Ама ми е каф тука да си се черпим или да си разказваме за манджи

Аз като съм гладна най-вкусно готвя....
Честити ти придобивки,със здраве да си ги ползваш....


спи и аз хоп пред компа.
Ама време не остава в къщи да влеза.Мечтая си когато тримата ще тръгнат на ДГ и половината ден ще е МОИ



напоследък.Предпочита ги като компонент на панираното филенце,мозъче или друга мръвчица.А,бе ,мразя кухнята и готвеното.Виж с баници и пити,сладкиши ми е кеф да се занимавам ,ама с ежедневното готвене...предпочитам нещо за фурничката. 
Няма да забравя как му сготвих първия път - пиле с ориз - основно ястие.Боря се аз,старая се става не пиле ,а слънце
в момента на поднасянето той вика - какво е това,нали щеше да готвиш пиле с ориз.Обяснявам аз , а той вика - мама не го прави така.Бам..тавата в кофата и след това се разбрахме/на гладно
Ма всеки с мераците си.
Ма всеки с мераците си. 

Препоръчани теми