калкулатора???

  • 7 658
  • 83
# 30
Верен е според мооите изчисления .
Виж целия пост
# 31
Ей тоз
http://www.justmommies.com/duedate.shtml
е точен.
Виж целия пост
# 32
Точен беше и за мен този калкулатор. Лекарката ми определи същия термин, а в женска консултация ми определиха с два дни отгоре.
Виж целия пост
# 33
На мен пък ми даде термин с 2 дена по-рано от този, който ми определиха лекарите и формулите от книгите. Но това е допустима грешка, така че да, верен е. Peace
Виж целия пост
# 34
Ден,два по рано Peace
Виж целия пост
# 35
С малката лекарите ми определиха термина за 28.05. По този калкулатор излиза 27.05. Е родих на 27.05.Значи за мен е верен.
Виж целия пост
# 36
Според мен няма как да е точен, защото виждам, че той е за стандартен цикъл от 28 дни, мисля, че при жени от по-кратък или по-дълъг цикъл ще има известни разминавания в седмиците и датата на раждане.
Виж целия пост
# 37
Според мен няма как да е точен, защото виждам, че той е за стандартен цикъл от 28 дни, мисля, че при жени от по-кратък или по-дълъг цикъл ще има известни разминавания в седмиците и датата на раждане.

Да, точно така смятам и аз.Иначе и калкулатора и лекарите ми бяха изчислили един и същи термин, но аз родих 9 дни по-рано.
Виж целия пост
# 38
Според мен е верен съвпада с датата определена от лекарите
съвпада и с този на http://www.justmommies.com/duedate.shtml
съвпада и с този на http://www.mamaibebe.com/calc.php
датата винаги е 07.07.08
иначе няма да раждам на тази дата, имам насрочено секцио за 27.06
Виж целия пост
# 39
Ами при мене имаше разлика с един ден. АГ ми беше определил дата 29 ,а калкулатора 28.
Виж целия пост
# 40
Датата,изчислена от калкулатора съвпада с тази изчислена от гинеколога ми-31.10.
Родих 4 дни по-рано.
Виж целия пост
# 41
И по мойте данни съвпада.Даже имам спомен, че профилактично го посещавах  Joy, да не пропусна нещо   bouquet
Виж целия пост
# 42
Да,точен е при мен. Peace
Виж целия пост
# 43
malevolent , успешно раждане-аз съм родена в тоя месец и го смятам за много хубав!!! Grinning  Иначе според сайтовете , които си посочила във втория-от мама и бебе на мен датата не ми съвпада newsm78. Там ми излиза с един ден по - рано
Виж целия пост
# 44
malevolent , успешно раждане-аз съм родена в тоя месец и го смятам за много хубав!!! Grinning  Иначе според сайтовете , които си посочила във втория-от мама и бебе на мен датата не ми съвпада newsm78. Там ми излиза с един ден по - рано

и при мен така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия