Мама сладко се почесва, НОЕМВРИйчето дали усеща!

  • 10 335
  • 292
# 270
Добро утро и от мен
при нас е едно такова мрачно,та аз си поспах добре
Ани,пази леглото и не се притеснявай,имаш страхотен мъж,който ще те глези Simple Smile
И мен като Тонеса ме е страх да се кача на кантара,имам чувството,че качвам от въздуха
Аз непрекъснато си харесвам някакви неща за бебо-количка,дрешки,пелени,легло и т.н
На нашия тати му е писнало непрекъснато да му показвам разни неща,но съм си обещала следващият месец , като съм ФМ и като ми потвърдят пола(аз още си мисля,че може да се окаже момиче,не че има значение) ще си накупя някой неща,тъкмо тогава ще  има и летни намаления
Сигурно е голямо удоволствие да си купуваш неща за бебето
Виж целия пост
# 271
Здравейте, момичета!
Честито за узналите пола на бебчетата Hug
Ани в къщи и на легло Naughty
Денчо, наистина са много скъпи дрехите за бременни, ама аз като съм свикнала с много дрехи и сега.......няма как пак купувам Embarassed
Розичка, и аз съм така оглеждам за всичко много отдавна, и да не забравя - честито за ритничето Hug
Мишле, стискам палци, мила Praynig
Ели и аз съм харесала за 1500лв количка Laughing и татито каза - "ще я вземем "
За болничните и аз вече съм 1 месец в болничен и мъжа ми не иска да се връщам (сега в петък трябва да съм на работа) и понеже този месец и другия имам изпити и се дипломирам мисли, че ще се преуморя (преди месец се бях преуморила и имах контракции и ми биха инжекции). От друга страна искам да ходя на работа, защото внезапно излязох в болнични ( и само най-близките колеги и шефовете знаят). Та вие какво ще ме посъветвате newsm78, дайте съвет Praynig
Виж целия пост
# 272
Тинка и аз като теб имам изпити,а как не ми се учи ooooh!
Кажи ти как се настройваш за това
Иначе си гледай здравето и ако трябва си увеличи болничния
Виж целия пост
# 273
хехе не е ли раничко за купуване на разните неща?аз май съм суеверна, а и татито не мога да го озаптя ако го вкарам в магазин...и за това не смея да показвам какво съм си харесала Grinning,
а за дрехите за бременни - освен че са много скъпи, всичките нещо им куца. newsm78
със ученето се захващайте, че аз понеже оставих за последния момент, цялата минала седмица тичам като луда и сега в нас....
Виж целия пост
# 274
Мацки според мен сега не му е времето да се работи.Разбира се ако всичко е наред и мамата има желание може.
Тинка, Хана аз тази година записах магистратура, но като се почна с проблемите така и не можах да се явя на изпитите за втори семестър.И смятам да прекъсна.Като дойде бебчето няма да ми е до държавни.
Тинка имаме един приятел много ни е близък и сега много се радва за бебето.И като му казах, че количката дето съм я харесала е 1500лв. той вика:
"Че за 1500лв и аз мога да съм количка.Ще го нося и разнасям където кажеш" Joy
Виж целия пост
# 275
Ели, и аз съм си харесала количка за 1300 лв. Всъщност все още се колебая между 2 модела, по-нататък ще я мисля, че не смея да вляза в бебешки магазин, щот ако веднъж се изпусна.....няма спиране  Mr. Green

Денчо, и аз преживях същото недоумение пред магазините за бременни преди 2 седмици и си купувам дрешки, които ще мога да си нося и след това. Поне модата ни е усигурила откъм туники и летни панталони с връзка на кръстта  Laughing

Виж целия пост
# 276
Здравейте и от мен момичета.
Ох и аз немога да се удържа да разглеждам бебешки нещица ама Stopзасега само гледам мисля че е рано за покупки.
Мама Ани пази леглото щом трябва.Важното е всичко с бебчо да е наред.
Виж целия пост
# 277
На мен 1500 лева за количка ми се струват прекалено много newsm78

Аз от магазин за бременни не съм пазарувала - както каза Валя тази година модата работи за нас - туники и панталони валяло Grinning
Виж целия пост
# 278
Малееее вие ме разбихте с тез колички за 1500 лева бре  Crazy
Егати количката , то цял автомобил трябва да е  ooooh!
Не мерси , да си я задържът Whistling
Аз си мисля че е още прекалено рано за покупки. Нищо не бих купила от сега , наречете го суеверие но аз така ги чувствам нещата , когато наближи момента тогава бих се отдала на покупки , всичко предварително за мен е излишно Whistling
Виж целия пост
# 279
Здравейте,момичета и татковци!Връщам се отпочинала и в настроение.Ей,голяма работа е откъсването за малко от София!За съжаление нещо фотоапарата там ни отказа,така че нямам снимки да ви пратя,но беше много красиво,въпреки,че времето беше лошо.Сега отивам да ви чета!
Виж целия пост
# 280
Това с количките си е за наше удоволствие и глезотийка. На бебо ще му е все едно дали е в количка за 500 или 1500 лв. Същото важи и за бебешките дрехи. Може ли гащеризон от трико за новородено да струва 80 лв #2gunfire
Виж целия пост
# 281
Хриска, и аз съм като теб, мисля да изчакам с покупките поне докато не изляза в майчинство, сега просто няма смисъл само да ги трупам вещите Simple Smile
За количката - хич и няма да се натискам за скъпа, предишната беше 130лв., свърши ми чудесна работа и още е здрава, единственият й недостатък, поради който ще я сменя, е че е твърде тежка. Сега смятам да отида в магазина и да поискам най-леката възможна комбинирана количка Laughing

Смятаме да купим ново легло, защото на малката леглото не става за употреба, и съм харесала много едни модели, ето тук можете да ги видите.

Само аз явно не мога да се справя с обикновената мода Sad Ми то туники - туники, ама като повечето са направени не за жени с големи бюстове, как да се вмъкна Sad Добре че имам рокли, които са удачни за това положение Simple Smile

Ана, дано бързо всичко да се нормализира Simple Smile
Виж целия пост
# 282
абе, момичета, в какви магазини ходите вие? newsm78
е гати цифроманията...
Виж целия пост
# 283
Мацки, тук съм, ама на док й било болно детенцето, та остана за сряда да гледаме бебока Tired
Ще изтрая, кво да правя ooooh!
Нубав ден и успешна и спокойна седмица Hug
Виж целия пост
# 284
Фаери тези легалца изглеждат много добре и са на сносни цени  Flutter
Ние ще си ползваме кошарата от малката , тя си има сонствена стая вече така че кошарата е свободна а и е напълно запазена Laughing


За тези туники и аз да кажа че имам проблем с гръдната обикока , уж все искам най-големия номер да ми дават , а пак са ми тясни в гърдите , та сега съм се обзавела с три потника по широкички и една рокля , пък за по нататък ще го мисля ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия