Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как балансирате грижите за две деца?
Как да накарам бебето си да заспи?
Как трябва да се грижим за пъпчето на бебето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как балансирате грижите за две деца?
Някои майки споделят, че балансирането на грижите за две деца може да бъде предизвикателство, но е възможно. Например, една майка споделя, че по време на кърмене тя държи по-голямото дете или го вика при кърмене на по-малкото. Освен това е важно да намерите време за индивидуални дейности с по-голямото дете, дори и за кратко, за да поддържате баланса във вниманието, което се отделя на всяко дете.
-
Как да накарам бебето си да заспи?
Майките споделят различни методи за приспиване на бебетата. Една майка споделя, че успява да излъже бебето си, като го кърми в легнало положение. Други майки се опитват да коригират храненията, за да установят по-добър режим на сън. Важно е да опитате различни подходи, докато намерите най-ефективния за вашето бебе.
-
Как трябва да се грижим за пъпчето на бебето?
-
Какви са препоръчителните методи за справяне с коликите при бебетата?
-
Какви грижи трябва да се полагат за кожата на бебетата?



Да ти е живо и здраво момченцето 

голяма съм патица .От в4ера сме си в къ6ти и сме добре

И това не беше от стомах, а от чист инат! Добре, че татко му е толкова внимателен с него и грижовен, та той пое цялата работа по успокояването! Много ми е добър милия, много си го харесвам!
Ще търся пак.
.
. И от тогава съм постоянно с него.Корем нямам вече
и съм супер щастлива
, а от болницата на 6-тия ден с 11кг по-малко.Но...явно си е много индивидуално
...Днеска ми казаха че било нормално уж и не е тревожно ....но като гледам вашите как качват...това нашето никак не ми се вижда нормално.