Снимки тема 5

  • 26 998
  • 316
# 105
Благодаря ви  Hug
Дидка то има и специална снимка на нослето,само дето не е тротоарна,ами домашна на мокета  Joy.
Виж целия пост
# 106
lora_77- Ива,да ти е жива и здрава момата,много е красива.Аз имам голяма слабост към такива кукли,много исках да имам момиченце,но явно ми е било писано да съм мъжка майка.
Виж целия пост
# 107
lora_77- Ива, малката кукла е страхотна!!!

Много искам да пусна и аз снимки, но засега с таткото имаме малко разногласия по този въпрос Embarassed

Ще почакам мъничко, зная, че рано или късно ще се съгласи  Embarassed
Виж целия пост
# 108
bobkas  ще чакаме с нетърпение да видим дребосъчето  Hug
Виж целия пост
# 109
ето ни и нас - бебе Алекса.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=263303
Още 6 дни и ще си е вкъщи
Виж целия пост
# 110
Лора толкова ви е сладко детето, и толкова е порастнала, мома за приказ. Hug Hug Hug
Много е сладка  smile3525
Току що видях и бебе Алекс голяма е сладурана, да ви е жива и здрава.
Виж целия пост
# 111
Ето и от нас малко снимки, някои са малко наобратно, дано не се изкълчите много.
http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=14597

Виж целия пост
# 112
Малииии, Кудку, ама той мноооооого сладък  Laughing
Виж целия пост
# 113
Да е жива и здрава Алекса,много е сладка.Чакаме с нетърпение и др.снимки вече в къщи.
Кудку много ме кефи басейнът на Бобо hahaha

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 114
Голям сладур е малкия Бобо  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 115
Благодаря ви, слагам парола вече, на лични подробностите
Виж целия пост
# 116
що се опароли бре, дай да видя детето Mr. Green
Виж целия пост
# 117
Лора, честит ден на щъркела! Да ви расте здрава и прекрасна малката принцеса! А упражнение щипка как ми е познато...
Дива, колко е мъничка Grinning Голяма е сладуранка! Много щастливи дни!
Кудку, пусни малко паролка, моля!
Виж целия пост
# 118
Кудку, той усмивка и очи! Да разбирам ли, че вече е обвързан или е само омайник? А снимките с коритото... и ние имаме бебешки снимки с коритото на двора. Голяма радост е.
Виж целия пост
# 119
Ама как обвързан, той на мама детето.

Много са хубави всички деца, днес явно е ден за снимки. Бебе Алекса и Раличка са малки сладки кукли, като ги гледам, почвам да си мисля за едно момиченце, ама да стане Бобко на 4-5 годинки, пък и татито ни изобщо не иска и да чуе в момента, нали е в майчинство, разбирам го.

Бобкас, моят мъж и той не е много съгласен по въпроса със снимките, та затова все са с пароли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия