Двуомя се за името - Борис или Виктор

  • 16 034
  • 246
# 135
Виктор  Peace
Виж целия пост
# 136
Борис
Виж целия пост
# 137
Борис ми харесва повече,но ако ще ти е приятно да зарадваш майка си,Виктор също е хубаво име Peace
Виж целия пост
# 138
Виктор Peace
Виж целия пост
# 139
Виктор ми харесва повече. Simple Smile
Виж целия пост
# 140
Борис и н а мен ми харесва повече.И аз не си падам много по това детето да е кръстено на някого,или да носи нечия буквичка.Леко раждане!
Виж целия пост
# 141
Борис ми харесва повече- по тежко е, а иначе нямам нищо против умалителните, които завършват на "и".
Виж целия пост
# 142
 аз предпочитам Борис.Поне моя бебок ще се казва така може би Flutter
Виж целия пост
# 143
Виктор ми харесва повече  Peace
Виж целия пост
# 144
 ВИКТОР
Виж целия пост
# 145
Борис
Виж целия пост
# 146
Борис! Но и аз съм от пристрастните Simple Smile
Виж целия пост
# 147
Виктор.
Сина ми се казва така и повярвай, никак не звучи женствено когато го наричам Вики!
Борис също не е лошо име.
Виж целия пост
# 148
Гласувах за Борис
Виж целия пост
# 149
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия