Летните вълнения на..НАБОР'95

  • 20 164
  • 300
# 120
Може ли линкове или телефони на школите където сте записали децата.
Ще ви бъд много благодарна. Hug

И кои според вас са най-добрите? Thinking
Виж целия пост
# 121
Това са школите, които аз познавам:

http://www.vedi.bg/
http://magnet-edu.com/
http://new.chiron-med.com/
http://www.evrostar-ivanovi.com/home_07_08.htm
http://www.tarabg.com/

След дълги размисли и проучвания записахме нашата дъщеря във Веди. Не се наемам да твърдя, че това е най-доброто, просто преценихме, че тази школа ни устройва най-много. Успех!  Peace
Виж целия пост
# 122
Това са школите, които аз познавам:

http://www.vedi.bg/
http://magnet-edu.com/
http://new.chiron-med.com/
http://www.evrostar-ivanovi.com/home_07_08.htm
http://www.tarabg.com/

След дълги размисли и проучвания записахме нашата дъщеря във Веди. Не се наемам да твърдя, че това е най-доброто, просто преценихме, че тази школа ни устройва най-много. Успех!  Peace
Мерси.
Мисля,че щерката няма да издържи в Иванови.
Май ,ще пробвам ''Образователни технологии'' Peace
Виж целия пост
# 123
Майчета,
не се шашкайте, че сте по новата програма, защото ако това е минус то той не важи само за Вашето дете, а за всички явяващи се на изпита. Всички ще сте при равни условия.

Уич е права. Тази година математиката игра основна роля. С теста по БЕЛ почти всички деца се справиха отлично и математиката реши класирането.

Повечето школи са добри и що годе на едно ниво, така че всичко зависи от детето и заниманията му в домашна обстановка / да се е справило с домашното/. В школите непрестанно се правят пробни изпити, на които блесват пропуските. Редно е да не ги оставя, а да ги разнищва до пълно разбиране със задаци близнаци.

УСПЕХ!
Виж целия пост
# 124
rosss . cool_witch   мерси за успокоенията и напътствията
и аз съм установила , че насила знания не се наливат  Laughing
много е важен  начина по който  им се преподава или упражнява
материала колкото и да е добър един учител  дори цял ден да работи
само с едно  дете ,ако не го заинтригува и не го поднесе по интересен
начин нищо не се получава.
курсовете на Регалия също са много добри и преподавателите ги хвалят
Виж целия пост
# 125
Е хайде вече се знае  - със сигурност до 7 клас безплатни учебници - това вместо побут на темата
Виж целия пост
# 126
Браво!    Grinning
Виж целия пост
# 127
Много полезна тема, как не съм я видяла до сега Laughing
Виж целия пост
# 128
ами защото явно всички бяха по морето цяло лято и я бяха забутали във фризера....(темата)
Виж целия пост
# 129
И аз да се запиша в тази хубава темичка - като майка на бъдеща кандидат-гимназистка  Wink Много се чудехме и ние дали да разчитаме на подготовката в училище (защото детето си е старателно и си учи) или да прибягнем към школи (уроци). В крайна сметка се спряхме на Образователни технологии. Първо мислехме да ходи само на БЕЛ, че учителката им по БЕЛ в училище не е много добра, пък тази по математика е страхотна. В крайна сметка решихме и на математика да я запишем в Образователни технологии, защото определено математиката ни е по-слабият предмет и малко доп.подготовка няма да е излишна. Защо Образователни технологии? Честно казано - не съм проучвала школи, просто ОТ ни е много близо до нас и е удобно.
Да стискаме палци на децата и да не се психясваме много ние, майките - това пожелавам на всички Hug И ще си помагаме тук, надявам се.
Виж целия пост
# 130
Лятното ми вълнение(цитирам темата),че синът ми почти не е пораснал за това лято.Гледам връстниците му стърчат над него.Оня ден чух,че негов съученик носил вече №42 обувки,а нашичкия е между 38-39.Как е при вашите деца?
Всъщност колко е нормално да си висок на 13г?
Виж целия пост
# 131
Елица в класа на синът ми има и високи и ниски. По различно време растат. Моя расте, но има и по-високи от него.
Виж целия пост
# 132
Ръстът варира при различните деца, но ето моята дъщеря вече носи обувки № 40 и аз  #Crazy се моля вече да спре да расте ходилото, че къде ще намираме дамски обувки?
Виж целия пост
# 133
Ръстът варира при различните деца, но ето моята дъщеря вече носи обувки № 40 и аз  #Crazy се моля вече да спре да расте ходилото, че къде ще намираме дамски обувки?
Mr. Green моята от две годни е на 40-ти номер.
Слава богу - спря да расте. Сега се е амбицирала да слабее, но нещо с хапването не можем да се разберем още
Иначе тръгна на аеробика. Това си е постижение за нас  Grinning
Виж целия пост
# 134
А аз си мислех, че моята е нещо дефектна, защото носи обувки 40 номер  ooooh! А то си било акселерация!  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия