Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
Какви са страничните ефекти на прогестерона?
Какви са някои обичайни симптоми на бременността, които майките изпитват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
-
Какви са страничните ефекти на прогестерона?
-
Какви са някои обичайни симптоми на бременността, които майките изпитват?
Обичайните симптоми на бременността включват умора, повишено обоняние, болезнени гърди, гадене и повръщане, разширени вени и промени в телесните размери. Важно е да се консултират с лекар при необичайни или тревожни симптоми. Майките могат да изпитат различни симптоми по време на бременност като умора, повишено обоняние, чувствителни гърди, гадене или повръщане, разширени вени и промени в телесните размери. Важно е да се консултирате с лекар относно необичайни или притеснителни симптоми.
-
Каква е продължителността на бременността и как се определя?
-
Какви са симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?


Момичета на 7-то небе съм от щастие.Записахме дата за сватба
4.10.(събота) вечерна,за да се вречем и пред Бог след ритуала,а следобяд бях и при доки:бебо е "цели"6 мм.всичко е нормално(само където се притеснявах и вкарах паранои и на таткото),изследвания ще правим след 2 седмици.
Отдавна не съм писала! Честита годишнина на JUSTICE! Честито и на всички, които са видели бебчетата и са им чули сърчицата! Аз утре съм на доктор и се надявам да видя и аз моето бебоче! Толкова много искам всичко да е наред и силно се надявам!
Утре ще ви пиша как е минал прегледа!
Но сигурно като видя бебока и ще забравя за такива проблеми
Каквото ще да става само бебчето да е добре
