Набор 2001

  • 16 647
  • 327
# 165
xai, добре че не е станало нещо по- лошо  ooooh!С тия деца вече не знам какво да очаквам...
Виж целия пост
# 166
 xai,пак "малкия дявол" е било. ooooh!
 Ама представям си ти как си се уплашила.
 Ей затова ме е страх да я пускам сама където и да е.
 Детето е добро и отговорно,ама все пак е дете. Confused
Виж целия пост
# 167
xai настръхнах....
Уфффф - нацелувай я. Дано и мине бързо - ако си фен на хомеопатията дай и малко Арника Монтана - помага за бързо зарастване на рани и травми.
Винаги гледам да са по-навътре в асансьорите, ама....
Виж целия пост
# 168
здравейте
да питам
как седи въпросът във вашите училища за занималнята??
Има ли неплатена ,
колко горе-долу е платената?

Вчера бях на родителска среща в 121  училище
платената занималня е 40 % от МРЗ месечно newsm78


безплатната била за учениците от 1-4 клас сборна newsm78
така ли е и при вашите училища
Виж целия пост
# 169
ГeРИ, при нас платената е "Кимба" с английски. По последни данни "от уста на уста" е 80лв на месец. В самото у-ще е. Ще видим
Виж целия пост
# 170
Гита --това за колко часа е
при нас е от 12 ч до 18
Виж целия пост
# 171
Гита --това за колко часа е
при нас е от 12 ч до 18


Не знам. Предполагам, че на родителската ще ни осветлят.
Виж целия пост
# 172
 При нас първи клас са целодневно от 8:30 до 17:00 часа.
 След това можело да останат при охраната до около 18 часа.
 Във втори клас вече ще е занималня и тя ще е платена.
 За сума нищо не знам.
Виж целия пост
# 173
и в 121 има вариант платената да е с англ. език--цената е 70 % от МРЗ  на месец
като англ език е всеки ден по 2 часа-10 часа седмично
Виж целия пост
# 174
А какво е МРЗ, че не се сещам?
При нас довечера ще разбера как е. Мисля, че е до 16 часа занималнята, но не съм сигурна още.
Виж целия пост
# 175
 Минимална работна заплата предполагам. newsm78
Виж целия пост
# 176
А, ето цените на Кимба и условията им, които ми харесват.

и в 121 има вариант платената да е с англ. език--цената е 70 % от МРЗ  на месец
като англ език е всеки ден по 2 часа-10 часа седмично

При нас е по-евтино явно
Виж целия пост
# 177
Минимална работна заплата предполагам. newsm78

да Peace


Гита--благодаря
Виж целия пост
# 178
Някой май спомена, че платената занималня в 107-мо за 2-ри клас е била 40 лева.
Което ми се видя доста добре - като сумата за детската градина.
Виж целия пост
# 179
Някой май спомена, че платената занималня в 107-мо за 2-ри клас е била 40 лева.
Което ми се видя доста добре - като сумата за детската градина.

   PraynigДано да е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия