Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде ще се проведе срещата на тема „Естествена бебешка хигиена“?
Каква е темата на разказа на Анна В. и защо е интригуващ?
Какви са ползите от практикуването на „Естествена бебешка хигиена“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде ще се проведе срещата на тема „Естествена бебешка хигиена“?
-
Каква е темата на разказа на Анна В. и защо е интригуващ?
Разказът на Анна В. се върти около концепцията за „Естествена бебешка хигиена“ (EBH), която включва обучение на бебета да контролират нуждите си без пелени. Този подход е интригуващ, тъй като предлага алтернатива на конвенционалните практики за пелени и може да бъде от полза за родители, които се интересуват от него.
-
Какви са ползите от практикуването на „Естествена бебешка хигиена“?
-
Какви са предизвикателствата при практикуването на естествена бебешка хигиена?
-
Какви са препоръките на педиатрите относно използването на памперси и захранването на бебето?
Ей, хубаво е винаги и за всичко да знаеш кой е виновен...
За акането е нормално да се вдигне и изхвърли от майката, но за другото ще ме прощавате. Днес в една тема здраво ме оплюха, че казах на майката, че малко късно се е сетила да слага детето на гърне на 2г 1м и се чуди защо пикае само в гащите и по земята. Но всички други майки и казаха, че си е нормално дакъм 3 години на си е с памперс и тогава да се сваля и да се учи. Много бързо и безпроблемно ставало.
искам да кажа само, че и тази женица се е поизложила с изказването си. Ама и на вас да се поскарам. Защо давате пример само с кучетата? Нима лееееко подпийналите чичковци и "по-културните" граждани не го правят? Ама защо не попитате и нея нима е пикала в памперс като малка или като вече пораснала жена не и се е наложило нито веднъж да ..... на природа. Оффф, много се ядосвам на такива. Ама няма смисъл....
да си спомня как го разбрах. Не знам вече си мисля, че просто съм налучкала момента и си въобразявам. Защото не е възможно просто да ми се изплъзне от ума ей така....

), от някъде намира вода и за някоя сълза от време на време
. 
Не е лошо да отидеш на лекар все пак да те погледне. А щом има 2 чертички си си бременна.