Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как балансирате грижите за две деца?
Как да накарам бебето си да заспи?
Как трябва да се грижим за пъпчето на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как балансирате грижите за две деца?
Някои майки споделят, че балансирането на грижите за две деца може да бъде предизвикателство, но е възможно. Например, една майка споделя, че по време на кърмене тя държи по-голямото дете или го вика при кърмене на по-малкото. Освен това е важно да намерите време за индивидуални дейности с по-голямото дете, дори и за кратко, за да поддържате баланса във вниманието, което се отделя на всяко дете.
-
Как да накарам бебето си да заспи?
Майките споделят различни методи за приспиване на бебетата. Една майка споделя, че успява да излъже бебето си, като го кърми в легнало положение. Други майки се опитват да коригират храненията, за да установят по-добър режим на сън. Важно е да опитате различни подходи, докато намерите най-ефективния за вашето бебе.
-
Как трябва да се грижим за пъпчето на бебето?
-
Какви са препоръчителните методи за справяне с коликите при бебетата?
-
Какви грижи трябва да се полагат за кожата на бебетата?
за темичката.


Гледам ние сме най-едричкия мъж 
, от днес сме на някакъв белгийски илач - Бейби Фен, дано да ни облекчи,в противен случай ще се връщаме към тях
.Те са на основата на Еспумизан, та има логика (съдейки по нас) ако не помага Еспумизан и Инфакол да не е в състояние да свърши чудеса...
щото- промяна - тц


Като я нахраня в 21.00 и я оставя да спи ми се събужда в 3.00 , като я събудя в 24.00 да се храни после пак в 3.00 ми се събужда
... Пробвах с вода, но се оказа ,че може да сме малки амаааа не сме прости - сбръчква се като сушена слива, плюе ми в очите и рев...рев 
