ядене и по една за торта- чупене  не се разрешава) Naughty Joy

за сметка на това утре в 7.30  заминаваме за Антверпен, понеже  искам да заведа дечко на Акуатопия- видя ми се адски интересно....и трябва да сме се върнали преди 4 Mr. Green Mr. Green... ще е едно бързане до припадък...ако оцелея утре ще е чудо.... хъм се га гледам че е 19 часа, след час и половина преди година ме похванаха контракциите Heart Eyes

отгоре на всичко понеже мисля да оставам в Бг 2-3 месеца и се обадих на консултацията и ни изтеглиха ваксината за петък.. та и ваксина...шЪ си бием..  Sick


отчетох се на бърза ръка... сега тичам да тъпча памперсите в куфара ooooh!

Виж целия пост
# 115
sterretje, живях на центъра, срещу библиотеката. Забременях и реших да се връщам в Бг, а пък и ве4е не ми се стоеше в Холандия. Stop Това лято искам да отида за 2 седмици да видя вси4ки там Hug
Ще ми е приятно да пием по кафе, ако имаш време и ние не сме в Бг. Peace
Милика - хубаво, че прочетох какво си написала, точно да и преведа малко от диетата. Joy hahaha Оценките му няма да зависят от нея, тя е само при най малките, но е много готина. За мене на някои хора просто им отива да са пухкави. Flutter
Звезди - весело изкарване утре и не се ядосвай Heart Eyes Гледай детенце да е добре, другите.... Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 116
честит рожден ден на Ерик newsm59 nbirthday  bigdance2  ura Tada dazzler1 dance.Да расте жив и здрав и да палува ppp(наскоро ми казаха че палавите деца биле точно умните деца Mr. Green).
Успокой се Hug,и дано си изкарате една чудесна ваканция в Бг. Party Wink
Виж целия пост
# 117
Честит рожден ден ЕРИК!!!!!
 Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower bdbaloni hbday baloni newsm59 nbirthday newsm38 newsm18  costumed034 Tada

Звезди, време е за второ съкровище  newsm53
Виж целия пост
# 118
sterretje
 В БГ беше много хладно за сезона, но все пак успяхме да откажем памперсите  Mr. Green. Тамън взе да се оправя времето и се върнахме тук  Crossing Arms

Ние в края на юни пак ще си ходим  bg
Виж целия пост
# 119
                 ura
Честит Рожден Ден на Ерик.Да расте здрав,весел и да носи много щастие на мама и тате Tada.

Звезди,поздравления и на вас     bouquet и да се радва Ерик на още братчета и сестрички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия