

вече проявява ината си, което е добре.
Защото 3 дни нямаше и сили за протест да не говорим за тръшкане.



за всички ангелчета!
Ще имам повече време за почивка:сега като съм
Крис го гледат бабите - един ден майка, другия ден свекървата, почти винаги ми помага и съпруга ми, за което много му благодаря
.
Това за www.nakorica.com май е зарибяващо, ще се пробвам и аз, да не остана назад
.
Хаххахаха при вас е весело
.
shemet_neveroiaten- Крис др. седмица ще прави 1 г. и 6 м. не сме мислели дали да отпразнуваме и как, но ще видим в последния момент.
ADENA - не се притеснявай, важното е да се решите
.
(С малко закъснение).
Magesta - супер си! pontes - браво на малкия Алексис
HEBMEHTE - помним те разбира се
къде се изгуби? Браво и на вас за хубавите мерки и да оздравява малката Аделина.
vmitkova - голяма борба е паднала при постригването, то и ние скоро ще ходим да пострижат Крис, дано не мрънка. detelini - приятно море
.
.

И никакви болести повече 
Здраве, късмет и всичко най най

Само първата нощ беше трудно, но вече си заспива без проблеми. От време, на време се сеща и пита за нея, но като и кажа, че я няма, казва Нини в букука 


за всички, които не са сред нас
От снощи сме с температура - вдига 4 пъти вече
Дано да се разминем само с това
Явно тръгването на ясла ще трябва да го отложим
Аделинка е голям бонбон 


Уцелва си устата перфектно (с лявата ръка
...вече втори ден куцука. Не че му пречи да лудува, ама все пак....много кофти.
за двете малки душички, които изгубихме.


имуностимулираща терапия с Жижо 





вече от гледане всичко налично на Baby Einstejn , най-сетне открих нещо което да му хресва, пък и там намира какво да учи 

, Шаменет и тя се не вясва от някое време ... уж излезе от нелегалност и пак зачезна


Здравейте!И аз се извинявам за липсата,но май откакто сме в БГ не остава време за писане!

Леко и безаварийно бременеене!
Добре дошла отново!
Никога не си бях виждала детето в подобно състояние,дори когато е бил болен.От тогава сякаш е още по вкопчен в мен,постоянно ме търси дори в баща си не иска да стои,а ние имахме планове да го оставим на майка ми и да си починем за няколко дни.Май няма да стане
Иначе за отчета сме 14кг 84см. 22номер обувки.


, а бяхме се нагласили с Крис за разходка, даже излезнахме пред блока и като видях, че прикапва се прибрахме и сега бебо си играе, а аз малко пред компа.
Препоръчани теми