КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ. - 25

  • 22 626
  • 592
# 165
Изкъпах се и сега съм ноФ човек.  Peace
Ма Зиче , утре да измием изолацията или в неделя , че ми е трън в окото.  hahaha
Ма свършихме , остава само поръчките да дойдат и сме гАтови.  Party

Дидкаааа , ма щерка ти е новинарка в Евроком бе , разпознах яаааа.   bouquet
Виж целия пост
# 166

 Диде,много ти е хубава щерката и особено в това положение!

 Жабче, кво стана с топчетата? Има ли ефект? Щото аз утре ще махам второто,ама нещо не съм още фиданка.Поне да знам струва ли си да продължавам другата седмица.
Виж целия пост
# 167
Абе разчекна се бе пиле стига .Офффф да свършвате вече че се попиляхте.. ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 168
Яне , аз свалих 5-то топче и съм доволна. От раз не мож се стопи , аз казах че поне 3 месеца трябват , за да има пълен ефект.  Peace
Виж целия пост
# 169

 Кво мъ напрай! Аз рекох за две седмици да смъкна 5-6 кила и...стига толкуз,че шъ си разваля хубаата фигура,пък ти - 3 месеца!
Виж целия пост
# 170
Ми ако турнеш диета може да ги свалиш , ма само с топчето и да си ядеш , толкова голям ефект няма да има.  Peace
Виж целия пост
# 171
Я ма светнете по тоя въпрос за отслабването какви са тези топчета?
Жабче,
скоро зелева супа не си ли правила?
Я като я ядохме двете миналото лято как отслабнахме!
Виж целия пост
# 172
Деси , знаеш ли че одеве си мислех точно за таз супа. Айде да я почваме , мен добре ми беше с нея и резултата поразяващ.  Peace
А тез топчета са китайски. Слагат се на пъпа за 4-5 дена , един ден почивка и пак така .  Hug
Виж целия пост
# 173
Аз съм за!
Като замине дъщерята слагам в сряда тенджерата и почваме.
Майтапа настрана - това беше най - страхотния резултат -  и бърз и ефектен и не се върнаха после кг.
Слагай супата  Peace
Виж целия пост
# 174
От понеделник я слагам , само да видя рецептата ква беше.  newsm78

А честит аватар , Деси. Много е як.  Crazy
Деси , а тя се ядеше като усетиш глад , нали?  newsm78
Виж целия пост
# 175

 Аз пък съм изпуснала нещо супата! Я ме светнете!
Виж целия пост
# 176
ДЕСКА много си секси пилеее. #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Направо ме отрепа от към аватар. ooooh!
А  за супата и аз искам да ми я кажете ,че съм качила три килограма ,покрай моя мъж. Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 177
Яне , ние с Деси сме стари дружки от диетните теми.  Rolling Eyes
Та миналото лято правихме с нея и други мами диета със зелева супа. Ефекта е поразяващ и същевременно все си сита , глад не те гони. Щом огладнееш хапваш супата.  Peace

Зичееее , аре и ти с нас.  Hug
Виж целия пост
# 178
Направо я копнах от другия форум ето я :
6 големи глави лук/ може и праз/
6 зелени пиперки
1  връзка целина (зелена)
6  домата
1 зелка
1 кубче пилешки бульон. По желание може да се прибави сол, къри, чеснов сос,магданоз.

Всичко се нарязва на парченца и се слага в голяма тенджера. 10 минути се вари на силен огън, след което се намалява на по-ниска температура и се вари докато се разварят зеленчуците.
Тази супа се яде при всяко огладняване.
Колкото повече се яде от тази супа, толкова повече се отслабва.
Тази диета е разработена за сърдечно болни, които са оперирани, след което трябва бързо да намалят теглото си без риск.
Тайната на тази диета се състои в това, че предизвиква изгаряне на повече калории, отколкото човек поема. Отбягва се неприятното чувство на глад, което се появява при спазването на другите диети, човек се чувства чудесно.
Трябва да се избягват някои неща:

1. Не е разрешено поемането на никакъв алкохол, тъй като той възпрепятства изгарянето на калориите. Когато се започва диетата трябва да са минали поне 24 часа от последното поемане на какъвто и да е алкохол.

2. Също така са забранени всички видове газирани напитки. Пийте само вода, чай без захар, кафе без сметана и захар, пресни сокове и обезмаслено мляко.

3. Също така са забранени всякакви тестени изделия, както хляб, така и всякакви продукти, които съдържат брашно, захар или захарни продукти.

4. В дните, които диетата разрешава месо, може да се яде пилешко месо без кожата,телешко или риба.
Според болницата, в която е разработена диетата, може да се свалят до 7 кг. за една седмица.

ПЪРВИ ДЕН:
Яжте само супата и пресни плодове, с изключение на банани. Най-добре дини или пъпеши, тъй като те съдържат най-малко калории. Пийте само натурални сокове, вода и чай или кафе без захар.
ВТОРИ ДЕН:
Този ден не яжте никакви плодове – само зеленчуци. Яжте пресни зеленчуци или консервирани. Никакво масло или олио! Яжте зеленчуци със зелени листа. Яжте зеленчуците заедно със супата. Вечерта може да запечете един картоф във фурната със съвсем малко масло.
ТРЕТИ ДЕН:
Този ден се прави комбинация от предишните два дни. Може да ядете зеленчуци и плодове (без банани и картоф). Ако сте спазвали правилно диетата вече ще сте свалили между 2.5 и 3.5 кг.

ЧЕТВЪРТИ  ДЕН:
Яжте само от супата, банани и обезмаслено мляко. Вечерта изяжте до 3 банана и две чаши обезмаслено мляко и толкова вода, колкото можете да изпиете.
ПЕТИ ДЕН:
Този ден може да ядете месо. Може да ядете до половин килограм месо –  и   домати. Трябва да изпиете 5-8 чаши вода.
ШЕСТИ ДЕН:
Този ден яжте колкото искате зеленчуци и месо. Месото може да запечете. Яжте и много салата с месото, но без картофи.
СЕДМИ ДЕН:  
През този ден яжте ориз (за предпочитане е нечистен – с люспите). Пийте прясно изстискани плодови сокове и зеленчуци. Яжте докато се наситите.
Ако сте спазвали правилно диетата, в края на седмицата ще сте свалили между 7.5 и 8.5 килограма.
Ако искате да свалите още, трябва да починете два дни, преди да продължите с диетата.
ВНИМАНИЕ! Трябва да ядете от супата поне по веднъж дневно!
Наистина супата е страхотна и резултатите също
А за аватара снимката си ми е любима.

Виж целия пост
# 179
Мерси Десиииии , велика си душко.  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия