Снимки тема 5

  • 26 999
  • 316
# 180
Нищо не искам - само да си карам при сватята почивката на морето без деца  Mr. Green

Продадено! bowuu
Виж целия пост
# 181
Ето малко снимки и от нашата първа седмица заедно с бебе.
Чувството да си майка е неописуемо!!! Но вие го знаете...
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=273449
Виж целия пост
# 182
diva1978,много ти е сладка девойката  да ти е жива и здрава и много,много да радва мама newsm51
Виж целия пост
# 183
diva1978 , да ви е жива и здрава момата, страхотна сладурана е  bouquet
Виж целия пост
# 184
diva1978 ,много целуФки на хубавелката!!!! да ти е жива и здрава, и много да те радва ! Hug
Виж целия пост
# 185
Приеми и от мен поздрави за щастливите първи мигове  bouquet Желая ви  да се обичате и много да те радва малката принцеска - тя просто е прекрасна Hug
БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!!!
Виж целия пост
# 186
Diva, прелестна е! Изглеждате много щастливи заедно и дано това щастие ви съпътства винаги! Peace
 Ама и фотографа ви си го бива, уловил е някой много култови пози с мама. Mr. Green
Виж целия пост
# 187
diva1978 , разкошна е. Ама как и светят очичките само! Живи и здрави да сте и само радост и усмивки да пълнят къщата ви.
Виж целия пост
# 188
Здравейте отново, обещах да кача някоя снимка, но малко се затрудних, надявам се да съм успяла.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=271541
Виж целия пост
# 189
Ами това е положението, много съм на "Вие" с компютърните технологии.Днес съм сама без мъжете ми, опитвам се да кача снимки, стигнах до "избери снимка" и нищо не се получава.Моля някой да ми обясни евентуално на "лични" да не ми се смеят много хора тук
Виж целия пост
# 190
Момичета, качих няколко снимки!Успях!Сега само ми кажете как да ви изпратя албума.
Виж целия пост
# 191
Благодаря на всички за милите думи и пожелания. Hug
Виж целия пост
# 192
Момичета, качих няколко снимки!Успях!Сега само ми кажете как да ви изпратя албума.
Разчисти си личните и ще ти пратя как.
Виж целия пост
# 193
Благодаря на всички ,които ми писаха, но нещо не се справям и се изнервям.Уж не съм блондинка
Виж целия пост
# 194
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=273703#copyAddress

Получи ли се?

мисля, че успях.Парола- на лични и още веднъж благодаря на момичетата, които ми помогнаха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия