КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 30

  • 22 616
  • 590
# 300
Янче,честита ви годишнина!Да сте здрави и щастливи и винаги неразделни!

     Честит рожден ден на Елена!Желая здраве,щастие,успехи в учението и весел младежки живот!
Виж целия пост
# 301
Всичко е наред с ръката.
Даже днес прах на ръка.
Има цял куп работа дето мен чака и няма кой да я свърши,така че запрятам ръкави и ...
Няма място за безпокойство.
Боли само мястото от инжекцията,но не и удрасканото място.
Виж целия пост
# 302
Хией,бабки,спите май с внуците.
Деси,то си личи че си мъжко момиче
плач и хленч не са за теб.
Благодаря за пожеланията,след малко свършвам
работния ден и ще ви скивам от  в къщи.
Виж целия пост
# 303
      

Янче , честит празник и още много години заедно!


Честит Рожден Ден , Елена!
Фурия , да ти е жива , здрава , весела , щастлива дъщеричката ти.






Честит Празник и на всички именници!


Много поздрави от Шпунц.  Heart Eyes Пече си дупето и имало момци да я обръщат да не загори много.  Crazy
Специални поздрави на Мастерчето от Шпунц.  Hug
Виж целия пост
# 304
Янче, честита годишнина! Да сте живи, здрави и цял живот влюбени!




Честит рожден ден на Елена! Желая и много здраве, радост и щастливи младежки години!

                                                                                                                                                 за Фурия
Виж целия пост
# 305
     Време е за кафенце.Тук пред комп. ще го изпия,дано се мерне някой за компания.
       
       http://www.vbox7.com/play:9041d772
Виж целия пост
# 306
           ЯНЧЕ, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДЯДО ТОШО НА РЪЦЕ ДА ТЕ НОСИ, ЧЕ ДВЕ ДЪЩЕРИ СИ МУ РОДИЛА, ЧЕ СИ МНОГО РАБОТЛИВА И БЕЗКРАЙНО ТЪРПЕЛИВА! НАЗДРАВЕ!
           
           Ако мен Стефан ме беше завел на село да работя на баща му имота, да ме товари с толкова работа- консерви, зимнини..... да ми мърмори и хока- пеша щях да се върна във Варна!

            ФУРИЯ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЪЩЕРЯ ТИ ЕЛЕНА! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, УЧЕНОЛЮБИВА, КРАСИВА И БЛЕСТЯЩА, КАТО ИМЕТО СИ!

             Поздрави на Шпунц, да ходи на нудиплаж и щом има кой да я обръща, ще добие тен равномерно!
Виж целия пост
# 307
Честита годишнина, Янче! Много здраве и любов!

Фурия, честит рожден ден на Елена! Много любов и сбъднати мечти!

Аз днес съм се отдала на мързел.
И съм в очакване - дано "американското" ми дете да се обади,
че от една седмица не съм го чувала.

Ето и порция вицове/нали сме все компютърджийки/:

- Хайде да живеем заедно?
- У вас ли?
- Не.
- У нас?
- Не, онлайн.

Модерна циганка-гледачка към минаваща девойка:
"Алооуу, чаровницееей, спри са да ти казвам, имйел шъ пулучиш! Голем късмет та чака, добър пръвайдър ша намериш! Един юзър много хубави неща ти мисли. Все та причаква в кюто, ама ти много са крийш, ма! Пусни му на чиляка... оторизейшън, стига си го мъчила с тоз рикуест! Той много та аресва, иска да та джазка виртуално. Я дай левътъ ръкъ да вида по-добре. Ауу, малка ръчичка имаш, ама голем джойстик си фанала! Въх, много си играйш със скролера на мишката, палавницееей. Немаш ли с кво друго да си играйш, ма? Тука виждам голем трафик от един сайт с много хиксчета. Ама си ъпдейтвай aнтивирусната и файъруола да н'си наджипкаш компа с виртуални въшки. Дай ся пет лева и Господ да та пази барабар със софтуера и хардуера! Къде тръгна, ма? Шъ та кълна, да знайш! Да ти са напълни компа с вируси дано! Виндовса да ти висне кът гъза на прабаба ми! Ре-инстол секи ден да прайш и от бъгове да н'съ отървеш! Да ти го нахакат здраво в айпито! Имйела със спам да ти затрупат! Само грозни аватари да намираш! Кюто ти да са скапе и хистърито да ти са затрий! Сичките си пароли да забраиш и да ти спрат акаунтите!"

Как се псува човек?
Обикновено с някоя дума от три букви.
А компютър?
С три клавиша... (Ctrl, Alt, Del)
Виж целия пост
# 308
 Благодаря за пожеланията - ще ги прочета и на дядко! Малей, какви бяхме млади и хубави,пък сега сме само хубави! Като не е само "и" останало - пак добре!
 Яжке,чак сега като се върнах малко назад съобразих,че точно в една година сме правили аз сватба,а ти - погребение.Лека му пръст на човека!

  Честит рожден ден на Елена!!! Дълъг живот й желая,изпълнен с щастие!
Виж целия пост
# 309
Янче Честита Годишнина. Да сте все така щастливи с дядо Тошо.

Честит рожден ден на Елена много здраве и щастие.
Виж целия пост
# 310
                    ФУРИЯ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТВОЯТА ДЪЩЕРИЧКА!ДА ТИ НОСИ САМО РАДОСТ И ГОРДОСТ!!! За мама Фурия!
                    ЯНЧЕ,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА !!! ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И ЛЮБОВ ДЪЛГИ ГОДИНИ СЪВМЕСТНО!!!
Виж целия пост
# 311
Благодаря ви за пожеланията,Благодаря Ви и всичко това да ви се връща.
Развълнувахте ме приятелки мили.
Живи и здрави дълги години,за да си честитим празниците.
Чакаме тати да се върне и да започваме празника.
Виж целия пост
# 312

Ние пък го приключихме и сега малкия ме хайка да спим - окъпан,уморен -отивам!
Виж целия пост
# 313
Е момичета приятно изкарване на празнуваштите.
А на тези които са бягали след внуците и са уморени като мен.
Лека и спокойна нощ.

Утре ще чакаме с нетърпение изписването на Вики.
Днес разговарях лично с нея и звучеше много добре.
Виж целия пост
# 314
Лека нощ и от мен приятелки и вълшебни сънища!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия