Холандска тема - 24

  • 21 239
  • 289
# 75
Добро утро дами.
Меган твоя човек наистина ли не спи от Холандия до Бг ?Миналата година като пътувахме с колата и при трима шофьори за два дни докретахме до София но и много спирахме.На всеки три часа горе долу.
Е Миленски времето днес е по-студено.Незнам за вас но на мен ми харесва,само да не вали.Дават го такова за следващите 4-5 дни.
Вчера и аз гледах самолетните билети и German wings наистина летят на много ниски тарифи.
Иначе ето още един сайт ТУК.Има избор при самолетните компании.
Виж целия пост
# 76
Меган ти направо ме разби - голяма работа е твоята половинка; много път е това за да се кара без почивка

Транзавия - вече ги проверих - има но за септември и октомври, за юли и август - нищо
Виж целия пост
# 77
а пък Малев - нямат директни до Варна, първо Будапеща, няма да ни е удобно - с малкия
Виж целия пост
# 78
привет момичета да не сте помислили,че съм ви забравила Hug Hug Hug Hug

Kalina_I
 директен полет е на берлин еър от дюселдорф Peace


Милен@

тук ще сме и после заминаваме... Hug вие какс те? Hug

аз така и не можах да намеря УВ тент... и  определено малкия им аалергия към топло/или слънцепонеже целият е на малки пъпчици.... плюс това не нзма какво му става, но като дрисне  и става потоп- сменяме панталони, бодита и се къпем по 100 пъти на ден Mr. Green

и понеже вече ходя по разголена( смао по потник).. нашия като ме види пъртвата му работа е да се тръшне да реве ( за няколко секунди- май ми прави показно какво следва, ако не му угодя) и псоле почва да ми повдига потника или да дърпа деколтето да  провери циците  дали са там и дали пускат мляко и след това може и да ме прегърне Joy ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 79
звезди  Hug - горката ти. Ами да види детето. hahaha Hug
При мене по ред на номерата  - моята приятелка роди в понеделник, една красива малка душичка, която се казва Лилиана, тежи 4,300 и сега вече се гушкат. Ванко във вторник за първи път беше на дълбокото в басейна и се справи отлично. Peace
Моята диета върви добре, имам още месец и малко, засега имам застой в килцата, но за сметка на това топя в см. така че въобще не се оплаквам.
Друго нов май не ми идва на им. Flutter Лек ден на всички.
Миленски - това лято ще е май по топло - надявам се. Как върви намирането на работа? Илианка и тя скоро не е писала, Асортирова също?
Милика - аз вече бокувах нашия полет, летим до София със Швейцарските линии и е доста на сметка.Искаш ли линкче?
Калина - до Варна и Бургас преди 3 месеца не бяха излялзли и много ме беше яд.
Виж целия пост
# 80
Стерче давай линка Hug.аз отпреди се канех да те питам за тях.

Я Звезди се е появила..по деколте Laughing?
Виж целия пост
# 81
берлин еър - и те нямат още полети до Варна...Sad(((
Виж целия пост
# 82
берлин еър - и те нямат още полети до Варна...Sad(((
е как да нямат  Mr. Green- пътувам с тях другата седмица Flutter

Я Звезди се е появила..по деколте Laughing?
#Crazy #Crazy по какво? newsm78
Виж целия пост
# 83
Milika - заповядай:

http://www.worldticketcenter.nl/two/asp/proces-bx.asp?wtc_fc=2&a … ZMCFQyvQwodxD0boQ

 Peace
Виж целия пост
# 84
sterretje мерси ..Много евтино  #Crazy.ние гледаме за септември.За тримата(нали бебето е с безплатен билет) - Амстердам-София и обратно ни излиза 236 евро с Швейцарците.Дали пък някъде не съм в грешка newsm78.Но няма места за датите които посочихме но и с Луфтханза излиза 322 евро,което пак е супер приемливо.
Звезди по деколте,че нали
Цитат
и понеже вече ходя по разголена( смао по потник)..
Виж целия пост
# 85
Звездичка: нали това имаш впредвид:
www.airberlin.com

Дори не излиза опция България Cry
Виж целия пост
# 86
Звездичка: нали това имаш впредвид:
www.airberlin.com

Дори не излиза опция България Cry
избери страна  Германия, език английски ... и на мен ми е най близо Дюселдорф.. и там си има и за Варна, че и за Бургас Whistling
 и ако можеш билети за по 71-100 евро, които не могат да се върнат, поради промяна в датата ако ти се наложи  Peace,ако искамш с опция  - връщане са по 300 евро Mr. Green

Milika

 и аз се чудя откъде успя да ми видиш деколтето Mr. Green Mr. Green Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 87
ама и аз съм една.... явно ми трябват повечко кафенца:)))
избирам Амстердам и чакам да ми се появят полети до Варна....

Благодаря ти Звездичка!
Виж целия пост
# 88
Здравейте,момичета Hug Не съм мама от Холандия,но понякога идваме тук.С мъжа ми много се кефим на тази държава.Неговата работа е по товарните речни мото кораби.Ние с мачо плаваме ,заедно с него.Кораба ни е под германски флаг и предимно плаваме в Германия,но нещо взе да ни писва от ограничените Германци и се чудим дали да не си търсим ,холандски шефове и кораб.Интересно ми е каква заплата трябва да искаме,или по точно ,какви пари трябва на тричленно семейство за месец в Холандия.Как стоят нещата с здравните осигуровки?Детски ,получават ли се ,ако си чужденец ?Има ли даначни класове ,като в Германия?Облекчават ли се данаци,ако си семеен?Може да ми пишете и за неща ,които не съм се сетила. Hug Предварително, Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 89
Мимак, с инфо за заплатите не мога да ти бъда полезна, защото нямам идея как са заплатите в този бранш. По принцип, средна работна заплата за страната е около 1800?. Разходите ви се определят от начина ви на живот- в голям или малък град ли ще сте, къща или апартамент ще наемете, и неща от този род. Има е друг важен момент- детските градини тук, в сравнение с Германия, са страшно скъпи ooooh!. За пример, 4 дена в седмицата се плаща около 1000?. Данъчните и работодателя поемат 2/3 и за родителите остава 1/3 от разходите...ако намерите места. Тук се записваш в списък на чакащи още докато си бременна Crazy
За данъчната политика, ето ти линк към официалния сайт на данъчната служба, горе в ляво  може да превключиш на немски или английски. Тук, както и в Германия има градационна скала (тук вместо клас се казва бокс). Разликата е, че данъците в Холандия достигат до 52%. Щом плащате данъци ви се полагат и детски добавки. Това, че сте семейни не носи никакви данъчни облекчения. Няма значение в Холандия дали сте семейство, съжителствате с нотариално сключен договор или без  такъв.
За здравните осигуровки съм писала ето в тази тема .
Успех каквото и решение да вземете Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия