На финала сме на ПЕТИ клас, тестове решаваме в този час - 2

  • 28 102
  • 154
# 120
Последен учебен ден за тази година! Доживяхме да дойде! Нашите не са оформени само по география, но днес и това ще свършат!

Хайде на ваканцията!

Нямаме списък още!
Виж целия пост
# 121
Джони, и нашите автори са същите, само че нямаме са по едно произведение, а цели стихосбирки или сборник с разкази.
Виж целия пост
# 122
Ех, аз също предпочитам да им бяха дали цяла стихосбирка вместо едно стихотворение, но мен никой не ме пита. Затуй пък Б.Нушич се е постарал с бая големичка автобиография  Mr. Green - в нея ми е надеждата и смятам първо нея да приготвя на ваканционно настроения ми син  hahaha
Виж целия пост
# 123
Дъщеря ми успяла вече да вземе "История славянобългарская" и "Под игото". Голям ентусиазъм, пък да видим newsm78
Виж целия пост
# 124
Това е нашият списък:
О. Уайлд - Щастливият принц
Екзюпери - Малкият принц
Иван Вазов - Под игото
Виж целия пост
# 125
Честита ваканция мами и деца! Да е весело и незабравимо лято!
Виж целия пост
# 126
   Спокойна ваканция и от мен на всички петокласници!!!
Виж целия пост
# 127
Една незабравима ваканция за всички вече бивши петокласници  Hug
На есен отново - с песен  Wink
Виж целия пост
# 128
Лека и спокойна ваканция на родителите, а на децата - дива и незабравима.

Книгите са същите, само дето на нас не са уточнени заглавията на разказите и стихотворенията, а само на книгите.
Сина ми ги е чел повечето. Остава да потърся Христо Смирненски, Бранислав Нушич, Паисий, Д. Чинтулов,Ботев и Далчев.
Виж целия пост
# 129
Абе нашата госпожа защо не е дала списък с книгите? newsm78 Откъде да ги намеря? Thinking
Виж целия пост
# 130
ВЕСЕЛА ВАКАНЦИЯ НА ВСИЧКИ БИВШИ ПЕТОКЛАСНИЦИ

Ето го и нашия списък:
1. Паисий Хилендарски - История Славянобългарска
2. Иван Вазов - Под игото
3. Михаил Енде - Приказка без край
4. Оскар Уайлд - Щастливият принц
5. Екзюпери - Малкият принц
6. Марк Твен - Принцът и просякът
7. Бранислав Нушич - Автобиография

Тони, имаш вече няколко - анализирай и изготви и ти един списък
Аз миналата година така направих, че и нашата госпожа пропусна

Освен това имаме и 190 задачи за домашна по матеметика   Mr. Green

Още мързелуваме обаче, активно при това, търкаля се по цял ден в къщи от PC на TV, сменя диваните
Ако това е почивка ок Rolling Eyes Не мога да го изкарам навън и ни чете, ни пише
Чудя се как не му е скучно
Виж целия пост
# 131
Амелия, и моя е така.
Ама понякога се сбърква и излиза навън.
Но това е сравнително рядко.
Мисля да го оставя до края на юни да мързелува, после почвам да го засилвам лека-полека.

Обаче нямаме задачи по математика. Laughing
Виж целия пост
# 132
Ох, от миналата седмица листя теми, звъня на телефони, пиша мейли...
Мисля да го изпратя на лагер, ама то много трудна работа .... Събрах десетина оферти.
Ние сме планирали края на август да почиваме по принцип на планина, но и него на планински лагер допълнително ми се ще да изпратя
Сега умувам ... допаднаха ми доста, ама повечето са палаткови.
А хич не го виждам една седмица на палатка без ток, вода и да си приготвя сам храната   Rolling Eyes
Да не говорим, че е уж мъж, а ако го полази неизвестно насекомо и стой та гледай ...
Сигурно аз съм виновна, ама нямаме села, ходим понякога из гората, но не е свикнал.  Rolling Eyes

tonnny_bg  вие спряхте ли се на нещо?
Виж целия пост
# 133
Амелия, чела ли си това Английски училище село Мийковци.
На мен ми допада много, но ми е скъпичко след уроците за седмокласничката съм банкрутирала Laughing Laughing Laughing, но знам че на тях много им хареса и всяко лято от тогава ме питат няма ли да ги пратя пак там, ама няма как. Peace Знам, че там ходят много деца от Варна и Бургас също. Даже аз го научих от варненци, които бяха в София, въпреки че е съвсем близо до вилата Laughing Просто е вариант хем да са на планина децата, хем да не скучаят, хем да научат нещо.
Виж целия пост
# 134
Krische, да четох и гледах сайта на Мийковци
Дори и това , но то е на море  http://mezhdunaroden-lager.dir.bg/_wm/library/?df=113927&dflid=3

Не съм сигурна обаче дали искам да учи на тоя лагер, има достатъчно книги и задачи за лятото.
Пък и на фона на р-ра на заплатата ми - доста ми се струва, да си кажа честно.
За тия пари има екскурзии в чужбина, е вярно, че за по-малко дни.

Гледах и Ранчото, но там има места само в дните, които сме планирали и ние за почивка
... и сега попадам и на това http://www.nava-bg.org/?p=dlageri
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия