Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви документи са необходими за болничен?
Кои са стъклените марки бутилки, които могат да се използват с помпата за биберон?
Какви са процедурите с ултразвук за премахване на белега?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви документи са необходими за болничен?
-
Кои са стъклените марки бутилки, които могат да се използват с помпата за биберон?
-
Какви са процедурите с ултразвук за премахване на белега?
-
Какви документи са необходими за болничен преди раждане, ако е първият ми?
-
Какви процедури се препоръчват за жени, които са родили чрез цезарово сечение?
)как записват бебето,има ли проблем ако таткото го няма или някакви документи да приготвя
.Който знае да помага
Ние с моя мъж с тази цел подписахме - знаех, че ще раждам без него и се консултирах с нотариус как ще стане записването на детето с бащината му фамилия, ако не сме женени, а него го няма - оказа се невероятна хамалогия, то са едни декларации, пък в местното консулство се заверяват, пък после тук се пращат за презаверка, абе - ужас
. Не се чувствам дебела, но подпухнала и пълна с течности, което е по-гадно. И ако бъда честна, надявам се в следващите 10-15 дни да родя... и дано всичко е наред! 

и изобщо забрави притесненията
Хареса ми и булката, доста интересна рокля
Може в четвъртък например, нали тогава е втора смяна
За целта обаче първо трябва дечко да се роди, да получи някаква индивидуализация, тези данни да се пратят в консулството, пък там бащата да подпише декларацията, да я завери, да я прати тука, да я легализираш...абе манджа с грозде
Поне така беше преди 4 години, сега може да са измислили нещо по-простичко умните глави
А майка ми, горката, като се затръшка, че това не било хубаво, че можело да родя скоро
И съответно - като чуе раждане и е готова да зареве, което е съвсем разбираемо. Аз - точно обратното - прекрасни спомени, много емоция, никакъв страх. Как ми се иска всички жени да раждахме лесно, бързо и безпроблемно