ЮЛСКИ бебчета '08 (тема 62)

  • 12 703
  • 286
# 210
Ketito, честит рожден ден! Бъди много щастлива и само хубави неща да ти се случват! За очакваното бебе е излишно да казвам, че ще е най-най-хубавото!  Hug

Донке, не се коси, всички сме така в известна степен  Mr. Green Аз неотдавна исках да кажа нещо за епидуралната анестезия - е, като й забравих името, половин ден не мога да се сетя  Rolling Eyes А е нещо толкова четено и говорено, дъвкано и предъвквано... Отделно, че вече изобщо не мога да се концентрирам, слушам новините по ТВ и със закъснение "сдъвквам" информацията  ooooh! Ще ни мине, ама май няма да е с раждането, че и тогава ще е бъркотия, ами някъде доста по-нататък  Mr. Green

Аз да се похваля,вече се чуствам супер, с пълен прилив на енергия! Wink
Ти сега да не хукнеш да чистиш  Joy Я постой и почини още малко! Да си ходи болестта, да ти мине съвсем слабостта, чак тогава може и по малко работа Wink Аз вчера прах, чистих, готвих, какво ли не правих и сега - болки в кръста  hahaha

Тичкам на консултация, засега приятен ден на всички ви, ще пиша пак!
Виж целия пост
# 211
Кети, честит рожден ден!
Желая ти да си много здрава, обичана и ценена!



Ох, тази вечер аз съм незаспалата красавица... Така се преуморих днес, че не мога да си търпя краката. Изстудявах ги с душа, преди да легна и сега, обаче така ме болят, че е невъзможно да заспя.
Снощи си слагах студени компреси и като че ли после положението се влоши повече Shocked
Не знам защо така. Днес съм решила да лежа докато не излезна, ама като пък не ми е удобно легнала... И ей ме пак пред компа Confused
Виж целия пост
# 212
При мен щастливите мигове продължават. Самуил е с температура, незнайно от какво. Малко е - 37.4, обаче я има и аз го виждам, че не е съвсем в кондиция. Какви ли вируси върлуват по това време?
Душичката, твоето боледуване как почна? Как ме е страх да не е нещо серизно...
Виж целия пост
# 213
Кети,честит рожден ден!Желая ти само хубави мигове и едно послушно бебче newsm59
Виж целия пост
# 214
Кетито Честит Рожден Ден!Да си жива и здрава и много усмихната!И едно сладко и здраво бебе  bouquet  bouquet  bouquet
добро утро на всички Simple Smile и приятен ден
Виж целия пост
# 215
Ketito,  hbday

Джулс, да пишеш как е минала консултацията  Wink

Дуци, взе ли си чантата от Клоран?

На мен ревливото състояние ми продължава - може и да е от това, че е седмицата на петък 13  newsm78 Може и да е от това, че не мога да спа вечер пълноценно. Вчера се видях със съседката ми, която роди на 23/5. Беше толкова щастлива  Laughing Каза, че подобно усещане както, когато е видяла сина си никога не е изпитвала и не може да опише какво е.

Вчера сглобихме количката - много е лека и маневрена. Мъжо почна шкафа - сложи водачите за чекмеджетата. Днес пак. До края на седмицата може и да сглоби всичко  Wink

Виж целия пост
# 216
При мен щастливите мигове продължават. Самуил е с температура, незнайно от какво. Малко е - 37.4, обаче я има и аз го виждам, че не е съвсем в кондиция. Какви ли вируси върлуват по това време?
Душичката, твоето боледуване как почна? Как ме е страх да не е нещо серизно...
Извинявам се за подробното описание! EmbarassedПо добре другите да не го четат!
В неделята от обяд започнах да се чуствам отпаднала,просто се уморявах от най-малкото движение!Обаче си мислех че е от времето,щото нали беше скапано,пък и друг път съм се чуствала такА!Следобяд почна да ми тежи на стомаха и пак го отдадох на преяждане,не че не беше така!Вечерта като седнахме на масата вече усетих че няма да ме бъде и без да ям се качих да си легна!Точно след половин час се започна великото  Sick до три през нощта!Съответно отдолу същото положение!А сутринта в 6 вече имах и температура,не висока 37.5 обаче не можех да мръдна въобще!И така целия понеделник!Но с два парацетамола ,две капки йод в вода,препечени филии и много вода Вчера вече нямах температура ,а само бях отпаднала ,а днес съм кукуряк!Той и мъжа ми го прекара същото ама миналия вторник и реших ,че след като не ме хвана веднага ,ме е подминало и все пак ми е странно доста дълъг инкубационен период ако е неговото-това са 6 дни разлика,което не е много типично за вирусите!Но важното е че минава бързо,само дето много се обезводних!
Виж целия пост
# 217
При мен щастливите мигове продължават. Самуил е с температура, незнайно от какво. Малко е - 37.4, обаче я има и аз го виждам, че не е съвсем в кондиция. Какви ли вируси върлуват по това време?
Честито на печелившите дето се вика Confused.
Сега си пиша с една приятелка по кю, щерка й се изпъпчила, оня ден бяхме заедно. Ако е шарка или нещо заразно Пепи веднага ще го гепи Crazy
Добре че поне аз съм карала всичко.

Джоли, няма чанта Sad Нямало промоция в момента, ако има - ще ми се обадят.

Ние снощи с моя мъж щяхме да се избием. Аз него де Tired Тия нерви ще ми разкажат играта до края.
Обаче всички в темата сме големи инати - Катинче рече и отсече и край, повече не се появи...
Виж целия пост
# 218
Обаче всички в темата сме големи инати - Катинче рече и отсече и край, повече не се появи...

И аз си мислех за нея снощи. Честно казано и преди е казвала, че няма да пише, но е писала. Мислех, че и този път ще е така, ама на... Дано тайно да чете и да се отсърди  Thinking

Кофти за чантата. Не знам каква е, обаче сега в Хеликон има промоция на книги (Триумфът на червилата, Сексът и градът, и още една.. + подарък чанта). Чантите са различни видове...
Виж целия пост
# 219
Кети, Честит рожден ден!

Виж целия пост
# 220
Донка, дано Сами не се разболее по-сериозно. Моят син една седмица се влачи с хрема, имаше и кашлица. Но личната каза да го задържа малко в къщи, че имало и вирусни пневмонии, а една за сезона ни стига.
Кети, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Желая ти много здраве, а на бебчо само хубави емоции в корема на мама! Затова - забрави и прости. Наистина никой не печели от тази "война". Щом досега никой не ти се е извинил, значи, че те не са наясно с твоито чувства. Аз бих споделила с тях какво ме е обидило, какво очаквам от тях. Но този негативизъм се отразява зле единствено и само на теб! Също и на бебчо! И аз сутринта се накарах на моите мъже, че ми създават допълнително работа и довечера трябва да се извиня, но нека си пазим нервите за после, ще ни трябват! А и кой по-добре ще ни разбере от близките. Приеми поздравите!
Коколина, аз като си купувах шише на B-Free, ми обясниха, че заедно с  Dr. Brown са били една фирма, която вече се е разделила. Предимствата на първите шишета е в пластмасата - била противоалергична, предпазвали от възпаление на средното ухо /много странно ми се видя/. Първото дете отгледах с Dr. Brown , но едва ли от тях прави такъв отит вече три години. Сега си взех B-Free.
Виж целия пост
# 221
Добро утро от мен!
Кетито , честит рожден ден! Много здраве , щастие и положителни емоции!  nbirthday
Не им се сърди повече , само се натоварваш излишно. Предполагам вече са наясно , че са те обидили.
И да ви се скарам: стига сте шетали бе момичета! Искате да си докарате по-скорошно раждане ли? Пък и ме карате да се чувствам виновна , за това че нищо не правя.  Laughing
Да ви кажа на бебетата няма да им направи впечатление , дори и нещо да не е довършено.  Hug
Хайде бай , отивам да чета , нали съм ученичка.  Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Ketito, Честити Рожден Ден!
Бъди жива и здрава, много щастлива и обичана. Леко раждане и много весели емоции с голямото семейство.


Няма смисъл да таиш толкова дълго време отрицателни емоции в себе си. Помисли си, че в крайна сметка това се отразява и върху бебето. Точно сега то има нужда от спокоиствие, да усеща че е обичано и очаквано, нищо че е още неродено. Човек трябва да може да дава прошка. Нали затова сме хора. Всеки греши и затова трябва да се прощава. Още повече, че това са ти най-близките роднини. Покажи, им че си над-дребните неща. Успех!

kami_ch след 2 дни като изпратя детето ще се отдам на мързел. И да чистя няма да се преуморявам както сега (надявам се). Както казва мъжа ми "ще си лежиш, ще си почиваш и ще мътиш бебока".  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 223
Аз да се похваля,вече се чуствам супер, с пълен прилив на енергия! Wink
Ти сега да не хукнеш да чистиш  Joy Я постой и почини още малко! Да си ходи болестта, да ти мине съвсем слабостта, чак тогава може и по малко работа Wink
О вече пробих няколко дупчици,прокопах едно каналче,опънах няколко кабелчета и си монтирах една готина сапунерка в банята! JoyМайтап бе Уили! само сапунерката си монтирах другото си го имаше!Сега след като си измих вече четири пъти ръцете без причина,  за да се накефя на придобивката отивам малко на пазар,защо даже имам желание да готвя днес!Значи съвсем съм оздравяла! Flutter
Виж целия пост
# 224
мда, и аз си мислех, че катинче я няма и ми липсва. Катинче, ако четеш -  Hug и пиши как си.

ох, не мога изобщо да се впиша по някоя от разискваните теми - толкова съм далече от шишета, колички и отворени врати... мога обаче

да честитя рождения ден на Кетито! Да ти  е  слънчево цяла година!

и ще добавя, че за сведение на посрещачите, съм в Бургас  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия