мами февруари 2009

  • 19 234
  • 288
# 180
Анита27,не се притеснявай,ако болките ти са като тези,когато ти идва!Аз доскоро бях с такива,че и даже малко по-силни и минаваха чак в кръста!Пия Папаверин за тях и доки каза,че е нормално!Така бях поне 2 седмици,че дори и сега ме наболява на моменти,но по-слабо!
На мен днес ми е толкова тъпо,че чак незнам какво да напиша!От вчера се притесних,че не видяхме сърдечна дейност и вече само глупости са ми в главата!Всичко ми стана толкова сиво и гадно,че само на рев ме избива! Cry
Виж целия пост
# 181
marmotka ,горе главата.Доста момичета има във форумите,които са видяли сърдечна дейност едва към 10 г.с.Да не говорим пък колко има наплашени от лекарите,че трябва да извадят плода,защото той няма сърдечна дейност в ранните месеци от бременността, а са родили здрави дечица.С притесненията няма как да помогнеш на бебо.Само ще му навредиш.Отиди пак след няколко дни.В коя седмица си точно?Може да си имала по-късна ову.Може гинеколога ти да не разполага с много добра техника.Стискай зъби и знам,че скоро ще се похвалиш,че сте  чули тупкащото сърчице!!!!!
Виж целия пост
# 182
http://3dpregnancy.parentsconnect.com//
Виж целия пост
# 183
Ми в неделя влизам в осма седмица!Може пък и да е рано за сърдечна дейност ама тоя що така ми изкарва акъла......
Виж целия пост
# 184
Маrmotka,послушай Naiema и се успокои.Зависи и от ехографа и дори едно трепване на ръката на лекаря може да попречи.Живия пример съм аз–в началото на 7г.с. отидох в частния кабинет на доки и с вагиналния ехограф се виждаше само плодния сак,притесних се и аз като теб.Но доки за мое успокоение,понеже ми знае историята от А до Я и може би да се презастрахова ме накара да отида след 3 дни в болницата и там пак ме гледа с вагинален ехограф–е чухме го и аз се разплаках от радост.Така че следващия път ще го видиш със сигурност! newsm10 И на мен ми минават най различни болки–отляво и дясно ниско долу,въобразявам си че са ми яйчниците,но при всеки са индивидуални.Но ако преминат в остри,прорязващи потърси Доки.
Виж целия пост
# 185
dorait,ама на теб с вагинален ли ти видяха сърд.дейност?Лелееее и аз чакам с коремен да я видят в седма седмица!Във вторник пак ще ходя и ако тогава пак не стане,отивам другаде!
Виж целия пост
# 186
Здравейте,момичета!!
Аз съм от януарки,но си позволявам да се включа да поуспокоя мармотка.Мен ме гледаха в 7-ма седмица с коремен по ЗК на видеозон от втората световна и не чухме сърцвто,а само ми каза : "Ей това черничкото тук е сърцето" и това е,И аз бях разочарована ,ама с такава апаратура няма как.След това като отидох в 10-та г.с на частно,на хубав видеозон(вагинален) си видяхме бебето и ръчички,краченца,даже шаваше през цялото време и ни пуснаха на колони да чуем суърдечна дейност.Така,че споко,ако си ходила на кофти УЗИ,коремен,както аз ходих,може и да не го чуеш. Hug
Леко бременеене на всички сладурани!!  bouquet
Виж целия пост
# 187
marmotka ако не се бъркам беше от стз нали?
Аз когато отидох в 7 на коремен се видя плоден сак и нищо вътре доктора се притесни, но на вагиналния даже и сърд дейност видя веднага след това.  Peace така че не очаквай да се види нещо на коремен в тази седмица
Ти при кой д-р ходиш?
Виж целия пост
# 188
marmotka,отдъхни си вече спокойно.Що не каза,че те гледат с коремен ехограф.В ранните месеци само вагиналния може да улови промените.Има момичета,които не искат да ползват вагинален ехограф по време на бременност.Дано се включи някоя мама да каже кога са хванали сърчицето с коремния!
Ето,daninceto ти е обяснила много добре!Споко!
Виж целия пост
# 189
Мarmotka,с вагинален ехограф със сигурност ще се види и чуе!!!Няма ли начин да отидеш и да те видят с вагинален,а не с коремен,ако така ще се успокоиш?Ако ли не зареди се с търпение до следващата консултация.Кажете начин или метод срещу постоянно прилошаване–все съм бледа и ми се върти свят?Вие как се справяте?
Виж целия пост
# 190
Aма голям съм шемет значиииии,как си изкарах акъла само,а то с коремен ехограф било зор!Много ви благодаря!Ако не бяхте вие,сигурно нямаше и да спя довечера пак!
Бебка,от СЗ съм,да!Записах се на женска консултация при д-р Качаров.А бременността ми установи Кадирева,но апаратурата и е ужасна-видеозона е от ония зелените,старите!Не мисля да ходя при нея вече!На частно мисля да посещавам Кърпачева-тя ми откри плодния сак с вагинален още преди Кадирева!Така че май ще ходя при нея.
dorait,що не пробваш айрян със сол за прилошаването,може да е от ниско кръвно!Аз бях така в самото начало и сега редовно каната с айрян е до мен!
Виж целия пост
# 191
marmotka отиди при Кадирева да те погледне на вагиналния за да се успокоиш а после вече където решиш  Praynig стискам палци всичко да е наред, и те разбирам как си се почуствала защото и мен ме стреснаха в началото  Hug
Виж целия пост
# 192
 newsm78
Виж целия пост
# 193
Ние с мойто момче седнахме тази вечер на една пицария и до нас имаше едно хлапе, което спука 4 балона и при четирите се стреснах, заболя ме ужасно корема и така се притесних и си помислих, че нещо ми става, сега се поуспокоих, ама защо съм такава стресната smile3556
Виж целия пост
# 194
Вчера бях на лекар и може би ще трябва да напусна февруарските мамчета,защото ако всичко е наред ще трябва да раждам преди термина си 11-02-09,защото съм била много тясна и съм имала мъжки таз.Още при събличането ми за ехограф ме стресна доки,каза леле откъде ще излезне това бебе! Sad ConfusedПремери ме с едни железа и се оказа,че разстоянието между тазовите ми кости,които са горе към коремната област е 20,а най-малко трябва да е 25см и бебчо няма да мине с раменцата си по нормален начин.Малко се притесних и за самата бременност,как ще застане бебо, за да му е удобно.Някой имал ли е такива проблеми?
Засега на ехографа се вижда само малка точица и ме вика пак към 10-15 юли за изследвания и за да видим сърчицето и дали всичко е наред.Поуспокоиха ме, че от антибиотиците,които пих за бъбречната криза може би няма да има опасност,защото вредните съм ги пила само един ден.
И така момичета леко съм притеснена,но да се надяваме,че ще имаме едни леки бременности всички тук Heart Eyes  bouquet

Mиличка понеже никой не ти е отговорил, ще го направя аз, от позицията на вече раждала....
При първата ми бременост, забременях 48 кг. и мен доктора ме мери, гледа, охка, пъшка....и според него за бебето нямало място и съм щяла преждевременно да го родя.
Е не я родих по-рано, дори напротив....родих я доказано в 10-ия месец...по нормален начин....4 кг..(е какво си видях в далечната 1997 г. с липсата на качествени упойки е друг въпрос) 
Тъй че,  всичко е природа...тялото ти ще се настрои... ти само бъди спокйна и се наслаждавай на бремеността.... Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия