, толкова рядко сменям наакани памперси

,трябва да взема мерки някакви,че лятото идва и се чудя какво ще обличам.Проблема е че като намаля храната, намаля и кърмата 

Притесненията ми за вратлето се оказаха напразни ..т.е. с масажи съм помогнала да са раздвижат мускулчетата и сега е добре.

Аман, значи, само да има какво да мисля 
За анемията не знам дали е вярно, желязото не е приоритет на плодовите сокове.
Мисля, че вредите от тях са повече 

Енрико се събуди към 1 часа, след това след 1 мин се събуди и Енцо, незнам дали заради Енрико или защотото и него го мъчат зъбките, но във вкъщи стана страшно!!! цяла нощ аз и мама се опитвахме да ги преспим ама........... опитите ни останаха напразни.... Заспаха чак кам 5 часа... Сега сам като умрял лебед
мама също.
Искаше ми се и дюля и грозде, но няма чисти пюрета, има смеси с мъхести, което не ми харесва.


Сега пак сме вкъщи.
Препоръчани теми