Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е целта на кореспонденцията между деца?
Какви са предложените начини за комуникация и методи за улесняване на комуникацията?
Какви са интересите на децата, които участват в кореспонденцията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е целта на кореспонденцията между деца?
-
Какви са предложените начини за комуникация и методи за улесняване на комуникацията?
Предложените методи за комуникация включват писма на хартия, електронна поща, видео разговори през Skype и обмен на адреси за писане на различни езици като английски, немски и български. Участниците също така изразяват интерес към разнообразяване на методите за комуникация и предпочитат писмена връзка.
-
Какви са интересите на децата, които участват в кореспонденцията?
-
Какви са някои идеи за обмен на писма между деца?
-
Какви са интересите на децата, които обичат да пишат писма?

.Утре ще пишем и 2 та отговора,че нещо не сме много добре
.Румката също си направи кутия и си я надписа,че е за писмата от приятелките и
.Супер,нека се радват децата
.. не се притеснявайте, ще пристигнат.
колоездене, скейт- и сноуборд, и компютърни игри, разбира се. Благодаря ви. Ще очаквам ЛС.
.
.Бяхме пратили и снимка на Румкито и братчето???Или се бъркам,утре трябва да питам Румито.Ще напишем ново.Тя и без това чака всеки ден,някой да и отговори,че и се пишело писмо.
Здравей от нас, ние получихме писмото на 30.04., та хванахме всички почивни дни, днес след работа ще го пуснем и се надявам да го получите преди да си дойдете в България. Поздрави на Руми