Името Андреа за момче или за момиче?

  • 15 228
  • 237
# 75
Определено е женско име .
Виж целия пост
# 76
Според мен е за момиче. Peace
Виж целия пост
# 77
И според мен е за момиче Peace
Виж целия пост
# 78
Според мен е за момиче
ако е АндреЯ - пак за момиче

мъжкият вариант е Андрей Peace
Виж целия пост
# 79
   И аз мисля, че Андреа е страхотно за момиченце!
   Друго красиво име с "А" за мен е Аделина
Виж целия пост
# 80
Според мен е мъжко, но в България се ползва като женско.  Peace
Виж целия пост
# 81
За момиче.
Виж целия пост
# 82
Андреа за България си е определено женско име   bouquet
Виж целия пост
# 83
И според мен е женско
Виж целия пост
# 84
Според мен е женско  Peace
Peace
Виж целия пост
# 85
Според мен също е женско и е много красиво  Peace
Виж целия пост
# 86
За мен си е женско име и то много хубаво! Peace
Виж целия пост
# 87
Според мен е женско  Peace
Виж целия пост
# 88
Според мен е женско име.
Виж целия пост
# 89
Прекрасно женско име.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия