За мамите,чиито татковци пътуват по суша - 4

  • 19 469
  • 292
# 120
Рина , Честит Рожден Ден!

Нека живота ти бъде ,
букет от рози ,
вързан с панделката на Любовта
и покрит с воала на Щастието.

Весел празник!

Виж целия пост
# 121
Добро утро момичета!
Няма ви никакви,дано да сте със семействата си по почивки,а не като мен по болниците Cry
Пожелавам ви приятен уикенд!
                         
Виж целия пост
# 122
Добро утро от мен.Казвам се Мария,приятеля ми към Естонска фирма в Холандия.
Ще ми бъде приятно да стана 4аст от вас. Peace
Виж целия пост
# 123
Исках да напиша,4е прителя ми работи към Естонска фирма в Холандия
Виж целия пост
# 124
Добре дошла при нас Mari-7!   bouquet
Виж целия пост
# 125
Здравейте , момичета!   bouquet

Добре дошла , Мари!  Hug

Тина - Елена , кой е бил в болница?  newsm78 Това е много неприятно.  Hug
Дано , вече да сте добре и лошото да е зад гърба ви.  Praynig

Моя мъж два месеца си беше тук , че нали смени работата и отиде в Испания сега.
Та докато чака документите - книжка , разрешително за работа , от тяхното НОИ да си вьземе осиг. номера и здр. застраховка.... та си отвися тук. Взе си ги и на 09.08. отлетя за Барселона.  Peace Изнервен отвсякъде , не е свикнал в БГ и всичко го нерви и дразни. Crazy :
Виж целия пост
# 126
Здравейте,и от мен!
Тина-Елена,дано всичко вече е наред.
Ние не успяхме да отидем там където бяхме планували,и много ме е яд.Този камион се развали и трябваше да се прави.И моят мъж всичко го дразни,изнервен абе егати почивката.
Виж целия пост
# 127
Joy Joy Joy Без мъжете лошо , ма и с тях с нея нерви пак лошо.  Peace
Виж целия пост
# 128
Благодаря за топлото посрещане моми4ета Hug
Виж целия пост
# 129
Благодаря за топлото посрещане моми4ета Hug

За нищо , Мари.  Hug Не всички момичета са тук , отпускарски сезон , та можеше и по активно посрещане да има.  Heart Eyes
Тук нали сме за това да се подкрепяме , да споделяме болки , тревоги и радости.  Peace
 
Виж целия пост
# 130
Аз бях момичета в б-ца /слава богу не беше малката/.Сега горе-долу съм добре,но само физически.Психически не съм добре /е още не съм ку-ку Laughing/ това го преживявам втори път,но сега ми е по-трудно и мъчно,защото мъжът ми го няма,а и дори не знае.Миналата седмица разбрах,че съм бременна,но радостта ми беше кратка защото беше извънматочна бременност Cry.И сега като се прибере трябва да му кажа,че по естествен път вече не можем да имаме деца,защото това ми е втора такава бременост за девет месеца.Ами това е моята мъка,стига съм ви отегчавала.
Лека вечер на всички!

                               
Виж целия пост
# 131
Тина-Елена,една голяма преградка от мен Hug Hug Hug
Сега си по4ивай пове4ко
Виж целия пост
# 132
Тина - Елена , много неприятна история. Много гуш от мен.  Hug Hug Hug
Нацелувай Тина и се отдай изцяло на нея.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Има и други методи за бебоче , но поне едничко имаш , нека да ви радва много.   bouquet
Прегръщам те и ми стана много мъчно за това което си преживяла. Дано и мъжлето го понесе мъжки и да ти е упора.  Hug
Виж целия пост
# 133
tina_elena,много съжалявам за случилото се Cry,дано за в бъдеще всичко е наред! Hug
Много е тежко  в такъв момент да си сама.Сили и кураж ти пожелавам!  bouquet


Мари,добре дошла и от мен!  bouquet

Ние сме си тук,нашия тате онзи ден си дойде,утре сутринта пак заминава. Sad
Виж целия пост
# 134
Евка , няма ли да отмаряте някъде? Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия