Набор 2001

  • 16 639
  • 327
# 240
АнМари, да ти е жив и здрав Александър! Много са сладки на снимката с кака си. Тя сигурно иска постоянно да ти помага Simple Smile
Ние спряхме Макси от детска градина. И вече са в къщи с брат му. По цял ден гледат детски, играят и правят бели.
Гледам онлайн магазините за анцузи. Чудя се какво още ще трябва за физическо - къси панталонки и бели тениски или може да са цветни?
Виж целия пост
# 241
 Ели,и аз това се чудех.
 На родителската среща казаха бели тенески,ама моята не им е фенка. newsm78
Виж целия пост
# 242
Дияна май не е имала РС в у-щето. Предполагам, че ще искат бели тениски за физическото.
Дияна има един розово-син анцуг и един лилав. Ще видим есента. Сега все още не мисля да купувам дрехи за у-ще. Че децата растат като гъбки. И за обувки е рано. Ще й купя нови обувки и Дияна за седмица ще ги обели и ще ги направи на нищо Simple Smile

Stryper помага Дияна. Вечер става ад. Всички трябва да са в банята. Купихме ваничка със стойка и се разминаваме малко трудно Simple Smile Замислих се, че ваничката мога да я сложа във ваната (ваната ни е градена), ще се освободи малко място Simple Smile
Виж целия пост
# 243
Ан Мари и аз слагах бебешката ваничка в голямата вана. Хем стабилно, хем не заема място, хем така той си свикна и после лесно минахме директно на къпане във ваната, като поотрасна.
За ставането човек ще стане хич не му се притеснявай. Лъчи също е роден 30 дни по-рано. Тежеше 2400 при раждането и го изписахме с 50 гр. по-лек. Но на една година тежеше повече от Боби на тази възраст! Peace
Виж целия пост
# 244
 Записах Дарина на частна занималня.
 Дано да и хареса,не че има избор де.
 Дечицата ми се сториха приятни и възпитани,госпожите са доста мили. Simple Smile
 
Виж целия пост
# 245
Утре съм на родителска, да видим какво ще кажат
Дано сме случили на учителка  Praynig
Виж целия пост
# 246
Ан мари, малчо е страхотен, да ти е жив и здрав и цялото семейство! Браво и на каката- страхотно семейство! Върнахте ме назад във времето, когато се роди моят син...как лети времето и подобни невероятни мигове отминават неусетно...
Виж целия пост
# 247
Фантичка ,40 лв беше занималнята нали newsm78

Габи от четвъртък ходи на лятно училище
и е страшно доволна Laughing
днес си е купила сладолед от лавката Laughing Laughing

Много е ентусиазирана,всяка вечер си приготвя раничката
подрежда тетрадки,химикалки

Виж целия пост
# 248
И ние мислим да запишем Дияна на лятна занималня. Още не съм решила кога, малко да влезем в час. Най-вероятно когато свърши отпуската на Джони.
Виж целия пост
# 249
  ГeРИ,ако е 40 лв. купон ще направя.
  Кажи къде ще я вземат за тези пари и ще черпя. Wink
  За един месец с храната ще ни струва 375 лв. удоволствието. ooooh!
Виж целия пост
# 250
 Thinking
значи нещо не съм разбрала


права си -за 40 лв--никъде няма


Виж целия пост
# 251
Мъж ми каза, че занималнята в 16-то е 80лв на месец. Храна се носела.
Виж целия пост
# 252
Ан-Мари - добре дошла!!!  Hug Много е хубаво в къщи, особено след болницата  Party. Много поздрави и целувки от нас с Йоана!   bouquet
Виж целия пост
# 253
Ан-Мари - добре дошла!!!  Hug Много е хубаво в къщи, особено след болницата  Party. Много поздрави и целувки от нас с Йоана!   bouquet
Мерси, мерси Simple Smile Вярно, че няма нищо по-хубаво от дома. И Алекс май усеща, че е у дома, спи като къпан Simple Smile
Вие преместихте ли се? Ще пием кафе, само да се оправи времето Simple Smile
Дияна тъкмо днес ме питаше кога ще го разхождаме с количката.
Виж целия пост
# 254
Мъж ми каза, че занималнята в 16-то е 80лв на месец. Храна се носела.

  А само деца,които ще учат там ли вземат.И от колко до колко часа са?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия