Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява "падналата тапа" по време на бременност?
Какво представлява варицелата и какви са нейните последствия по време на бременност?
Какво представлява "тапата" и какви са признаците за разширяваща се шийка при бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява "падналата тапа" по време на бременност?
-
Какво представлява варицелата и какви са нейните последствия по време на бременност?
Варицелата е вирусно заболяване, характеризиращо се с образуването на дребни пъпки по кожата. По време на бременност може да доведе до сериозни усложнения за плода, включително вродени дефекти, ако майката се разболее през първия триместър. В случай на контакт с варицела е важно да се консултирате с лекар за подходящо лечение и предпазни мерки за защита на бебето.
-
Какво представлява "тапата" и какви са признаците за разширяваща се шийка при бременност?
-
Какво представлява магазинът "Piggy's House" и какви продукти предлага?
-
Какви са последствията от варицелата по време на бременност и какви мерки трябва да се предприемат?
Мисията продължава - наред е леглото 
На мен ми избиха сачмите - освен да подреждам, да пера, да гладя, да готвя (въйййй - като стара домакиня демек
и да гледам филми ) друго вкъщи не намирам да правя. Но тези дейности взеха да ми писват пък не остана за чистене, за пране, за гладене...пък и сезоните на Сексът и Градът са на изчерпване... Приятелките ми все работят и през деня ми е много трудно да измисля друго. Та вие какво правите??
Направо ще ми олекне, че все ме гризе, исках днес, ама... Ура, от утре започва специалното пране и гладене. Очаквам всички мами, които чакат второ или трето дете, да ми се присмеят 
Лека нощ!
от утре съм сърдита
по добре да не ми бе обръщал толкова внимание преди, а сега когато най-много имам нужда
на всичкото отгоре вече не мога да спя нито през деня нито през нощта
няма да ви товаря повече
поне няма да ме е яд , че не мога да го събудя
Моя отдавна спи,но на мен така ми е по-добре.Само дето вчера ме хвана малко яд на него.Той винаги е работил много даже и в събота и в неделя/добре че са дъщерите да ми правят компания и да не ме впечатлява много липсата му/, но когато ми каза,че мисли да вземе децата и да иде с тях за около седмица на плаж на Камчия направо щях да го
От две седмици не съм го виждала, то не че вече нещо се различава на видеозона....много е дундав мъника
направо ти го подарявам