Набор 2001

  • 16 410
  • 366
# 105
Мерси, в петък ще ходим за пробата. ама исках да знам горе-долу.
Виж целия пост
# 106
свао ТЪЩА3 не се скатавай а драсни някой ред как сте що сте момата слуша ли?Никва те нямабива ли така  bouquet hahaha Mr. Green Heart EyesВИЖДАМ ТЕАЗНЕСЕКРИй Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 107
Здравейте!

Не съм писала напоследък, защото около нас много бързо станаха едни промени. Малко ненавременно и неочаквано, но предложиха на мъжа ми работа в една голяма компания в Канада, точно каквото иска да прави е, условията са добри, така че трябваше да приеме. Доста шокиращо за всички ни, защото трябваше да решим в рамките на няколко дни.
Така че засега отпадаме от групата тук и ще имаме друго търсене на училище, направо за 2-ри клас. Още ми е доста криво от цялото нещо, но се надявам да е за добро!
Виж целия пост
# 108
  Millena,късмет .  Hug
  Всичко е за добро и ще е наред,не се притеснявай.  bouquet
Виж целия пост
# 109
Я кажете как се оправят хлапетата с гардеробите си.
Вчера вадих летни дрехи на Дияна. Разделих на условни купчинки. За едната изрично казах да премери и да махне каквото не й става. Питам я тази вечер, отговор "О, всичко си прибрах в гардероба". Т.е. всички условни купчинки нанизани в гардероба.
И се почна едно мерене, махане, преподреждане. Даже Джони помагаше. Да не се моткам наляво-надясно с тоз корем.
И само казва "не се ядосвай" Simple Smile
Виж целия пост
# 110
ами засега се справя горе-долу добре. ако я наблюдавам- отлично. Понякога има странен начин за съчетание на дрехи, но работя усилено върху вкуса й  Joy а и този на баща й, щото ако се успим с малкия някоя сутрин и следобяда получавам сърцебиене като видя с какво се е облякла  ooooh!
Виж целия пост
# 111
свао ТЪЩА3 не се скатавай а драсни някой ред как сте що сте момата слуша ли?Никва те нямабива ли така  bouquet hahaha Mr. Green Heart EyesВИЖДАМ ТЕАЗНЕСЕКРИй Mr. Green Mr. Green
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed EmbarassedВиновна съм ......само чета.
От един месец съм на нова длъжност ( по- висока) Mr. Greenи времето не стига .....
Ако взема да разказвам  .....пък и ще оспамя темичката
А моята кандидат - първокласничка се справя добре . В понеделник бях на открит урок по английски Децата пяха песнички и представиха пиеска. Мойто чедо беше Лиска. Освен че си знаеше думичките беше и страхотна актриса Mr. Green
На 21 05 е раздаването на дипломите . Ще имат парти с клоуни , или нещо такова После почерпка
Днес една сладурка от групата на Софи каза на майка си Мамо , госпожата каза , че тогава е денят и за букетите Joy Joy Joy
Другата седмица пък ще има среща в училището за родителите на кандидат първокласниците Да видим какво ще кажат... Имаше  и дата за изпит за паралелката по рисуване и хореография .Значи все пак ще има изпити.....
Ваксината още не сме поставили ..Аз съм виновна  Sad
Раздадоха ни по една снимка от тези които ще слагат на дипломите . Ще се постарая да покажа утре.
Чета че коментирате дрехите и формирането на вкус За сега аз ги определям . Тя пък няма нищо против , стига да е с пола
Скоро говорихме и за появата на цикъл при момичетата След всичките ми думи , чупене на китки и ииииииииииии ...София заключи Разбрах, като ми дойде , мога да се оженя Shocked Shocked
Откъде направи този извод newsm78 някъде оплетох май аз конците
Ммммм, отчетох се Wink Само да питам...кой ще гледа децата ви след 30 май? На мен от градината категорично ми отказаха
Орхидейка  HugКак е красивия ми зетко ?А принцесата ?
Позакъснели, но искрени поздрави за празнуващите   bouquet

Виж целия пост
# 112
Орхидейка  HugКак е красивия ми зетко ?А принцесата ?
   bouquet


Зетя е добре чете та се къса   ние имаме тържество на 21 .05 и много сложни думи по английски.Научил е  таблицата до 3 за умножение .Утре ще питам кога ще са снимките за албума
Виж целия пост
# 113
Моята щерка също се "отпуши"да чете, стана й интересно
е, по 2-3 изречения успява д апрочете, но вече все по- рядко среща думи, които да я затруднят
има още много какво да учи, но се радвам, че има развитие, явно възрастта 7 години наистина не е случайна за тръгване в 1 клас
моля ви да напишете какво сте взели за госпожите за края на обучението, ние ще сме само 5-6 майки май , не цялата група, така че няма да с амного парите, но все пак нещо да се комбинираме
Виж целия пост
# 114
Здравейте, незнам защо ,но чак сега видях ,че има такава тема  Rolling Eyes
AnMary , xai -защо не ме светкате бе ?  Heart Eyes
опитах се да поизчета поне последната тема и ще се включа с удоволствие по вълнуващите ни въпроси ,но най вече искам да ви попитам - Какво ще копувате на учителките в градината като за довиждане  Grinning ние нещо много сме го закъсали с идеи ,а време нямаме изобщо.
Виж целия пост
# 115
За подаръците за госпожите сме решили ръчни часовници, а за лелите, директорката и "резервната" госпожа, които също ще присъстват на тържеството ще взмем по един сребърен медалион от ПИБ. Имаше идеи за карта за спа процедури и за портмонета, но при обсъждането отпаднаха.
Виж целия пост
# 116
Да и при нас часовниците много се обсъждат като варянт ,но незнам как да стане защото ние имаме 2 учителки и една леля на които искаме да подариме еднакви неща ,но те са толкова различни като тип, стил и възпитание ,че въобще немога да си представя какъв ще е този подарък които да става и за трите  newsm78
Виж целия пост
# 117
Ами...  newsm78 Ние със Соня съвсем случайно се сблъскахме в темата, едно такова без да искаме Simple Smile
Мисля в събота с Дияна да ходим до Хиполенд. Давай идеи за подарък на Мони. Без играчки, че са вече големки Simple Smile
Виж целия пост
# 118
 Ако питаш моята дъщеря,нещо на Уинкс е най-хубавия подарък.  Mr. Green
 Иначе комплект за рисуване-от тези големите с моливи,пастели ... и т.н вътре.
 Хубава книга,раница за училище... newsm78
Виж целия пост
# 119

Ммммм, отчетох се Wink Само да питам...кой ще гледа децата ви след 30 май? На мен от градината категорично ми отказаха



  на какво основание ти отказаха?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия