За Гергьовден ЯНУАРСКОТО човече пюренца почва да опитва вече!

  • 15 054
  • 297
# 240
Привет!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ СИМЕОН!  

Главата ми изпуши вече от цветове и видове латекс, захранване и т.н. Вдигам ръце и отлагам всичко и смятам да се погрижа за  това, което най-много ме дразни в момента - теглото ми.
Пишете докъде я докарахте с Дюкан? Който  го започна и продължавате ли го? Сваля ли се  и трудно ли се издържа?    bouquet

А и още нещо аз затоплям водата на Криско в микровълновата преди да направя АМ. Това погрешно ли е?
Аз имам още 6 кг. за сваляне ,които по мое мнение много ми личат #Cussing out,и направо си казвам че не знам как ще ги сваля Rolling EyesПонеже винаги съм била слаба и сега се чувствам като слонче Joy
На каката аз също затоплях водата в микровълновата много ми беше лесно така броях до 11 и водата ми беше затоплена.Аз не мисля че е погрешно Thinking
Виж целия пост
# 241
Привет!
Честито бебче на Пинко  bouquet  bouquet  bouquetДа им е жив и здрав малкия юнак! Това е най-голямото щастие на земята!!!
Impatient, честита 5-та месечинка на Васко Hug
nadya_geo, аз всеки път затоплям водата в микровълновата, не мисля че е вредно, имаше едно предаване, в което го потвърдиха Peace
За теглото аз вече всяка сутрин тичам на стадиона по 10 обиколки и се чувствам супер, естествено съобразявам се какво ям. Остават ми още 3-4кг да сваля, сега съм 60кг при ръст 175-6см.
Ние преди малко се прибрахме от разходка, сега малчо заспа и аз отивам да готвя ориз!
Виж целия пост
# 242
За теглото аз вече всяка сутрин тичам на стадиона по 10 обиколки и се чувствам супер,

Ох,как ти завиждам  Wink
Искам и аааз!Това много ми липсва ,тичането.Ама няма как да стане засега.
Иначе имам още 5 да свалям. Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 243
Дега,добре мина прегледа.Оказа се,че всичко е на нервна основа.Изписаха ми билкови хапчета и ми казаха да гледам да не се ядосвам много.
И аз затоплям водата за АМ на микровълновата,мисля че не е опасно.
Виж целия пост
# 244
Малко ми е притеснено, вече имаме второ ако с червено, но не знам дали е кръв, може ли да е от ябълката?
На бебо нищо му няма дивее се както обикновено, не се превива, няма Т...имали ли сте подобен случай, ако проължава ще взема да звънна на докторката, сутринта пюренцето беше малко по-топло, но той не реагира, възможно ли е да е от това?
Аз отивам да пържа кюфтета, че днес съм решила да угаждам на съпруга, пък той мойте кюфтаци много ги харесва...
Бях и на козметик, всичката я свърших.
Дано някой може да ме посъветва от какво е това, аз даже не съм сигурна, че е кръв, просто е тук-там червено, но освен да си навра носа в памперса, не знам колко още да го проучвам... Embarassed
И друго - акото ни е още по-скоро воднисто, нормално ли е това, предполагам, че така ще бъде, докато е само на млекце...
Пак подхванах тази тема, извинете ме за което...
Виж целия пост
# 245
Честито бебче на Пинко  bouquet , да и е живо и здраво Hug толкова се зарадвах.....пак искам да съм бременна

Честита месечинка на всички бебоци  Hug

Евито - много неприятно, дано не е кръв, така се притесних. Звънна ли на педито?

Стефчо все така си повръща и ака на поразия  Tired Давам капки, лечебната Хумана и никакво подобрение. Дано сам го преодолее, нали се израства това повръщане. То не е много, но е супер неприятно и той много се стряска и плаче сърцераздирателно  Cry

Като се почувства по добре, пак започвам с пюретата, скоро мисля и плодовото да го включа, след това кашата  Peace
Виж целия пост
# 246
Привет!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ СИМЕОН!  

Главата ми изпуши вече от цветове и видове латекс, захранване и т.н. Вдигам ръце и отлагам всичко и смятам да се погрижа за  това, което най-много ме дразни в момента - теглото ми.
Пишете докъде я докарахте с Дюкан? Който  го започна и продължавате ли го? Сваля ли се  и трудно ли се издържа?    bouquet


Аз съм на режима на Дюкан и не е кой знае какво, както при всяко нещо - началото е малко трудно! Аз вече не го спазвам толкова стриктно и има ефект- продължавам да свалям кг. Ако искаш пиши ми на лични и мога да ти кажа повече неща.
Виж целия пост
# 247
ести: Браво, че всичко е наред  Peace Сега само спокойствие  Hug
За килограмите: Аз си върнах старите 52 (166см) от преди да забременея, но искам да сваля още един кг, защото като си хапна обилно ставам 53-54  Sad, което не ми харесва. Обаче имам още сантиметри да свалям от талията. Правя упражненията на Синди от 2 месеца 3 пъти седмично и се чувствам много добре - тонизирана. За талията мисля да си купя обръч да въртя  newsm78 Вие правите ли нещо специално?
Аз не съм спазвала диети, но снаха ми почна тази на Дюкан и за 5 дни свали 2,5 кг.  Беше много доволна, но на петия ден развали работата с един шоколад и сега... не се знае кога ще почне отначало  Laughing

Аз пак да попитам: дали е проблем, че бебешора е спаднал на грамчета? Сега има да наваксва 250 грама за да стане предишните и ще трябва и да наддаде поне малко за този месец.... Нещо много объркано стана  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 248
Малко ще оспамя темата, ама може ле някоя от вас да ми обясни каква е тази диета на Дюкан. Пропуснала съм явно когато сте говорил и да не се лутам в темите. Може и на лични. Благодаря.

Аз преди тичах на стадиона, който е до нас, но сега не мога, защото няма кой да гледа Алекс.
Виж целия пост
# 249
Ех, здравейте! Аз отново изчезнах за доста време!  Embarassed Embarassed Но ще се опитам да наваксам. Домъчняло ми беше за вас.   bouquet  bouquet

Честита месечинка на Васко! Hug
mi6ok_f, за Дюкан има цели теми в подфорума на Красива Мама за диетите.  Peace

Мия е още само на кърма. На 23-ти сме на консултация, тогава ще е на 5 месеца и малко и ще видим какво ще каже педиатъра за захранването.
А иначе тя доста добре понася лъжичката. Още като се роди й купих на Авент   (две в комплект), мисля че пишеше, че са за 6+ месеца (бяха за най-малките) и още от тогава пие вода с тях. Мисля, че е свикнала.

А пък за килограмите. Уффф!!! Болна тема - аз си върнах килата от преди бременността, т.е. 62 (бях станала 76). НО! Имам още 10-тина, които бях натрупала от преди. Аз пък от 3 месеца съм на разделно хранене и мисля, че то ми помогна. Даже сега покрай Великденските празници доста поразвалих режима, но кантара си стои. Simple Smile Само корема ми стои за съжаление. Все се каня да почна да правя упражнения, ама... сещате се. Whistling А никога не съм имала корем, дупе - да, ама корем.  Confused Но от идната седмица почвам, че иде време за море. Simple Smile

А понеже от много отдавна не съм писала, може ли някой да ми прати новите парола и потребителско име към албумчето ни. Да ви видя дечицата колко са порастнали, а и да изтипосам и нашата Мия.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 250
Евито, много неприятно е туй. Дано не е кръв, от ябълката по- скоро оранжево трябва да е акото, не знам, нека някоя друга мама да се включи. Whistling

Деси, май не е добре туй че е спаднал на грамчета.  newsm78
Ама педката какво каза?

Я кажете откъде да си ги дръпна тея упражнения на Синди, че и при мен работата е зле. ooooh!

Morgy, Hug
Виж целия пост
# 251
Моргииии Hug, липсваш, да си знаеш!
Виж целия пост
# 252
Честито бебе на Пинко и аз много се зарадвах,да им е здраво и много да ги радва!
Луси дано бързо отмине това и да нямаш повече притеснения Simple Smile
Морги кажи как да те позная в парка,знам че сте със зелена количка и все се оглеждам като ходя ама....засега неуспешно.Днес пак се огледах в една мама с такава количка,беше поизправила детенцето си в нея да погледа а тя си седеше на пейката.....

Гледам че вече започвате да слагате летните кошове на количките аз ще опитам да изкараме до към 5ти месец,но незнам Лъчезара на какво мнение е.Не ви ли липсва това че не ги гледате постоянно като са обърнати напред?
Виж целия пост
# 253
Привет от мен и честито на Пинко Hug
Аз да попитам теб Алекс понеже ми допадат твоите възгледи за захранването ти с какво ще започнеш?Аз също мисля да започна след четвърти месец и нещо Simple Smile
Ние днес пак цял ден в парка, даже татето поспа там, беше нещо като пикник Simple Smile При нас си е жега и малката ми постояно се изпотява, изкарвам я навън само по боди с къс ръкав и пак ми се поти Rolling Eyes
Виж целия пост
# 254
Morgy: Липсваше ни  Hug
Шушони: Ами... аз не съм казала на педката. Незнам защо. Май се притеснявам да не вземе да ме пита как понася пюренцата, а аз още нищо не съм дала  hahaha Joy Тя ми каза още на 40 дни да дам сокче, а на 3 навършени - пюренце. Но аз съм решила на 6 навършени да почна и не съм й казала  Blush
А за упражненията на Синди - аз имам диска й. Кумата искаше да ми го презапише от нейния, но е със защитени права и ми го купи. А в интернет съм чувала, че някъде го има непреведен, но незнам къде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия