Набор 2001

  • 16 638
  • 327
# 270
 Не са ми искали такова нещо. Peace
Виж целия пост
# 271
не , детето ми е на градина, може да ходи и до септември
Така е по закон, така че не вярвам да  е проблем
Виж целия пост
# 272
Не са ми искали такова нещо. Peace

и на нас
даже питах в детската и ми казаха, че не издават такова отпусно

Габи вече е записана  в училището ,оттам също такъв документ не са ми издавали

вече сформират паралелките при нас
Габи ще е в един клас с нейната приятелка Laughing Laughing
при госпожа ,която живее в нашия квартал Laughing Laughing
Виж целия пост
# 273
 При нас вчера минаха на изпит и последните дечица.
 Утре или в Петък трябва да извадят списъците по паралелки.
 Ще видим с кого ще бъдем.От нашата градина има още 2 дечица,но предварително ни предупредиха,че когато са деца от една група ги разделят.
Виж целия пост
# 274
При нас пък ги слагат заедно newsm78
според зам директорката--понеже се свикнали едно с други и адаптацията ще е по-бърза
Виж целия пост
# 275
 Логиката им беше,че изолирали непознатите деца.
 Разделят ги за да направят общ колектив,а не няколко групички.
 Така нямало опасност децата,които не познават никого да останат настрана.
Виж целия пост
# 276
Страшна логика
Ние пък всички сме писали, че искаме децата да са заедно
Половината ни група е, то си е половин клас
Затова и ги записахме заедно , в най- близкото квартално училище
Увериха ни, че ще ни спазят желанието
Останалите деца са все от квартала, така че пак с епознават, макар и по- бегло
Виж целия пост
# 277
Защо,на мен пък идеята ми харесва.
Детето ми е достатъчно контактно за да създаде бързо нови приятелства.
Старите вече си ги има и при добро желание винаги може да се поддържат.
Сега ще ходи на лятна занималня,където няма да познава никого.Виждам,че тя самата не се притеснява от това,напротив ентусиазирана е,че ще се запознае с нови деца.
Явно всичко е въпрос на нагласа.Ние я поощряваме да създава нови приятелства,да не се притеснява от промени.
Надявам се това да и помогне след време с адаптацията-нов град,ново училище,нов Университет,нова работа и т.н
Виж целия пост
# 278
не казвам непременно, че е лошо, но за мен е важно обратното
Децата ни са заедно от яслата, родителите са ни семейни приятели
И сега детето е на сборна с други деца, но пък в 1 клас искам да има поне нещо познати, като най- добрите й приятелчета Hug
Виж целия пост
# 279
Всяко училище си има правила
смятам че и двата варианта работят

има нещо вярно, че могат да се получат групички Wink


Виж целия пост
# 280
 Аз съм спокойна,тя е спокойна,значи всичко е наред. Mr. Green
 Харесахме учителката,хареса и училището,не че му обърна особенно внимание.
 Сега е в танцувален период и само танцуваше по коридорите.
 Качи се върху чина,отвори всички гардеробчета,извади душата на учителката с въпроси /вместо да е обратното/. Joy
 Накрая се разделиха с прегръдки и целувки.
 Детето каза "Тук ми харесва" и това ми е достатъчно.
Виж целия пост
# 281
това е най-важното Peace Peace Peace Peace Peace
детето да е доволно и спокойно
да ходи с желание
Виж целия пост
# 282
опс, айде от мен похвал!- официално е приета в 31во- при Г-жа Станишева. РС - в петък.  Laughing
Виж целия пост
# 283
Ами най- важното е да премине спокойно този труден етап
дано всички случим на свестни госпожи  Praynig
Виж целия пост
# 284
Айде, честито на новоприетите!

При нас, слава Богу, няма да делят децата, които се познават. И без това Констанца не обича новостите, като майка си, остава и да не е с приятелките си, съвсем ще я втасаме. Създаването на нови приятелства е хубаво нещо, но си е до дете. Моето, доколкото го познавам, ще изпадне в депресия от първия ден. Не е от контактните, първо изучава обстановката, мълчи..... ooooh! Ей, втора седмица е в къщи и не мога с топ да я мръдна нас. Не иска да излиза и вече яко се караме за това. Добре, че свекърва ми си е в къщи, че иначе не знам как щях да се клонирам, че пък Емма е тип "уличник"  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия