Летните вълнения на..НАБОР'95

  • 20 164
  • 300
# 180
Има ли мами, чиито деца са записани в "Регалия"?
Виж целия пост
# 181
Моето. thumbsup От днес.  Simple Smile
Нямах никакви колебания при избора - тествала съм ги 3 пъти досега, не ме разочароваха. Но аз не съм от хиперамбициозните майки, де. Там се учи добре - толкова ми стига.

И мястото на занятията ни е удобно - 119 СОУ, и времето - събота от 8.30, и комуникацията със СМГ -  от 119-то ученикът ще се добира лесно за любимия си курс по информатика.  ooooh!

Да добавя - ние сме само за БЕЛ.
Виж целия пост
# 182
 PeaceАз днес си имах един много ядосан тийн Crossing Arms Whistling-представих му програмата на Образователни Технологии-там е записан и по математика и по БЕЛ-дилемата е как да се разпределят часовете- -по 4 и в събота и в неделя или 8 в единия ден Thinking-за да "му оставал един ден поне за игра"-божееее-той и за игра си прави сметка Laughing-хич си няма и идея за що иде реч тая година Mr. Green
Виж целия пост
# 183
Честита ни нова учебна годинаHug
На децата - успех, на майките - търпение и здрави нерви!
Дай Боже догодина по това време да се хвалим с гимназисти!
  bouquet
Виж целия пост
# 184
Честит първи учебен ден на всички седмокласници! bouquet
Mrs. Lovett, от твоята уста в Божиите уши!  Grinning
Виж целия пост
# 185
Честит първи учебен ден!   bouquet
Виж целия пост
# 186
Четит и от мен.
Моята кака още я няма.
Уж са втора смяна, но явно се е сдушила с дружките  Laughing
Виж целия пост
# 187
Честит първи учебен ден!
Пожелавам на всички успешна година!
Виж целия пост
# 188
Летните вълнения постепенно преминават в есенни такива... Виктория е на кино с приятели - все пак учебната година започна! В сряда заминава на екскурзия. По някое време сигурно ще започнат и да учат...

Успешна и удовлетворяваща да е не само за учениците!
Виж целия пост
# 189
Честита и от мен, да са ни живи и здрави.


Учебници не са ни раздавали, утре май, а си бях наумила поне се единя днес да се оправя с учебниците. Лудница е по заведенията, едвам посетихме с малкия едно.
Виж целия пост
# 190
На нашите са им дали учебниците, обаче в тоя дъжд, познайте в какво състояние са донесени до вкъщи  ooooh!
Не са имали тържество, направо в класните стаи са ги прибрали.
Вчера ми заяви, че вече е голяма и не ме иска  Confused
И другите нямало да носят букети, затова и тя не ще  Tired
Та така започнахме учебната година  Simple Smile
Виж целия пост
# 191
УСПЕХ и КЪСМЕТ на настоящите форумски седмокласници Praynig

Да завършите годината с много усмивки и удовлетворение на желанията на дечицата  bouquet
Виж целия пост
# 192
 Успех на всички - седмокласници, учители и родители!
 Спокойна и ползотворна учебна година   bouquet
Виж целия пост
# 193
Честит първи учебен ден и от мен! Успешна година за децата ни!

Моята щерка все още не се прибрала - часове не са имали, обикаля с приятелки. Успя да ме открие след откриването (за неин ужас  Grinning ходя на първия учебен ден с малките)  и ми тръсна учебниците. Не съм ги разгледала все още, но ми направи впечатление, че учебникът по български език е доста тънък.
Виж целия пост
# 194
                                 


Ами честита да ни е и успешна  Praynig  bouquet-и може би е време да сменим заглавието и темичката. Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия