За Гергьовден ЯНУАРСКОТО човече пюренца почва да опитва вече!

  • 15 053
  • 297
# 15
ЧЕСТИТ ГЕРГЬОВДЕН!!!
И ние сме с именик в къщата, голяма радост!!!


Дама, поздравления за темата, постарала си се и тъкмо навреме, че съм сигурна, че е било голяма отмяна за Алекс.

Отивам да шпиковам агнешкото с чесън и розмарин.
Ще се вихри купон при нас!!!
Виж целия пост
# 16
Честит Гергьовден!
Честито на всички именници!
Валя, специални поздрави за Гого Simple Smile

За приспиването - ние понякога се приспиваме, понякога - не. Не знам и аз от какво зависи. В повечето случай Джулия сама си заспива, но наложили се приспиване се люлеем, пеем... А понякога единствения начин да заспи е като я държим изправена и й пеем бодри маршови песни  Shocked
Виж целия пост
# 17
Добро утро!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВОЕННОСЛУЖЕЩИТЕ!
MIA, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ОБИЧАНА!

Дама, браво   bouquet
За приспиването - вечер я оставям в кошарата и с бибката заспива. През деня е малко по-трудно.
Виж целия пост
# 18
Мия, Честит Рожден Ден и честит ви именик! Hug
Да сте здрави, засмяни и обичани цялото семейство!  bouquet


Вал, Честит Имен Ден и на твоят сладур!
Много здраве и прекрасен ден днес! Hug


теа, добре дошла!  bouquet

дама, благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 19
ЧЕСТИТ ГЕРГЬОВДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!  bouquet

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВОЕННИ!  bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА M I A!  bouquet

СЛЪНЧЕВ И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ!
Hug
Виж целия пост
# 20
http://media.abv.bg/img.phtml?th=1&id=177133

   Да почерпя за здравето на моите слънчица!!!И да пожеля весел празник на всички!!!
Виж целия пост
# 21
Добро утро!
Дама, благодаря за красивата темичка!
Джуличка, и на теб за актуалното заглавие!
Честит празник на всички празнуващи!
Ние снощи за първи път рeшихме да я оставим да си заспи сама в леглото без да има никой в стаята. Последва 35 минутно неистово реване и накрая татко й я гушна и тя заспа за секунди, цялата обляна в сълзи. Повече такива експерименти ще се правят само през трупа ми.
Приятно изкарване на празничния ден!
Виж целия пост
# 22
Nikitali, още са малки бебетата за такова оставяне, защото нищо не разбират. И аз мисля да приложа подобен метод за дневните заспивания, но като стане поне на 6 месеца, ще се пробвам де. При Мони проработи, стоях при нея в стаята и я успокоявах, но без да я взимам, постепенно свикна самичка да си заспива.
Виж целия пост
# 23
ЧЕСТИТ ГЕРГЬОВДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!  bouquet

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВОЕННИ!  bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА M I A!  bouquet

СЛЪНЧЕВ И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ!
Hug

 Hug Peace
Виж целия пост
# 24
Много ви благодаря момичета за пожеланията  Hug
Честит имен ден на адашите и адашките!
На тези коити са около 4 месечни пожелавам крепко наддаване, редовно пълнене на памперса и лесно зъбоникнене!
На останалите да си носят със здраве името!
Виж целия пост
# 25
ЧЕСТИТ ГЕРГЬОВДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!  bouquet

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВОЕННИ!  bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА M I A!  bouquet

СЛЪНЧЕВ И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ!
Hug
Добре дошла на теа!!!  Hug
И ние се приспиваме от време на време, но ефекта не е голям. Спи по 3-4 часа през деня.
Виж целия пост
# 26
                                                                            Честит Имен Ден на всички!!!!!
Да са ви живи и здрави имениците и да са много послушни !!! Няма да изброявам всички, защото може да пропусна някой . И  да почерпя скромно, от името на съпружеството:
 

                                                                  



 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525  newsm51
П.С. Дама, темата е невероятно красиво украсена !  Heart Eyes
Виж целия пост
# 27
ЧЕСТИТ ГЕРГЬОВДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!  bouquet

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВОЕННИ!  bouquet

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА M I A!  bouquet

СЛЪНЧЕВ И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ!
Hug

Добро утро и от мен. В повечето случаи не я приспивам. Тя си заспива сама в активната гимнастика. Денем не и се спи много в креватчето. Избягвам да пея, защото когато пея имам чувството, че се опитва да избяга от фалшивото ми пеене Laughing Пюренца още не давам, но вчера в Била пазарувахме със сина ми и на него му купих няколко плодови пюренца, които вечерта с баща си дегустираха Laughing Колажа е много хубав, но с тези сладки бебчета няма и как да не е
Виж целия пост
# 28
Честит празник и честит имен ден на всички именници, да са живи и здрави  bouquet
Дама   bouquet
Джули, много хубаво заглавие  bouquet
juleto18, какво пюренце даваш и заместваш ли хранене или между храненията?
Виж целия пост
# 29
Еха, не съм писала отдавна, а тук е много хубаво и празнично.  Hug

Честит ражден ден на всички рожденнички!!!
Честит имен ден на всички именници!!!
Честито на всички празнуващи (а и на непразнуващите Wink)!!!
Честит гергьовден и честито на военните!!!
Добре дошли на новите мами   bouquet.



Ние сме в Банско за почивните дни, че и малко повече. Прекарваме си супер. Чист въздух, разходки и такива работи  Wink.

Темичката е страхотна, седях и си разглеждах....

Липсвате ми,  newsm78 трябва да свирмираме една срещичка.

Аз съм малко болна - гърло и хрема, ама дано скоро ми мине. Sad

Лек ден на всички.  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия