Набор 2001

  • 16 410
  • 366
# 75
liani -децата ни не са ли в една група   Joy И ние днес като се събрахме същото решихме-или е съвпадение ??????Криси е в 91ОДЗ.

Дето каза,че четеш същия форум? Joy
А вие по снимките на децата неможахте ли да се познаете???
Виж целия пост
# 76
Привет!
Донсита Няма какво да се чудиш вече - в една група са децата ни Joy 
Моят не е станал разсеян, а доста инатлив - все ми отговаря, по 10 пъти повтарям нещо, не слуша ooooh! Мисля че в първи клас ще им вземат страха, поне така се надявам, за няколко години, и после да ни е яка гърбина с тоз пубертет....Напоследък е и страшно немирен и дава лош  Laughing пример на малчо-такива неща прави сега дребния, каквито брат му на същата възраст не ги е помислял дори Crazy
Lennyh Peace

Виж целия пост
# 77
poohcho-аз не съм се заглеждала в снимките а и не се виждат много добре.Да взема да го похваля Росен на liani-гения на групата.Може да чете от 1 ва група а от година той им е госпожата -чете им приказки и то с интонация.Всички учителки са възхитени от него.liani -защо не си разказала за твойто малко генийче-че той е идола на цялата градина Laughing
Виж целия пост
# 78
 Blush То няма много за разказване,пък и той не се е хвалил та да знам.А сега питам Росен,това не е ли Криси от твоята група,а той:Нее! Joy
Днес обикаляхме за раници,но нищо не си харесах,пък и бяхме с малчо,та се сещайте какво разглеждане беше,само по него тичах Laughing
Виж целия пост
# 79
Бяхме на изпита в 134-то. Кирил заяви на дамата, че  е роден 1001 година, иначе мина прекрасно.
Виж целия пост
# 80
Имелда,честит имен ден на Кирил  bouquet и на всички именници днес много радост и усмивки!
Виж целия пост
# 81
Момичета, прочетох закона за народната просвета http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … /zkn_prosveta.pdf
При нас ще има разправии за лятото... Писна ми постоянно да се разправям и да блъскам в стената... Екскурзия в Гърция ли...  #2gunfire Че го държаха бос , по пижама в коридора наказан, защото не спял... Методи за наказание!!
Виж целия пост
# 82
Тъкмо влизам да почерпя за именния ден на моето момченце! Благодаря, liani !


Да са ни живи  и здрави децата  и много да ни радват!
 
Виж целия пост
# 83
Здравейте !Ще прибавите ли и моето момче към списъка по-горе с кандидат първолаците Grinning
Казва се Петър - роден е на 20.12.2001 в гр. Варна. Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 84
Имелда да ти е жив и здрав именика ти .С гордос да си носи името  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetМного да те слуша и много да ви радва
Виж целия пост
# 85
Честито на имениците ни!
Виж целия пост
# 86
Честито на имениците!
Много здлаве и безгрижно детство!  bouquet
Виж целия пост
# 87
Малко съм заблехосана и съм пропуснала тези теми, но и моят син ще е(и вероятно и аз  ще съм bowuu)- Първолак. Дали имаме съученици в 133-то и в бг-мамма. Laughing
Виж целия пост
# 88
Някой знае ли каква манипулация се прави преди да се направи БЦЖ ,за да се разбере , дали трябва изобщо да се ваксинира детето?
Виж целия пост
# 89
утре ще водя и двамата за Манту. Мисля,че е леко боцкане или нещо такова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия