Набор 2001 - 14

  • 16 453
  • 316
# 120
 Доброутро и от мен. Rolling EyesПилито къде   са курсовете .Аз от идващата седмица мисля да ходиме на плуване пак Hug
Виж целия пост
# 121
Идеята за плуване ми допада. Дияна иска да я водя на басейн. Спартак, Дианабат и Република май имаха открити басейни. Орхидейке кажи де ша водиш децата. И 3те басейна дет ги изредих са ми далече. Но ако трябва ще водя Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Идеята за плуване ми допада. Дияна иска да я водя на басейн. Спартак, Дианабат и Република май имаха открити басейни. Орхидейке кажи де ша водиш децата. И 3те басейна дет ги изредих са ми далече. Но ако трябва ще водя Simple Smile
Ами аз имам 3 варианта
 1 .спортната
2.баня мадара
3. спартак
МИсля обаче в МАДАРа че е по близко до нас а на мен как ми се плува ама няма как с малката .Миналата година пропуснахме много заради  нея Confused
Виж целия пост
# 123
Спортната и Мадара са закрити. Аз искам някъде на открит басейн да я метна. Имаме два басейна до нас, но е маймунарник. Детските басейни са плитки, а в другите, с толкоз 'мамуни в тях - не смея да я пусна. Ще го мислим.

Моята щерка днес ми направи нерви. Заиграла се, ник'ва я няма. Вече е късно, 22:30. Обиколих блока - тц. Извиках мъж ми, пак обиколихме - тц. Накрая се качвам до апартамента на хлапето, с което играха. Майка й казва "баща ми и децата тръгнаха към вас". Явно някъде сме се разминали. Сварихме ги пред входа. Направих един скандал. Казала, че мама и тати знаели къде е. Направо ми идеше да я смачкам. Дядото на Габи си изпуснал мача, да изпращат Дияна до нас. Джони и той изпусна мача - да обикаля блока. Много се беше ядосал, не заради мача. Ама се удържа. Само се накара здраво Simple Smile
Виж целия пост
# 124
ДОБРО УТРО .
И на мен ми се образуваха нощес нерви .Крис за 1 път ми дига от бебе Температура и то 39г. Цяла нош не мигнах.Бяхме вчера на пикник около чепинци но не ми е бил на слънце а гърбът му гори.Тоий дето направо почернява сега гръб да му е червен #Cussing out #2gunfireАбе казвам ви не ми е седял на слънце а под едно дърво бяхме на сенка.От де тва чудо незнам.Малката пък преди 3 д ена 2 нощи не спа от корем беше се отпуснала кат парцал , бре дере се  детето все едно го колош.Какво им стана незнам.Една приятелка и бая малко и после все едно нищо,в сряда сме на рожден ден дано се оправи #Crazy Sadмразя понеделник да ми почва така
Виж целия пост
# 125
Добро утро!
Нашите деца ги няма,таткото ни ходи за 3 дни на риба и аз го ударих на мързел.
Поспах си хубаво,не чистих,не прах,не гладих,не готвих. Mr. Green
Относно басейните,ние ходим на Леда.Там е спокойно и пускат точно толкова хора,колкото са шезлонзите.
Не става твърде пренаселено и нагъчкано.Тази година още не сме открили сезона,но като се върнат дечковци ще отидем. Crazy
Виж целия пост
# 126
  ura   party023   ura   Да ви почерпя виртуално за рождения ден на моето пораснало момиче!!!  Heart Eyes 

Орхидейке, къш на болестите, кви са тия работи! Дано бързо да размине!  Flutter

Фантичка, голяма работа си, ей!  Joy  Заслужаваш да си помързелуваш и да се поглезиш  Hug

Хубав ден ви пожелавам, усмихвайте се често и се радвайте на живота!     bouquet
Виж целия пост
# 127


Рибка, да ти е жива и здрава! Весел празник!
Виж целия пост
# 128
Весел празник, рибка!   bouquet
Виж целия пост
# 129
Честито и от нас! Hug
Виж целия пост
# 130
ЧЕСТИТО НА СУЗИ!
   bouquet
Виж целия пост
# 131
Честито и от нас    bouquet
Виж целия пост
# 132
Привет ви!
Рибка, честит ви празник, да е жива и здрава, много весела и добра ученичка твоята девойка  bouquet
Дива ОрхидеяНеприятно, за големия -може да е топлинен удар - все пак тази темп. озадачава... и малката - ходихте ли на доки?Стискам палци бързо да се оправят Praynig Hug
Относно курсовете - повечето сериозни училища като Алианса, Британика т.н. вече са във ваканция юли и август...Та съм изпуснала момента.Идеята е по-скоро да се позапознае с езика.Ето тук-http://inibg.com/index.php?option=com_content&task=view& … =43&Itemid=76
Ан МариВсичко е ок, щом свършва ок, нали...Аз направо бих превъртяла, и яко наказание....Не мога да пускам Ники - няма къде, с кого - само в парка с децата ходим ... Като си спомня едно време, през моето детство как беше...Ама това е друга тема Simple Smile

Виж целия пост
# 133
wavey

Рибка, честит празник на малкото-голямо момиче!

Ние днес свършихме добра работа с Танти-ходихме за мантуто. Държа се мъжки, пусна сълзите тихичко, като й вкара лекарството лекарката. Е, имаше Макдоналдс след това, ама к'во да се прави, заслужи си го.

Болните да се оправят, ей!
Виж целия пост
# 134
Рибке честит рожден ден на твоето пораслало детенце.Да е живо и здраво и много късмет да има в живота и в у-ще


ЗА ТЕБ МАЙЧЕ[img][http://www.vanillabg.com/images/bouquets/023.jpg/img]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия