Набор 2001

  • 16 646
  • 327
# 90
При този недостиг на места в ДГ и яслите--незнам-трудно ти е решението newsm78

Моята Габи я дадох още на 1г и 9 месеца на ясла
добре се  адаптира ,не е имала никакви здравословни проблеми
и как ще ти спрат майчинството newsm78


Виж целия пост
# 91
При този недостиг на места в ДГ и яслите--незнам-трудно ти е решението newsm78

Моята Габи я дадох още на 1г и 9 месеца на ясла
добре се  адаптира ,не е имала никакви здравословни проблеми
и как ще ти спрат майчинството newsm78

Ми, сега запишеш ли детето в държавно детско заведение, спират майчинството. Идеята е, че щом го даваш там, значи се връщаш на работа. Ама, с този прием само през септември, объркват всичко. И Констанца тръгна на 1.9 на ясла, боледуваше, в яслата до последно ревеше всяка сутрин  ooooh! Като я изместиха в 1гр. за една седмица свикна, но преди това беше ад. А Емма няма да има и 1.2г през септември  ooooh! А е приета в ОДЗ-то на кака й, т.е. по първо желание. Направо не знам какво да правя. Да беше мааалко по-голяма, ама не.
Виж целия пост
# 92
Гита Ог,вие в кое училище бяхте?

118-то(Младост 1)

 Значи не съм се объркала и едно наше приятелче ще бъде там
 Като четох за изпита ви се сетих. Wink
Виж целия пост
# 93
Здаръжте купона до утре. Mr. Green
 Ние тогава ще разбереm дали сме приети. ooooh!

Щом е за теб винаги Peace Hug

Гита Ог това с майчинството не го разбрах, ами ако запишеш детето си в частна градина - ще продължава ли да ти тече майчинството защото там цакаш и то дебело!
Или пък ако наемеш детегледачка от бюрото по труда?
Тоя народ съвсем полудя по-скоро управниците му!
Ми нали детето трябва да се адаптира, как така ще ти спират майчинството  Twisted Evil
Иначе да те успокоя, че вторите деца свикват много по-лесно в ясли и градини - защото са свикнали с други деца и за тях не е така травмиращо.
ГeРИ с вас какво стана?
Записахте ли се? Къде?
Виж целия пост
# 94
Гита Ог,
Аз бих записала детето на ясла, всъщност така и направих с малкия. Но не се върнах веднага на работа. Това със спирането на майчинството за мен не е вярно, видях цитата от социалното министерство, но ОДЗ-то изобщо не е на държавна издръжка и според мен те са имали в пред вид дом за изоставени деца.
Но дори да ми спираха майчинството пак бих го пуснала, но не бих се връщала веднага на работа. Като си си в къщи в началото едно, че ще помогнеш на каката , а и ако боледува малката ще можеш да я гледаш спокойно, може и да не я даваш много редовно пускаш бележка за отсъствията и готово. Така и детето ще се адаптира по плавно. Виж как е, а след месец два прецени дали да почнеш и работа.
А и с тези проблеми със записването в градините, догодина дали ще ви огрее един господ знае. Виж че и критериите за кандидатстване искат да сменят  ooooh! .
Успех в избора!
Виж целия пост
# 95
 Моите деца ходеха на ясла и не ми спряха майчинството.
 Директорката ми каза,че ще го спрат ако тя подаде документи не знам къде си,което тя въобще не била длъжна да прави. Crazy
Виж целия пост
# 96
Честито, Бианка!  Hug
 
Аз утре ще ходя да записвам Кирил в 134-то.
Виж целия пост
# 97
Честито, Бианка!  Hug
 
Аз утре ще ходя да записвам Кирил в 134-то.

Охоооо Имелда !!!
Честито и на вас!!!
Пък аз се чудех кой ще почерпи  Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 98
а ние чакаме класирането за 31-во на 11.06.  Praynig
Виж целия пост
# 99
Честито, Бианка!  Hug
 
Аз утре ще ходя да записвам Кирил в 134-то.
Браво! Честито и на вас, Им!  Hug

Лени, вярно много пиене на бира ни се събра, но пък е хубаво когато имаме поводи за почерпка. Heart Eyes

Фантичка,donsita, ще стискам палци. Laughing
Виж целия пост
# 100
 Току що получих съобщение от училището на родителската среща утре да ходи по един член от семейството. Mr. Green
 Явно очакват голяма навалица. Crazy
Виж целия пост
# 101
Ellypr, в закона вече не пише "пълна държавна издръжка", а само "детско заведение". Даже и декларация се попълва за това, че детето не ходи на градина, за да ми плащат майчинството. Както и да е, май ще я записвам Еммица за ясла. Тя си е свикнала с обстановката там покрай кака й. Не искам да е в друга градина.
Виж целия пост
# 102
Здравейте и от нас!
Живи и здрави бебоци, и честито на приетите деца в училище. Ние днес бяхме на тест в 55 то училище и чакаме резултати. А от утре сигурно ще почне и записването.
Виж целия пост
# 103
а ние чакаме класирането за 31-во на 11.06.  Praynig
Нещо сте се объркали, аз не знам да има класиране на 11 юни в 31 училище.
Виж целия пост
# 104
а ние чакаме класирането за 31-во на 11.06.  Praynig
Нещо сте се объркали, аз не знам да има класиране на 11 юни в 31 училище.
Thinking аз така разбрах- на 5ти и 6ти се носят удостоверенията за завършена предучилищна група и на 11.06 излизат списъците с приетите деца.
Твоята информация каква е ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия