Февруари е далече, но сега-бебо топли нашите сърца!

  • 15 447
  • 282
# 90
И аз имам проблем със запека,изцяло ми се наруши ритъма,но като че ли и на мен ми помагат плодовете.
Виж целия пост
# 91
Здравейте и от мен!
Искам да попитам има ли други мами в по-зряла възраст /в смисъл около 35 г./ иска ми се да обсъдим някои генетични изследвания, но не мисля да обременявам всички.
За разширените вени - имам в лека форма повърхностни разширени вени. При първата бременност краката ми станаха по-чувствителни, но след това нещата се върнаха в предишното им състояние, не съм забелязала някакво влошаване.
За повдигането на каките и батковците   Simple Smile - не е шега работа, аз много внимавам, но понякога самата аз забравям и после определено не се чувствам добре. Последно време си въведох засилен самокотрол  Wink
За гедене и повръщане - вече съм почти сигурна че няма лекарство или друг немедицински медот който да помага или дори да облекчава. Първия път при мен беше проблема беше не сутришно, а вечерно гадене и продължи до края на 3-я месец, спря да ми се гади от веднъж и след това нямах никави проблеми.
Поздрави на всички приятна събота и неделя   bouquet
Виж целия пост
# 92
Линката,аз съм на 32.Какви генетични изследвания се правят?Имаш в предвид амниоцинтеза и биохимичен скрининг или нещо друго?
Виж целия пост
# 93
Radka80 сватбата ми е на 26 юли-отдавна я планираме и бебето се появява в плановете точно навреме.
Само че тия 2 дни съм в такова ужасно настроение.Всичко ми е толкова криво и съм сърдита на целия свят.Освен това сякаш съм постоянно нервна.Надявам се скоро да мине.Имам чувството ,че ще експлоадирам.Някой чувства ли се така зле?  newsm61
Виж целия пост
# 94
Дарима,аз съм забелязала ,че паля много лесно.Преди имах слонско спокойствие,а сега само някой да ми каже нещо на криво и съм  #Cussing out #2gunfire.Особенно в работата.МОята е постоянно да говоря или обслужвам клиенти на рецепция и даже и на тях не им цепя басмата. #2gunfire
Виж целия пост
# 95
опитвам се и аз да си сложа тази лентичка за бременни долу,но не се получава... newsm78
Виж целия пост
# 96
получи се,извинявам се за прибързаното оплакване Embarassed
Виж целия пост
# 97
 newsm44 Честито ви мамчета!Термина ми е на 7.02.Моля се всичко да е ок и февруари да се фукаме с много бебчета newsm68
Виж целия пост
# 98
Линката,аз съм на 32.Какви генетични изследвания се правят?Имаш в предвид амниоцинтеза и биохимичен скрининг или нещо друго?
Да, за тези изследвания говоря. Аз съм на 34 почти. Другата седмица ще ходя на доктор и това ще ми е един от основните въпроси към доктора.
Виж целия пост
# 99
Отиваме на разходка moresmile travelМалко да се разхладя,че цял ден се чувствам като на сауна . Искам само да сподела че вчера гледах страхотен филм,който така ме разплака казва се "where the heart is" с Натали Портман.Много е подходящ за нас мами.Наистина е много много хубав,ако имате възможност да си го изтеглите,няма да съжалявате.
Виж целия пост
# 100
После разкажи,че и аз съм на 33г.Първия път родих на 27 и не са ми правили такива.Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 101
Здравейте,

Аз сега идвам при вас от форума на януарките Simple Smile та хем съм нова хем не съм Simple Smile
На 25 от София... терминът ми е на -  hahaha 02.02

Малко ви попрочетох тази тема /за предните - нямам нерви  Embarassed/ и мога да взема отношение по няколко въпроса Simple Smile

Относно животинките: аз другата седмица ще си правя изследване за токсоп., но доктора каза е щом котките ми са домашни а кучето - ваксинирано няма смисъл... все пак си е успокоение Simple Smile с януарските мами пък стигнахме до извода че ако си имала котки цял живот най-веорятно си изкарала в един момент болестта и вече имаш имунитет, което де факто е най-добрия вариант....

Относно седмиците.... и аз съм малко в шаш защото първата докторка каза че съм 7седмица и 1ви ден с термин 27.януари, а вчера се оказа че вместо 7седм. и 5ти ден съм 8 седм и 4ти ден с термин както казах на 02.02...  newsm78
иначе док. каза че бебо "пряко сили" е 1.96см, което е по-малко от нормалното, което пък не знам колко е Simple Smile

На мен лично май ми е все тая в коя седмица съм... и термина за сега малко ме касае...важното е че имам 100 снимки на бебо и на двата прегледа видяхме сърчицето, а на вчерашния даже го и чух Simple Smile

И последното което ми направи впечатление е че някой питаше за запека... аз по принцип съм малко нередовна в тази област... но горе-долу от 2-3седмица /по спомени/ съм като часовник и нямам абсолютно никакви проблеми Simple Smile
Но аз коренно промених начина си на хранене... при това не нарочно, а просто слушайки организма си - вече ям както препоръчат всички диетолози - през 2-3 часа по малко.. и ако пропусна хранене ми става лошо...
Аз именно на това отдавам и факта, че не съм качила още нищо, дори май съм свалила 1кг без да  Sick но пък моя кантар не е много точен...

това е от мен за сега Simple Smile ако се сетя още нещо, пак ще се включа Simple Smile
Виж целия пост
# 102
Добре дошла carbobouquet         Четях „помежду другото„и вашия форум,така че сега ми се струва все едно винаги си била в нашия.По термина на доки–31.01 трябваше да се запиша в януарки 09,но аз си знам точно кога съм била в овулация и си знаех,че ще съм във февруари.Макар,че бебо като си реши да излиза никакъв термин няма да гледа Grinning
Виж целия пост
# 103
Я, споделете, моля, какво тоалетно мляко или лосион ползвате или ще използвате, за да повишите еластичността на кожата и избегнете стриите? Аз бях на Garnier и Nivea, но това беше преди да разбера, че съм бременна. Утре мисля да посетя парфюмерията или аптеката и да си купя нещо по-подходящо, затова казвайте бързо   bouquet
Преди 5 години с няколко бъдещи мама дори си забърквахме, но забравих точно какво беше - едната съставка беше крем невен, ампула витамин С, ако не се лъжа и още нещо, не си спомням вече.
Виж целия пост
# 104
A повлия ли ти-имаш ли стрии?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия