Снимки тема 5

  • 26 998
  • 316
# 300
Мамо Галя, твоите купони винаги са ме впечатлявали.    bouquet
Виж целия пост
# 301
Галче, чудесен купон! А тази торта...ммммм...!
Виж целия пост
# 302
Галка чудесен купон се е заформил то се знае,ама я кажи кой стои зад обектива този път  Mr. Green да го поздравим и него
Виж целия пост
# 303
я кажи кой стои зад обектива този път  Mr. Green да го поздравим и него

Фотографа е Руслан, за това снимките са толко малко  Joy
Но пък се е справил перфектно, по мое скромно мнение.
Виж целия пост
# 304
И от нас малко снимки, тази с ракетите ми е любима. За парола ми пишете на лични, тези, които я имат, да я ползват
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=284391
Снимки от морето - утре или вдругиден, или там, когато.
Виж целия пост
# 305
И от нас малко снимки, тази с ракетите ми е любима. ......

Милият сладур - на музей! Такъв примерен и хрисим но прекрасно любознателен  Simple Smile
Вижда ми се изсветляла косата му ... или така ми се струва ...
Виж целия пост
# 306
ако може парола?
ако не в края на другата седмица със вестник Култура(ако излиза още) Winkв лявата ръка в дясната бебето:днес проходи на една ръка  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 307
ku[d]ku[d]yaka, все си мислих, че е пораснал, ама това той ли е??? Невероятно хлапе е станал, пу-пу да не му е уроки! Хайде, кога ще ги съберем да повилнеят заедно, да видим ще устои ли земята?
Виж целия пост
# 308
Благодарско, ми расте детето, днес му пазарувахме нови дрехи и обувки, че сменяме вече втори номер на обувките. Както е тръгнал, ще ни задмине, то не че ние сме от високите, де.

Наистина изсветля, сега е рус, рус, та чак му дрънка на кухо.
Виж целия пост
# 309
и на мен паролка, молим, нали съм духовно руса, вечно ги губя. и аз ще кача след малко няколко снимки да видите зверта ква е станала.
Виж целия пост
# 310
ku[d]ku[d]yaka , и аз да се примоля за паролка, а... Praynig
Виж целия пост
# 311
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=285111&pid=7595652
моля, да бъде обърнато специално внимание на снимката с метлата. детето обича метли. може да излезе или чистачка от нея, но може и вещица. возилото вече си го има.
Виж целия пост
# 312
ku[d]ku[d]yaka, ама това Бобко ли е?  Laughing Лелеее, какъв убавец е станал, ще взема да го пазаря за моята щерка.

Мата, Алекс е безспорна красавица! Ама истинска красавица!!!
Виж целия пост
# 313
бобо е пич.
мерси за комплимента, верно не е грозно детето, ама това са преходни добродетели Mr. Greenлошото е, че прекалено често го чува и ще вземе да стане наистина блондинка Wink
тук времето се скапа, отпрашваме за село, дано да има нет, ако не, до някога
Виж целия пост
# 314
Бобо на Кудкудяка /май Бобовците са мнозинство в този форум/ и Алекс на Мата са освен невероятно красиви и със страхотен усет да позират пред фото.Да са живи и здрави и винаги усмихнати!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия