СТРАСТИ - класиране, записване, ГРАДИНИТЕ В СОФИЯ

  • 97 812
  • 1 858
# 60
Чак на ИСТОРИЯ НА КЛАСИРАНИЯТА си пише: /най-долу под списъка с градините, в които си кандидатсвал и преди бутоните за размествания/

Класирания
Класиране за групи с текущ прием на 27.05.2008 г.    
Не сте участвали в класирането.


Този текст не е коректен, предвид , че на страница Начало има изброени 3 приема-1/2/3 с дати...и този първи прием с такава дата не е упоменат.
Виж целия пост
# 61
Привет на набор 2004-та с текущ прием!Синьт ми е класиран за 3бр. ДГ,като чакащ под №2,3 и 4.Не разбирам защо изведньж от 2-ра група/2004-та/го сложиха в 1-ва група 2004-та newsm78 ooooh!
Виж целия пост
# 62
Имам една питанка-класиран-значи ли че детето е прието? newsm78
Виж целия пост
# 63
Чак на ИСТОРИЯ НА КЛАСИРАНИЯТА си пише: /най-долу под списъка с градините, в които си кандидатсвал и преди бутоните за размествания/

Класирания
Класиране за групи с текущ прием на 27.05.2008 г.    
Не сте участвали в класирането.

Е това ми пише при малкият ми си набор 2006-та Thinking
Виж целия пост
# 64
Имам една питанка-класиран-значи ли че детето е прието? newsm78

зависи къде го четеш....я погледни на страница-Кандидатствания, в колоната статус какво ти пише???
Виж целия пост
# 65
точно там го пише
Виж целия пост
# 66
значи е приет-срещу градината, на която го пише-там е класиран.я сега сподели-кой набор и коя градина  Hug
Току-що качиха и Новина за това, хайде-гледайте
Виж целия пост
# 67
Мерси за отговора!Не е за моето детенце ,а за племенника 2004 набор е ,а градината е Патиланско царство в Хаджи Димитър
Виж целия пост
# 68
Привет на набор 2004-та с текущ прием!Синьт ми е класиран за 3бр. ДГ,като чакащ под №2,3 и 4.Не разбирам защо изведньж от 2-ра група/2004-та/го сложиха в 1-ва група 2004-та newsm78 ooooh!

Защото септември ще е 2-ра група, но текущия прием означава че детето може да тръгне на градина сега, тъй като има свободни места, а до септември все още ще е 1-ва група. Дали го обясних разбираемо  newsm78
Виж целия пост
# 69
Имам една питанка-класиран-значи ли че детето е прието? newsm78

Да, прието е, честито на племенника. Ето тук е описано всеки статус какво значи
Виж целия пост
# 70
Привет на набор 2004-та с текущ прием!Синьт ми е класиран за 3бр. ДГ,като чакащ под №2,3 и 4.Не разбирам защо изведньж от 2-ра група/2004-та/го сложиха в 1-ва група 2004-та newsm78 ooooh!

Защото септември ще е 2-ра група, но текущия прием означава че детето може да тръгне на градина сега, тъй като има свободни места, а до септември все още ще е 1-ва група. Дали го обясних разбираемо  newsm78
Ясно,разбрах мерси много!
Мерси за отговора!Не е за моето детенце ,а за племенника 2004 набор е ,а градината е Патиланско царство в Хаджи Димитър
Честито на племенника ти Peace
Виж целия пост
# 71
куки, благодаря, че се намеси с разясненията!   bouquet

Честито на приетите!
Надявам се в събота да има много за честитене!
Виж целия пост
# 72
Моля за линк на сайта Peace

Намерих
Виж целия пост
# 73
Моля за линк на сайта Peace

Този ли http://kg.sofia.bg/
Виж целия пост
# 74
Мерси.  bouquet
Успех на всички.
Аз не се притеснявам много ,защото имаме баба и дядо на разположение.
Но си е хубаво да ходи на детска Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия