НОЕМВРИ, идвай вече, за да излезе на бял свят и моето човече!

  • 11 179
  • 285
# 45
Я всички долу от балкона  Whistling Embarassed Mr. Green
А така, тропни им по масата Mr. Green К'во са ми се накачулили всички горе?  Ако не са долу до 5мин., почвай с чука  bash  Joy
***
...Пак за храна говорите и за килограми гледам , и аз съм качила 2 кила ама не ми дреми Mr. Green
Не ти дреме щот' са САМО 2 Mr. Green
Виж целия пост
# 46
Добро утро Simple Smile
Да си кажа и аз, че съм в отбор на плавно качващите килограми. И да се чуди човек от какво толкова успявам да ги кача. Не прекалявам с храната, а те си растат непрекъснато. Хриска, с тия 2кг хич и не ми се вясвай, моите са вече +6 Rolling Eyes

Иначе да се включа и аз в заформилия се спор, че трябва да съм на всяка манджа мерудия Laughing
Не обичам правописните грешки, но от начина, по който те се изтипосват в онази тема, няма нищо градивно. Аз трябва да отида специално в нея, за да търся сбъркала ли съм някога или не съм сбъркала. Тоест, това съвсем не помага на сбръкалия. Само е смях на чужд гръб, нищо повече. Което не е особено красиво, още повече, когато непрекъснато общуваш с този човек. Така че, нека имаме повече доблест, ако имаме нещо да си казваме, нека си го казваме направо  Peace

Иначе Янорен, на въпроса ти за БХС - не, не се прави на гладно. По принцип кръвни изследвания на гладно се правят само, когато са свързани с нивото на кръвна захар - защото то се променя от храната.

Да ви се оплача тия жеги ме побъркват, никога не съм могла да ги изтрайвам, а сега са ми направо ужас. В офиса съм с климатик, ама като изляза от него е смърт, трябва да почна да ходя с колата на работа, но ме мързи за момента Laughing

Лек и прохладен ден на всички ви  bouquet
Виж целия пост
# 47
Софи, я виж как се разприказваха всички, явно се уплашиха от чук-а  Mr. Green
Виж целия пост
# 48
[
...Пак за храна говорите и за килограми гледам , и аз съм качила 2 кила ама не ми дреми Mr. Green
Не ти дреме щот' са САМО 2 Mr. Green

Ти ся к'во  Mr. Green Ша са дразним ли  Heart Eyes
Виж целия пост
# 49
Добър ден!
Аз докато се натуткам- вие и нова темичка сте започнали! Hug
Само да се разпиша, по-късничко ще ви изчета и пак ще се включа! Hug
Хубав и спокоен ден на всички ви! Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 50
Пепено, Ма  33uu нИ съм го сбъркала нарочнУ - копнах го само... Авторката е неграмотна, явно  hahaha Joy  tooth
[/quote]

Добро утро и от мен. Ами не знам дали съм неграмотна, ама ми се струва, че Янорен въобще няма да се включи в тази тема с такава ГОЛЯМА правописна грешка.  Joy
Искам да добавя само по темата, че все пак има съществена разлика между правописна и техническа грешка.
sophiepp, промени моля те грешката в заглавието, че наистина е дразнеща /поне мен де, считам се за поне малко грамотна  Grinning/.
Лек ден на всички спокойна работа!


Виж целия пост
# 51
Софи, я виж как се разприказваха всички, явно се уплашиха от чук-а  Mr. Green
Ахааа  smile3521

Адаш, ти къде все изчезваш все за дълго, дълго  Heart Eyes Липсваш ни, да знайш!
Виж целия пост
# 52
Пепено, Ма  33uu нИ съм го сбъркала нарочнУ - копнах го само... Авторката е неграмотна, явно  hahaha Joy  tooth

Добро утро и от мен. Ами не знам дали съм неграмотна, ама ми се струва, че Янорен въобще няма да се включи в тази тема с такава ГОЛЯМА правописна грешка.  Joy
Искам да добавя само по темата, че все пак има съществена разлика между правописна и техническа грешка.
sophiepp, промени моля те грешката в заглавието, че наистина е дразнеща /поне мен де, считам се за поне малко грамотна  Grinning/...
[/quote]

Ае, ся... не ни се оправдавай  Joy Wink
...на мен с грешката по-ми харесваше, ама айде Crossing Arms
Виж целия пост
# 53
Аве я ма светнете к'ви са тия грешки и ко  точно станало щото аз нИ разбрах  newsm78
Виж целия пост
# 54
Аве я ма светнете к'ви са тия грешки и ко  точно станало щото аз нИ разбрах  newsm78
Прочети от старата тема около 12-13 страница май беше Whistling
Софииииииии ти кажи вчера де се покри , а Thinking
Цял ден те нямаше Laughing
Виж целия пост
# 55
Добро утро сладурани
 
Много сте писали от вчера следобед и досега ви четох Simple Smile
Грей честита ти мома.Браво на татето Wink
Ели и аз съм с теб. Дано всичко отмине по-бързо.
Sophiepp мерси за темичката.
Относно постъпката на Янорен, мисля че ние тука сме като едно малко семейство и се подкрепяме.И да се плюем "зад гърба" е грозно.
Гледам обсъжда те и килограмите, аз досега не съм мръднала, нито надолу нито на горе.Което за сега ме устройва напълно Grinning
Лек и усмихнат ден на всички.  love001
Виж целия пост
# 56
Софииииииии ти кажи вчера де се покри , а Thinking
Цял ден те нямаше Laughing[/color]
...ходих по лИбоФФ Laughing Wink Joy
Виж целия пост
# 57
Eх, Татко Барба, пак си изпуснал сеира hahaha

Адашке, аз чета редовно, обаче съм нагънала един голям проект в работата и от него не ми остава много време да пиша, а и го правя заедно с една колежка, та е малко трудничко да й кажа "Чакай малко да се вясна из форума" Laughing

Вчера да ви разказвам беше голям смях, излязохме с мъжа ми на разходка в парка да мислим име за Гъргалчо, както го наричахме работно Laughing Голям зор, аз никога не съм могла да харесам някое мъжко име толкова, че да искам детето ми да се казва така и се пънахме един час, стигнахме до някакъв първоначален вариант, да видим дали ще се задържи той Grinning
Да не говорим, че и в работата ми всички се впрегнаха да ми помагат и чух какви ли не варианти. Накрая Онуфри спечели със смазваща преднина Joy
Виж целия пост
# 58
Добро утро и от мен!
 Hug
Виж целия пост
# 59
 Fairy, разрешаваш ли да ползвам името Онуфри, ако не си кръстиш сиинчето така? Много ми хареса, а не се бях сещала за него. Нашият фаворит за мъжко име беше Джунджимир, а за момиченце Джунджизара, ама Онуфри по ми харесва
 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия