ЮЛСКИ бебчета '08 (тема 64)

  • 14 881
  • 290
# 135
Да живее световното Mr. Green

Световно няма бе жена, сега е европейското Joy
А мача е интересен Peace


 Embarassed Аууууууу, голам срам. Въобще не съм се замислила какво пиша. А съм футболна жена Mr. Green Знам, че е Европейско, ама не ми стигат мозъчните клетки Mr. Green
Виж целия пост
# 136
А добре...имам още време до това течение Wink, а свещичките са GYNO-PEVARYL
Виж целия пост
# 137
Егати невероятния мач....... #Crazy
Виж целия пост
# 138
Егати невероятния мач....... #Crazy

Направо много як Peace Както ми се дремеше преди мача, сега съм абсолютно будна. Много готин мач Grinning

И аз си слагах от тия гино...едиквоси. Помогнаха ми де, ама нещо май за известно време само. Имам чувството, че гъбичките пак се опитват да се върнат Naughty
Виж целия пост
# 139
А ти ходи ли на доктор да видиш дали наистина са гъбички...?
Виж целия пост
# 140
А ти ходи ли на доктор да видиш дали наистина са гъбички...?

Да, имах гъбички преди месец, то си беше ясно, защото освен течението имах и сърбежи. После слагах от това гино.... и ми минаха. Но лекарката ме предупреди, че това лекарство е много леко, просто по време на бременността е трудно да се лекува, трябват по-силни неща. Не съм имала оплаквания оттогава, но ми се струва, че пак леко започват сърбежите и май пак ще си слагам от тези глобулки.
Другата седмица ще ми пускат микробиология и ще видим.
Виж целия пост
# 141
И моя доктор ми каза, че другия път ще трябва да ми взима секрет, но му казах, че ще стане точно две седмици преди да родя.
Искам да имам време резултата да излезе, да си сложа глобулите и да отида да раждам спокойно. Щото знам ли ги, може пак да се завъдят...
В началото си слагах Гино Дактрин 3 глобулки и скоро Макмирор. Като че от Макмирора съм по-недоволна. Хем 12 броя, хем май не свършиха работа като предните.
Виж целия пост
# 142
А на колко време ги слагахте?На мен ми каза 5 дена по една и после през 2 дни ,на третия по 2 ?!?
Виж целия пост
# 143
Хорааааа - МИЛОСТ, не пишете след 15 страница - до сега съм цъкала страница по страница миналата тема  Sick Confused Crazy

Бухти, аз писах /а може и да съм забравила - за 70 пранета е само дезинфектанта за пране на Бамбино. Праха не пише за колко е...

Дуци, вие ще ходите ли на Мечо пух? Белинда?

Тити - знаех си, намирай доктори в Б-с, идвам!!!! Толкова хубаво изглежда....И ти си супер, какво се оплакваш.  Wink

Елена - радвам се за количката, със здраве да си я ползвате!

Рапунцел - тенк ю много за инфото Simple Smile

Астарта - купих си гъба на Сано, сега чакам да ми дойде музата да изчистя МВ-то и фурната. Емзи, какво беше това за оцета и фурната? Изпуснала съм ....


Ох, докато изчета всичко и забравям какво щях да пиша...
Виж целия пост
# 144
Е, НБМ, аз нямам течение, затова нормално съм без гащи, иначе няма как да стане Laughing

Ние бяхме навън досега, възползваме се от последните свободни вечери  ooooh!
Виж целия пост
# 145
Уф, тия хормони яко ми бият в главата Crazy Тъжно ми е , пък ме хваща страх, пък се изнервям.............. ooooh!
Седя си сама тук и си мисля как това е една от последните ни темички и ще започнеме да раждаме. И като ни завъртят грижите и безсънието ще се събирам повечко хора тук през нощта Mr. Green  Ще има с кой да си лафкам.
Като отворя темата утре към 10ч и сте изписали още 10 страници и  Crazy а ми е трудно да се включа, че Денито е тук и иска внимание и много ви завиждам Crossing Arms

На мен това ми е свободното време , като всички заспят.

Маалко ме хваща страх от раждането. От болката и от самата болница. От това, че ще ми подадат едно мъниче и е тогава започва всичко.
Нещо все не мога да се доразбера с Доктора как ще протече раждането. А и има шанс да не го улуча и тогава не ми се мисли ooooh! Може ли пък точно тогава да заминава ConfusedБаси каръка.

Друго не знам какво да кажа, сама си говоря hahaha
Виж целия пост
# 146
Кети, не си сама Hug. След като се повъртях час-два в леглото без да мога да заспя, и аз реших да поотпусна с форума. И мен ме тресат страхове, най-вече свързани със самото раждане. Всяка нощ сънувам как раждам #Crazy, направо ми се иска вече да идва момента, за да спра да го мисля.

Аз май няма да успея да дойда на срещата, защото майка ми дойде тази вечер и ще остане до понеделник и няма да е удобно да я оставя сама, а аз да изляза. Но пък ще дойда, ЖЗ, на училището вторник да ви видя.

Агата, тази гъбичка е страхотна наистина Peace. С мъжа ми излъскахме миналата събота фугите в банята с нея. Станаха като нови Wink. Фурната още не съм изчистила, нещо все ме домързява. Но ще пробвам съвета на Емзи с оцета и ще пиша отзиви. Мойта гъба нямаше упътване на български, та доста се чудих как точно да я ползвам. Накрая установих, че трябва да е намокрена с вода и тя се изтрива като тебешир.

Пък да ви кажа каква кукувица съм Embarassed. Направо се чудя мъж ми как ме търпи още Thinking. Ходих преди няколко дни да плащам булсат-а и реших да платя икономичен пакет този месец, защото ние така или иначе гледаме два-три канала. Изобщо не се светнах, че Европейското го дават по Диемата, а тя не е включена в този пакет ooooh!. И сега мъжа ми не може да гледа мачове. И си мисли, че съм го направила нарочно ooooh!. Понеделник ще се пробвам да доплатя, дано да стане.

Утре сутрин съм на консултация и вече нямам търпение. Ще пиша след това.
Виж целия пост
# 147
Момичета здравейте и от мен, ама наистина сте много бързи докъто се обърне човек и сте изписали една две теми ...
Значи упорито не мога да спя нощем .... не съм дебела не ми отичат краката прекалено дори никак изморявам се вечер спи ми се, но към 2 ч се събуждам и какво да се прави компютъра ми е приятел слизам и попрочитвам това онова до към 4-5 часа сутринта и лягам и спя до 7мах защото Владимирчо пък милото ми става .... и така
а от опит зная че като се роди бебе нощите по правило са безсънни .... сега защо не мога да спя като знам че след като родя дори и да искам да спя ще бъде почти мисия невъзможна ...
още нещо гледам до първите дни на юли има само 14 дни сега тази седмица ще видите колко много деца ще се родят от форума ни .... една част от майките раждат с 14 дни по рано други / като мен с около 7 по рано / и така
онзи ден като ме започнаха едни контракции едни болки в кръста и корема ми се стяга ама уоу... припомних си някой неща .... викам си хайде стягай се но от опит зная като ви започнат контракции или болки / може да са само от подготвителните / най добре полегнете и се опитайте да се успокоите и да починете защото ако ще раждате те няма да спрат и ще можете спокойно да си ги засечете .....
освен това зная че е добре човек да е на празен стомах когато ще ражда или да му е леко не да се е натъпкал като за последно .....
дори сега смятам да мина на лек рестриктивен режим за да не ме изненада раждане ...
а като се види че ще раждам тоест имам контракции на 20 тина минути и се повтарят и зачестяват изяждам един шоколад за сила и енергия, скачам и газ в болницата ....
значи със второто дете както имах контракции на 20минути и говорих с лекаря че няма да раждам тук тези часове беше 20ч вечерта и му казвам споко утре чак ще стане вероятно ................иииии познайте в 20,30мин ми започнаха на 3минути .... и звъня на лекаря и викам " божкеееееее бързо идвам че станаха на 3 минути"
а сега с третото ме е предупредил че нещата се развивали мълниеносно и като забележа симптомите да не се мотая излишно, освен ако не искам да обуча мъжа си в акушерство ......" благодаря другите му специалности са ми достатъчни "
ще чета постоянно форума за да видим кой ще поведе редиците с ражданията
Виж целия пост
# 148
Някои не спите, други рано ставаме. От 10 сме на детски рожден ден и вчера забравих да ида за подарък, мн завеяна съм станала. Добре че детския клуб е до Кауфланд, а той уж отварял още в 8. А нещо му станало на часовника - показва ми девет и полвина, като скочих, добре че не събудих детето.

За протокола - и аз си ходя без гащи и без сутиен вкъщи, за навън си обувам каквото си имам от преди. А като стане супер жега и съм сама и чисто гола си ходя.

Как ви завиждам за тоя Мечо Пух, идете ако са останали билети, даваха по сутрешните блокове кадри от представлението, обичайно пак почувствах, че живея в гъза на географията... А Яна как зяпаше телевизора, стана ми мъчно, че не мога да я заведа на момента.
Виж целия пост
# 149
Добро утро и от мен  Grinning
Тук ще е хладно май днес..Снощи ходихме да хапнем навън и така се изморих докато се приберем, а бяхме съвсем на близо...Сядам да почивам във всяка градинка и пейка  Close
 След обяд ще ходим да гледаме пералните.Ако закупим днес още- по всяка вероятност така ще стане, ще докладвам.
 Трябва да си купя и леген за бебе , че нали трябва отделен, прах имам Сано максима вече. След седмица ще започвам да пера това онова... Heart EyesПревръзки и легнин трябва също да купя иначе гащи и ношници за болницата имам  Thinking Та тва е май за мен, а - нощна лампа ще купя също,ама не знам дали днес ще успея! Айде хубав съботен ден на всички... Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия