Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво може да причини парене при уриниране?
Какво представлява записът на тоновете на плода и кога се извършва?
Какви са препоръките за използване на лекарството 'Gynazoл' срещу гъбички?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво може да причини парене при уриниране?
Паренето при уриниране може да се дължи на различни фактори, като инфекции на пикочните пътища, камъни в бъбреците или уретрата, възпалителни процеси и други проблеми. В случай на парене по време на уриниране е важно да се консултирате с лекар, който ще проведе необходимите изследвания и ще определи подходящото лечение.
-
Какво представлява записът на тоновете на плода и кога се извършва?
Записът на тоновете на плода представлява процедура, при която се измерва сърдечният ритъм на бебето. Тази процедура се извършва редовно по време на бременността, за да се следи здравословното развитие на бебето. Обикновено записът на тоновете се извършва при всяка консултация по време на бременността.
-
Какви са препоръките за използване на лекарството 'Gynazoл' срещу гъбички?
-
Кои са препоръките за избор на прах за пране на бебешки дрехи?
-
Какво представлява тономeтрията и защо се извършва, а също така какво представлява кардиотокографията и защо е важна?
Ще качи снимките,но каза че има проблем с юсб-кабела и затова се бави!Тя затова не смее да влезе във форума, щото знае че ще я линчувате
какви хубави бебенца си имаме
сладурки...ние онзи ден сменяхме дограма в хола и спалнята,слагахме врати на банята и на спалнята,че нямахме/от пожара изгоряха../в резултат на което до снощи всичко беше нагоре с краката...но нещата се понредиха и вече изглежда мнооооооооооого по-добре,а и съм поизчистила
...Щях да пиша някви неща
за кърменето,аз имам лош опит..преди 14 години,докарах си мастит след 2/3месеца кърмене и под мъдрите напътствия на свеки и педи-Да дохранвам,бебчето съвем спря да суче от мен 
А з тоновете аз също ходя всяка седмица и то от 32седмица,явно при всеки е различно.


.....И с един страхотен мъж, който не знаеше след работа бебето ли да подруса, че плаче от колики, а и от глад наистина или мен....След като в преддепресионна фаза четях и плачех пред компютъра се оказа, че никак не е толкова страпно положението и с малко спокойствие и инфо какво да правя вичко се оправи за много кратко време. И така 2 години
Дадохме я на заем на брата на мъжа ми и сега ми е свито сърцето, че е голям душманин...Ама само да и направи и една резка на боицата ще я пребоядисва цялата 
Лабораторията е Сантелаб .
. Пък вече е късно за "развод"