Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 7

  • 26 589
  • 360
# 300
Честито и от мен, Калинка... Да ти растат Здравички и много, много да се гордееш с тях. Много се радвам, че осте една мама има дечица със сини и розови гастички едновременно.  Peace
Виж целия пост
# 301
Честити рожби, Калинка Малинкова  bouquet  bouquet Щастливи моменти желая!
Виж целия пост
# 302
Калинка Малинкова, честити слънчица в дома! Да са здрави и засмени, и послушни и добри!   bouquet

Верка, не знам все още какво става с хемоглобина, вероятно си е все същият Sad Заради антибиотика, Сигридов ми каза да изчакам с пиенето на желязо. Предполагам трябва да минат 20те дни на прием, които ми предписа,и тогава да пусна пак ПКК. Във всеки случай в момента наблягам здраво на протеиновите храни - наложила съм си строга дисциплина на хранене. Само ме е яд, че не мога да намеря червено цвекло никъде, то било също много полезно.
Виж целия пост
# 303
Честити рожби, мамо Калинка  bouquet
Да са ви живи и здрави дечицата и
много да ви радват!!!
Виж целия пост
# 304
Момичета здравейте!бременна съм в 9 г.с. с близнаци,но вчера и днес има съвсен леко кафеникажо зацапване.Пия Duphaston и No Spa.Имате ли някакви мения по въпроса...Благодаря ви предварително..
Виж целия пост
# 305
и аз бях така и с първата и втората бременност,но това е само в началото -не се притеснявай,но за твое успокоение се допитай да гинеколога си.Това се получава при вгнездяване на ембриона в матката
Виж целия пост
# 306
Много благодаря,успокоих се.това ми е първа бременност и на едно място прочетох 4е кафявото зацапване  било синдром на изчезващия близнак или нещо такова май беше,но във вторник бях на лекар и ми каза тя 4е и двете бебчета са със сърдечни пулсации...
Виж целия пост
# 307
Аз имах зацапване и дори повече но в целия трети месец. Причината беше ниска плацента на единия близнак, така казаха лекарите, които ме следиха. Пиех но-шпа, слагах утрогестан, свещички тилкотил, наред с другите лекарства, защото бях след ИКСИ. Не се страхувай, посещамай редовно лекаря си, почивай сега, и всичко ще бъде наред, ще видиш.  Hug
Виж целия пост
# 308
Честити слънца, мамо Калинке! Да сте много щастливи заедно!  Hug
Виж целия пост
# 309
Много благодаря,окуражавам се по този начин...надявам се вси4ко и вси4ки да е наред Simple Smile
Виж целия пост
# 310
и аз пия но шпа и дуфастон.мисля 4е дуфастон и утригестан са едно и също нещо само че с различни наименования...
Виж целия пост
# 311
и аз пия но шпа и дуфастон.мисля 4е дуфастон и утригестан са едно и също нещо само че с различни наименования...

Да, така е.. но утрогестана се поставя предимно вагинално. а дуфастона се пие. Хайде, стискам палци да нямаш повече притеснения до края. И почивай, че после няма да знаеш значението на тази дума  Mr. Green.
Виж целия пост
# 312
Аз бях така с първата бременност, но не помня какво пих. Не се притеснявай, нормално е особено около датата, когато е трябвало да ти дойде МЦ. Стискам палци всичко да е наред до края  Hug
Виж целия пост
# 313
Не се притеснявай за зацапването и аз бях така до 11г.с.Пиех но шпа и слагах утрогестан..
Виж целия пост
# 314
 Здравейте настоящи и бъдещи двойни и тройни мами!
 Искам да се похваля и аз, че на 03.08. се появиха нашите момиченца- Лора 3000/49см и Емануила- 2880/48см. Родиха се нормално, след всичките ми страхове, че ми предстои секцио. Благодаря на Бог, че попаднах на кадърен лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия