

,
На морето всички бързо оздравяха, но сега пък на мен ми падна гласа. Доста е трудно да раздавам команди шепнешком, а още по-трудно да привлека вниманието когато и двамата крещят и пищят.
. Сега всеки ден го водя на лекар да гледат ухапването да не би да има останала частичка от кърлежа, че му го вади една страшна некадърница, която не си направи труда да погледне дали кърлежа е цял. Много се притеснявам дано всичко да е наред и да няма никакви последствия от този кърлеж.
Изобщо сестра ми се шегува, че сме пипнали свински грип, мутирал в свинска ангина, ама вече се чудя нормално ли е
Ама се опъпчват понякога децата след нея.
, за това не му се размина с АБ - уж с един куршум два заека. 
. Трети ден дъщеря ми е с висока температура, зачервено гърло а от днес и вече гнойни налепи.Опитвах какво ли не,направо се побъркахме.От снощи е на Аугментин,никаква промяна в състоянието пак има температура.Горката нито може да се храни,нито да пие нещо.Днес наобед обядва с рев.
Препоръчани теми