Лелееееееее каква е жега навън.
До преди час обикаляхме по техномаркет и технополис, че мойто мъж беше решил да купуваме климатик. И малката с нас, та тя горката как изкара в жегата само тя си знае. Накрая реших да и махна памперса да не я грее поне той и така час и половина не пишка изобщо. Ама трябваше да спи и преди да я сложа да спи й го сложих пак. Ама само като се сети, че ще й го слагам и беше много рев. И аз искам вече да се опитам да я науча на гърне, че в тия жеги не се издържа, та камо ли с памперс... Взела съм й малко гърне, но от Панагюрище. Случайно ги видях и го взех спонтанно още преди 2 месеца. Опитвам няколко пъти, ама като я сложа на гърнето и започва да плаче. А за сутришното акане, тя все се събужда преди мен и аз докато се усетя да се разсъня и тя вече си е свършила работата и все го изпускам. Та до сега всички опити са ми провалени, но няма да се отказвам... Трябва да се научи, че в тия жеги... И ние мислим да ходим на море, но още се чудя дали да взема и Ивка с нас или да я оставя при баба й. За жалост отпуската на съпруга е по график и на него се паднало да почива от средата до края на юли, а тогава са най-големите жеги... Та все се чудя още. Ако я взема с нас през деня трябва все да се крием от слънцето и май стигнах до убеждението, че ще трябва мойта мама да си вземе отпуска и да я погледа за седмица
А къде да ходим ... все още не сме го решили... а в тия жеги си е само за море
Утре ще чакаме да дойдат да ни инсталират климатика, че да видим тогава как ще е. Но ще трябва да се съобразяваме с Ивка и да го пускаме по малко, за а видим първоначално на нея как ще й понесе.
Приятен и разхлаждащ ден на всички


Ама стои мирно и кротко в количката...Само се оплакваш от детето! 
Ама ми стана неудобно да се обадя, бяхте много хора.А малкия Георги сладко спеше в количката.


Обещавам ти в петък или събота да ти се обадя, че нещо напоследък...
!
Явно ще ми трябва малко опит, но най - напред искам да попитам относно пътя. Как заведохте вашите бебета на море, че пътя е доста. На колко време правихте почивка по пътя и използвахте ли детски столчета за кола? Че ни е си имаме детско столче и Ивка много обича да се вози, ама се притиснявам, че от толкова път ще се схване... А не зная на колко време да си правим почивка, ако случайно я заведем на морето. Ако зависи от мен ще спираме на всеки час, ама така ще трябва да пътуваме един ден...
- какво станало ?