Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е съдържанието на новата тема, която Муцето отвори?
Какви са някои трикове за облекчаване на коликите при бебета?
Каква песен споделя Герги във форума и какво е съдържанието на тази песен?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е съдържанието на новата тема, която Муцето отвори?
-
Какви са някои трикове за облекчаване на коликите при бебета?
-
Каква песен споделя Герги във форума и какво е съдържанието на тази песен?
-
Какви теми се обсъждат във форума?
-
Какви са плановете за Деня на детето?

.....Барборанке де ги мислиш такива... 
и да врътка много "
много сте готини,радвам се че се престраших да пиша 

Те девойките в Кипрото само това и чакат.


.... абе, на принципа "гладна кокошка просо сънува"
- стараем се!
То от както той ми каза за баща си, съвсем ми се секна ентусиазма да го уча тоя език.., просто не мога да си наложа да седна целенасочено със самоучителя и речника...,
Но така - с песните е по-друго, т.е. по- не го усещам като да се насилвам, а даже ми е като предизвикателство до къде мога да се справя сама 
/и това ако не е "мазна четка" на! 

Аз като съм висока, кво да пра`им сега - да се подкъсим? 
Тя наш`та хрема е почти отшумяла, само на моменти ги вади някакви остатъчни секрети, но смятам, че ще затихне от самосебе си.
и само чакам да ме викне,но маи няма да е това лято,тои ще там само шест месеца но другото лято ще ходим заедно живот и здраве. Ати там си женена ли?
,добре дошла на xelena
.Наистина сме много в Кипър,където се обърнеш българска реч чуваш
.Относно ваканциите,ние мислехме тази година да си идем в Бг,защото не съм си ходила 5 години
,но пак няма да ни огрee
,защото започнахме голям ремонт на къщата
.Живот и здраве догодина,хем и малката ще порасне и ще разбира повече.
.