Набор 2001 - 14

  • 16 453
  • 316
# 180
При нас каката искаше сестричка и си я получи. Mr. Green
малката сега обаче иска братче,а мама нещо се дърпаааааа. Crazy
Виж целия пост
# 181
Знаток трайкаш си, че помъдряваш а? Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 182
Привет, привет - одавна не съм влизала, но имахме големи патила със смяната на училището.
Та новината за нас е че ще сме 1-ви клас в 125-то СОУ и искам да питам ще си имаме ли другарчета от тази тема?! Simple Smile
Иначе сме вече супер ваканционно настроени и купона е пълен!
Виж целия пост
# 183
Привет, привет - одавна не съм влизала, но имахме големи патила със смяната на училището.
Та новината за нас е че ще сме 1-ви клас в 125-то СОУ и искам да питам ще си имаме ли другарчета от тази тема?! Simple Smile
Иначе сме вече супер ваканционно настроени и купона е пълен!

На една приятелка сина ще е там. Тя писа 1-2 пъти тук, но не е от най-активните. Vasia е. Малкият ще е в английска паралелка. А защо сменихте у-щето?
Виж целия пост
# 184
125то не беше ли с руски език?
Виж целия пост
# 185
На който му е интересно тук съм описала патилата ни / от страница 5 и особено на страница 6. Доста показателен случай за вижданията на съвременните педагози относно децата. За решаването на проблемите с един замах и за собственото ни безсилие като родители да направим каквото и да е!

Гита Ог Лъчи ще е в немско-руската паралелка.
AnMary не грешиш това училище преди работеше по руска експериментална система и смело мога да заявя, че беше едно от елитните в София. Сега естествено желанията на родителите определят езиците и предпочитанията са английски. Ние сме в единствената паралелка, в която класа е наполовина с изучаване на руски, наполовина с изучаване на немски.
Виж целия пост
# 186
Едно време му казвахме "руското у-ще". Били сме заедно на военно с тях.
В у-щето на Дияна има само английски и руски. Нямат щат за учители за други езици. Дияна прояви интерес да учела испански. Може би покрай баба си.
Аз за сега я записах само на английски. Не знам с това рисуване колко ще й е претоварена програмата. Ако иска да го учи има тази опция в 5ти клас.
Виж целия пост
# 187
Влизам, за да честитя рожденния ден на Гита Ог.
Гита Ог, да си жива  и здрава! Много обич, усмивки  и наздраве!
Виж целия пост
# 188
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   ГИТА ОГ да си жива и здрава много обичана и желана.и много късмет и любов  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 189
Ехеййй, благодаряяяяя. Айде по една с една , а за десерт по един от мен за моя 30-ти(  Confused) рожден ден
Виж целия пост
# 190
Гита Ог, честит рожден ден! Бъди, здрава, щастлива и обичана жена!  bouquet
 nbirthday nbirthday nbirthday nbirthday nbirthday
Виж целия пост
# 191
ЧРД Гита Ог! Пожелавам ти много здраве, щастие и късмет!
Виж целия пост
# 192
Хеййййй Гита Ог
Да си жива и здрава,
да си винаги много усмихната и обградена от любов!!!





Благодарим ти за прекрасната почерпка - има морски привкус!!!
И защо зад 30-ти рожден ден няма  newsm47 newsm47 newsm47
доста по-подходяща ми се струва!!!
Виж целия пост
# 193
   
Честит Рожден Ден, Гита Ог!
          Весел празник!
Виж целия пост
# 194
О, Гита, порасна и то Simple Smile Да си жива и здрава Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия